prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Amikov SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50761463aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 924 057 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Register agentúr dočasného zamestnávania

Obchodné meno
Amikov SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50761463
daňové identifikačné číslo
2120484784
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Register agentúr dočasného zamestnávania
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
12333238
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Agentúra dočasného zamestnávania26. 04. 2017—
Ďalšie záznamy s tým istým IČO
Ďalší záznam s tým istým identifikačné číslo organizácieRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej mociStav
Zaměstnanci pro Vás SK s. r. o.9120419aktívny záznam

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120484784: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120484784Obdobia daňových registráciíDIČ 2120484784: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120484784Obdobia daňových registráciíDIČ 2120484784: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120484784
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212048478410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲86 % na 28 474 € a zvýšila tržby o ▲44 % na 2,92 mil. €.

Tržby

2 924 057 €

▲ 43,8 %

Výsledok hospodárenia

28 474 €

▲ 85,8 %

Aktíva

312 251 €

▼ 47,1 %

Vlastné imanie

208 550 €

▲ 15,8 %

Zadlženosť

33,2 %

Hrubá marža

1,6 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 439 737 €. 2019: tržby 1 179 188 €. 2020: tržby 1 342 434 €. 2021: tržby 2 033 754 €. 2022: tržby 2 924 057 €.5 mil.2,5 mil.01,44 mil.1,18 mil.1,34 mil.2,03 mil.2,92 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 439 737 €. 2019: tržby 1 179 188 €. 2020: tržby 1 342 434 €. 2021: tržby 2 033 754 €. 2022: tržby 2 924 057 €.5 mil.2,5 mil.01,44 mil.1,18 mil.1,34 mil.2,03 mil.2,92 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 439 737 €. 2019: tržby 1 179 188 €. 2020: tržby 1 342 434 €. 2021: tržby 2 033 754 €. 2022: tržby 2 924 057 €.5 mil.2,5 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 666 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 238 €. 2020: výsledok hospodárenia 123 511 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 474 €.200 tis.100 tis.0+34,7 tis.+8,2 tis.+123,5 tis.+15,3 tis.+28,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 666 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 238 €. 2020: výsledok hospodárenia 123 511 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 474 €.200 tis.100 tis.0+34,7 tis.+28,5 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 666 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 238 €. 2020: výsledok hospodárenia 123 511 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 474 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 536 €, vlastné imanie 95 938 €. 2019: aktíva 263 002 €, vlastné imanie 104 176 €. 2020: aktíva 442 824 €, vlastné imanie 164 749 €. 2021: aktíva 590 234 €, vlastné imanie 180 075 €. 2022: aktíva 312 251 €, vlastné imanie 208 550 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 536 €, vlastné imanie 95 938 €. 2019: aktíva 263 002 €, vlastné imanie 104 176 €. 2020: aktíva 442 824 €, vlastné imanie 164 749 €. 2021: aktíva 590 234 €, vlastné imanie 180 075 €. 2022: aktíva 312 251 €, vlastné imanie 208 550 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 536 €, vlastné imanie 95 938 €. 2019: aktíva 263 002 €, vlastné imanie 104 176 €. 2020: aktíva 442 824 €, vlastné imanie 164 749 €. 2021: aktíva 590 234 €, vlastné imanie 180 075 €. 2022: aktíva 312 251 €, vlastné imanie 208 550 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 248 954 €, finančné účty 8 782 €. 2019: dlhodobý majetok 13 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 245 176 €, finančné účty 4 533 €. 2020: dlhodobý majetok 8 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 492 €, finančné účty 217 196 €. 2021: dlhodobý majetok 5 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 544 792 €, finančné účty 38 164 €. 2022: dlhodobý majetok 2 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 427 €, finančné účty 137 103 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 248 954 €, finančné účty 8 782 €. 2019: dlhodobý majetok 13 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 245 176 €, finančné účty 4 533 €. 2020: dlhodobý majetok 8 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 492 €, finančné účty 217 196 €. 2021: dlhodobý majetok 5 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 544 792 €, finančné účty 38 164 €. 2022: dlhodobý majetok 2 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 427 €, finančné účty 137 103 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 248 954 €, finančné účty 8 782 €. 2019: dlhodobý majetok 13 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 245 176 €, finančné účty 4 533 €. 2020: dlhodobý majetok 8 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 492 €, finančné účty 217 196 €. 2021: dlhodobý majetok 5 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 544 792 €, finančné účty 38 164 €. 2022: dlhodobý majetok 2 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 427 €, finančné účty 137 103 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 938 €, dlhodobé záväzky 1 742 €, krátkodobé záväzky 164 856 €. 2019: vlastné imanie 104 176 €, dlhodobé záväzky 4 361 €, krátkodobé záväzky 154 465 €. 2020: vlastné imanie 164 749 €, dlhodobé záväzky 6 265 €, krátkodobé záväzky 271 810 €. 2021: vlastné imanie 180 075 €, dlhodobé záväzky 8 943 €, krátkodobé záväzky 401 216 €. 2022: vlastné imanie 208 550 €, dlhodobé záväzky 12 655 €, krátkodobé záväzky 91 046 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 938 €, dlhodobé záväzky 1 742 €, krátkodobé záväzky 164 856 €. 2019: vlastné imanie 104 176 €, dlhodobé záväzky 4 361 €, krátkodobé záväzky 154 465 €. 2020: vlastné imanie 164 749 €, dlhodobé záväzky 6 265 €, krátkodobé záväzky 271 810 €. 2021: vlastné imanie 180 075 €, dlhodobé záväzky 8 943 €, krátkodobé záväzky 401 216 €. 2022: vlastné imanie 208 550 €, dlhodobé záväzky 12 655 €, krátkodobé záväzky 91 046 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 938 €, dlhodobé záväzky 1 742 €, krátkodobé záväzky 164 856 €. 2019: vlastné imanie 104 176 €, dlhodobé záväzky 4 361 €, krátkodobé záväzky 154 465 €. 2020: vlastné imanie 164 749 €, dlhodobé záväzky 6 265 €, krátkodobé záväzky 271 810 €. 2021: vlastné imanie 180 075 €, dlhodobé záväzky 8 943 €, krátkodobé záväzky 401 216 €. 2022: vlastné imanie 208 550 €, dlhodobé záväzky 12 655 €, krátkodobé záväzky 91 046 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 10 229 €. 2019: daň z príjmu 4 660 €. 2020: daň z príjmu 32 097 €. 2021: daň z príjmu 14 390 €. 2022: daň z príjmu 18 912 €.50 tis.25 tis.010,2 tis.4,7 tis.32,1 tis.14,4 tis.18,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 10 229 €. 2019: daň z príjmu 4 660 €. 2020: daň z príjmu 32 097 €. 2021: daň z príjmu 14 390 €. 2022: daň z príjmu 18 912 €.50 tis.25 tis.010,2 tis.4,7 tis.32,1 tis.14,4 tis.18,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 10 229 €. 2019: daň z príjmu 4 660 €. 2020: daň z príjmu 32 097 €. 2021: daň z príjmu 14 390 €. 2022: daň z príjmu 18 912 €.50 tis.25 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,44 mil.1,18 mil.1,34 mil.2,03 mil.2,92 mil.
Výsledok hospodárenia34,7 tis.8,2 tis.123,5 tis.15,3 tis.28,5 tis.
Aktíva262,5 tis.263 tis.442,8 tis.590,2 tis.312,3 tis.
Vlastné imanie95,9 tis.104,2 tis.164,7 tis.180,1 tis.208,6 tis.
Daň z príjmu10,2 tis.4,7 tis.32,1 tis.14,4 tis.18,9 tis.
Zadlženosť63,5 %60,4 %62,8 %69,5 %33,2 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
2,92 mil.
Výsledok hospodárenia
28,5 tis.
Aktíva
312,3 tis.
Vlastné imanie
208,6 tis.
Daň z príjmu
18,9 tis.
Zadlženosť
33,2 %

2021

Tržby
2,03 mil.
Výsledok hospodárenia
15,3 tis.
Aktíva
590,2 tis.
Vlastné imanie
180,1 tis.
Daň z príjmu
14,4 tis.
Zadlženosť
69,5 %

2020

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
123,5 tis.
Aktíva
442,8 tis.
Vlastné imanie
164,7 tis.
Daň z príjmu
32,1 tis.
Zadlženosť
62,8 %

2019

Tržby
1,18 mil.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
263 tis.
Vlastné imanie
104,2 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
60,4 %

2018

Tržby
1,44 mil.
Výsledok hospodárenia
34,7 tis.
Aktíva
262,5 tis.
Vlastné imanie
95,9 tis.
Daň z príjmu
10,2 tis.
Zadlženosť
63,5 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API