prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Andante Produce s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50745077aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 03. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
57 826 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Andante Produce s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50745077
daňové identifikačné číslo
2120467206
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. Bazovského 9, 984 01 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 03. 2017
V registri
9 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34729/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9114682
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 03. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 03. 2017—
Administratívne služby03. 03. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí03. 03. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 03. 2017—
Kuriérske služby03. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavieb03. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 03. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 03. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 03. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120467206: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120467206Obdobia daňových registráciíDIČ 2120467206: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120467206Obdobia daňových registráciíDIČ 2120467206: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120467206
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212046720610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼75 % na 1 745 € a zvýšila tržby o ▲113 % na 57,8 tisíc eur.

Tržby

57 826 €

▲ 113,4 %

Výsledok hospodárenia

1 745 €

▼ 74,5 %

Aktíva

68 243 €

▲ 104,3 %

Vlastné imanie

15 027 €

▲ 13,1 %

Zadlženosť

78,0 %

Hrubá marža

5,5 %

Čistá marža

3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 30 120 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 27 103 €. 2021: tržby 57 826 €.100 tis.50 tis.030,1 tis.027,1 tis.57,8 tis.03/2017 — 12/20172018201920202021Tržby03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 30 120 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 27 103 €. 2021: tržby 57 826 €.100 tis.50 tis.0057,8 tis.03/2017 — 12/201720192021Tržby03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 30 120 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 27 103 €. 2021: tržby 57 826 €.100 tis.50 tis.020182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 1 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −137 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 852 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 745 €.10 tis.0−200+1,6 tis.−137+6,9 tis.+1,7 tis.03/2017 — 12/20172018201920202021Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 1 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −137 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 852 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 745 €.10 tis.0−200−137+1,7 tis.03/2017 — 12/201720192021Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 1 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −137 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 852 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 745 €.10 tis.0−20020182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 7 005 €, vlastné imanie 6 567 €. 2019: aktíva 9 430 €, vlastné imanie 6 430 €. 2020: aktíva 33 396 €, vlastné imanie 13 282 €. 2021: aktíva 68 243 €, vlastné imanie 15 027 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 7 005 €, vlastné imanie 6 567 €. 2019: aktíva 9 430 €, vlastné imanie 6 430 €. 2020: aktíva 33 396 €, vlastné imanie 13 282 €. 2021: aktíva 68 243 €, vlastné imanie 15 027 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720192021Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 7 005 €, vlastné imanie 6 567 €. 2019: aktíva 9 430 €, vlastné imanie 6 430 €. 2020: aktíva 33 396 €, vlastné imanie 13 282 €. 2021: aktíva 68 243 €, vlastné imanie 15 027 €.100 tis.50 tis.020182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 005 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 430 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 001 €, finančné účty 24 395 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 291 €, finančné účty 3 952 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 005 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 430 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 001 €, finančné účty 24 395 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 291 €, finančné účty 3 952 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720192021Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 005 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 430 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 001 €, finančné účty 24 395 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 291 €, finančné účty 3 952 €.100 tis.50 tis.020182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 6 567 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 €. 2019: vlastné imanie 6 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 000 €. 2020: vlastné imanie 13 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 114 €. 2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 216 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 6 567 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 €. 2019: vlastné imanie 6 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 000 €. 2020: vlastné imanie 13 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 114 €. 2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 216 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720192021Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 6 567 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 €. 2019: vlastné imanie 6 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 000 €. 2020: vlastné imanie 13 282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 114 €. 2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 216 €.100 tis.50 tis.020182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 438 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 204 €. 2021: daň z príjmu 1 461 €.2 tis.1 tis.043801,2 tis.1,5 tis.03/2017 — 12/20172018201920202021Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 438 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 204 €. 2021: daň z príjmu 1 461 €.2 tis.1 tis.001,5 tis.03/2017 — 12/201720192021Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 438 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 204 €. 2021: daň z príjmu 1 461 €.2 tis.1 tis.043820182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—30,1 tis.027,1 tis.57,8 tis.
Výsledok hospodárenia—1,6 tis.−1376,9 tis.1,7 tis.
Aktíva5 tis.7 tis.9,4 tis.33,4 tis.68,2 tis.
Vlastné imanie5 tis.6,6 tis.6,4 tis.13,3 tis.15 tis.
Daň z príjmu—43801,2 tis.1,5 tis.
Zadlženosť0,0 %6,3 %31,8 %60,2 %78,0 %

2021

Tržby
57,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
68,2 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
78,0 %

2020

Tržby
27,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
60,2 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−137
Aktíva
9,4 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,8 %

2018

Tržby
30,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
438
Zadlženosť
6,3 %

03/2017 — 12/2017

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API