prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Mon-BUILDERS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50752677aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 02. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
100 850 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mon-BUILDERS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50752677
daňové identifikačné číslo
2120458527
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120458527
Sídlo
Klokočov 919, 02322 Klokočov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 02. 2017
V registri
9 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 80639/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9109717
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 02. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby25. 02. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí25. 02. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 02. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 02. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 02. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 02. 2017—
Čistiace a upratovacie služby25. 02. 2017—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve25. 02. 2017—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba25. 02. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva25. 02. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu25. 02. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 02. 2017—
Sťahovacie služby25. 02. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 02. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností25. 02. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 02. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok25. 02. 2017—
Administratívne služby25. 02. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 02. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 02. 2017—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 02. 2017—
Kuriérske služby25. 02. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120458527: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120458527: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120458527IČ DPH SK2120458527Obdobia daňových registráciíDIČ 2120458527: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120458527: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120458527IČ DPH SK2120458527Obdobia daňových registráciíDIČ 2120458527: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120458527: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120458527IČ DPH SK2120458527
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212045852711. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212045852710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲1 125 % na 17 978 € a zvýšila tržby o ▲323 % na 100,8 tisíc eur.

Tržby

100 850 €

▲ 322,9 %

Výsledok hospodárenia

17 978 €

▲ 1 124,7 %

Aktíva

64 286 €

▲ 669,3 %

Vlastné imanie

22 978 €

▲ 182,5 %

Zadlženosť

64,3 %

Hrubá marža

22,6 %

Čistá marža

17,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 39 860 €. 2019: tržby 32 645 €. 2020: tržby 23 650 €. 2021: tržby 23 850 €. 2022: tržby 100 850 €.200 tis.100 tis.039,9 tis.32,6 tis.23,6 tis.23,9 tis.100,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 39 860 €. 2019: tržby 32 645 €. 2020: tržby 23 650 €. 2021: tržby 23 850 €. 2022: tržby 100 850 €.200 tis.100 tis.039,9 tis.32,6 tis.23,6 tis.23,9 tis.100,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 39 860 €. 2019: tržby 32 645 €. 2020: tržby 23 650 €. 2021: tržby 23 850 €. 2022: tržby 100 850 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 024 €. 2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 973 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 978 €.20 tis.10 tis.0+1 tis.+247+973+1,5 tis.+18 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 024 €. 2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 973 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 978 €.20 tis.10 tis.0+1 tis.+247+973+1,5 tis.+18 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 024 €. 2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 973 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 978 €.20 tis.10 tis.0+973201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 879 €, vlastné imanie 5 447 €. 2019: aktíva 17 550 €, vlastné imanie 5 693 €. 2020: aktíva 7 032 €, vlastné imanie 6 666 €. 2021: aktíva 8 356 €, vlastné imanie 8 134 €. 2022: aktíva 64 286 €, vlastné imanie 22 978 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 879 €, vlastné imanie 5 447 €. 2019: aktíva 17 550 €, vlastné imanie 5 693 €. 2020: aktíva 7 032 €, vlastné imanie 6 666 €. 2021: aktíva 8 356 €, vlastné imanie 8 134 €. 2022: aktíva 64 286 €, vlastné imanie 22 978 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 879 €, vlastné imanie 5 447 €. 2019: aktíva 17 550 €, vlastné imanie 5 693 €. 2020: aktíva 7 032 €, vlastné imanie 6 666 €. 2021: aktíva 8 356 €, vlastné imanie 8 134 €. 2022: aktíva 64 286 €, vlastné imanie 22 978 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 879 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 550 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 032 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 356 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 355 €, finančné účty 31 931 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 879 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 550 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 032 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 356 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 355 €, finančné účty 31 931 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 879 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 550 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 032 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 356 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 355 €, finančné účty 31 931 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 432 €. 2019: vlastné imanie 5 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 857 €. 2020: vlastné imanie 6 666 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 366 €. 2021: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 €. 2022: vlastné imanie 22 978 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 41 261 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 432 €. 2019: vlastné imanie 5 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 857 €. 2020: vlastné imanie 6 666 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 366 €. 2021: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 €. 2022: vlastné imanie 22 978 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 41 261 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 447 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 432 €. 2019: vlastné imanie 5 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 857 €. 2020: vlastné imanie 6 666 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 366 €. 2021: vlastné imanie 8 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 €. 2022: vlastné imanie 22 978 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 41 261 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 146 €. 2021: daň z príjmu 222 €. 2022: daň z príjmu 4 842 €.5 tis.2,5 tis.02721221462224,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 146 €. 2021: daň z príjmu 222 €. 2022: daň z príjmu 4 842 €.5 tis.2,5 tis.02721221462224,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 272 €. 2019: daň z príjmu 122 €. 2020: daň z príjmu 146 €. 2021: daň z príjmu 222 €. 2022: daň z príjmu 4 842 €.5 tis.2,5 tis.0272146201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,9 tis.32,6 tis.23,6 tis.23,9 tis.100,8 tis.
Výsledok hospodárenia1 tis.2479731,5 tis.18 tis.
Aktíva19,9 tis.17,6 tis.7 tis.8,4 tis.64,3 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.5,7 tis.6,7 tis.8,1 tis.23 tis.
Daň z príjmu2721221462224,8 tis.
Zadlženosť72,6 %67,6 %5,2 %2,7 %64,3 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
100,8 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
64,3 tis.
Vlastné imanie
23 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
64,3 %

2021

Tržby
23,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
8,4 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
222
Zadlženosť
2,7 %

2020

Tržby
23,6 tis.
Výsledok hospodárenia
973
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
146
Zadlženosť
5,2 %

2019

Tržby
32,6 tis.
Výsledok hospodárenia
247
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
122
Zadlženosť
67,6 %

2018

Tržby
39,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
19,9 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
272
Zadlženosť
72,6 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API