Súhrn
- Vznik
- 23. 02. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Maximall s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50744127
- daňové identifikačné číslo
- 2120450420
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120450420
- Sídlo
- Hlavná 202/17, 053 15 Hrabušice, Slovenská republika
- Územie
- Hrabušiceokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 02. 2017
- V registri
- 9 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40858/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9108405
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 02. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 02. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 02. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 02. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 02. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 23. 02. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 23. 02. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 23. 02. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 23. 02. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 02. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 23. 02. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 02. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 02. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 02. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 02. 2017 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 23. 02. 2017 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 23. 02. 2017 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 23. 02. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120450420 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120450420 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −2 516 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−2 516 €
▼ 118,8 %Aktíva
261 716 €
bez zmenyVlastné imanie
66 067 €
▼ 3,7 %Zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 247,5 tis. | 780,6 tis. | 1,76 mil. | 746 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 9,6 tis. | 12,3 tis. | 8,7 tis. | 13,4 tis. | −2,5 tis. |
| Aktíva | 77,1 tis. | 183,8 tis. | 272,9 tis. | 261,7 tis. | 261,7 tis. |
| Vlastné imanie | 34,2 tis. | 46,5 tis. | 55,2 tis. | 68,6 tis. | 66,1 tis. |
| Daň z príjmu | 397 | 3,8 tis. | 2,3 tis. | 3,8 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 55,7 % | 74,7 % | 79,8 % | 73,8 % | 74,8 % |
aj 02/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 261,7 tis.
- Vlastné imanie
- 66,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 74,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 746 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 261,7 tis.
- Vlastné imanie
- 68,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 73,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,76 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,7 tis.
- Aktíva
- 272,9 tis.
- Vlastné imanie
- 55,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 79,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 780,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,3 tis.
- Aktíva
- 183,8 tis.
- Vlastné imanie
- 46,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 247,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,6 tis.
- Aktíva
- 77,1 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 397
- Zadlženosť
- 55,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.