prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

HAILEY s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50725904aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HAILEY s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50725904
daňové identifikačné číslo
2120489382
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pivonková 1808, 900 41 Rovinka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 118491/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9132918
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 03. 2017—
Výroba potravinárskych výrobkov24. 03. 2017—
Výroba nápojov24. 03. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 03. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy24. 03. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach24. 03. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí24. 03. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení24. 03. 2017—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela24. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120489382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120489382Obdobia daňových registráciíDIČ 2120489382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120489382Obdobia daňových registráciíDIČ 2120489382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120489382
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212048938210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadla z nuly do straty −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

Aktíva

423 €

bez zmeny

Vlastné imanie

83 €

▼ 80,4 %

Zadlženosť

80,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 10 520 €. 2021: tržby 38 432 €. 2022: tržby 1 100 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.010,5 tis.38,4 tis.1,1 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 10 520 €. 2021: tržby 38 432 €. 2022: tržby 1 100 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.010,5 tis.38,4 tis.1,1 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 10 520 €. 2021: tržby 38 432 €. 2022: tržby 1 100 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 059 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2022: výsledok hospodárenia −137 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.2 tis.0−500+1,1 tis.+1,3 tis.−1370−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 059 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2022: výsledok hospodárenia −137 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.2 tis.0−500+1,1 tis.+1,3 tis.−1370−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 059 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2022: výsledok hospodárenia −137 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.2 tis.0−500−137−340202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 9 619 €, vlastné imanie −692 €. 2021: aktíva 2 907 €, vlastné imanie 560 €. 2022: aktíva 660 €, vlastné imanie 423 €. 2023: aktíva 423 €, vlastné imanie 423 €. 2024: aktíva 423 €, vlastné imanie 83 €.10 tis.0−1 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 9 619 €, vlastné imanie −692 €. 2021: aktíva 2 907 €, vlastné imanie 560 €. 2022: aktíva 660 €, vlastné imanie 423 €. 2023: aktíva 423 €, vlastné imanie 423 €. 2024: aktíva 423 €, vlastné imanie 83 €.10 tis.0−1 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 9 619 €, vlastné imanie −692 €. 2021: aktíva 2 907 €, vlastné imanie 560 €. 2022: aktíva 660 €, vlastné imanie 423 €. 2023: aktíva 423 €, vlastné imanie 423 €. 2024: aktíva 423 €, vlastné imanie 83 €.10 tis.0−1 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 432 €, finančné účty 2 475 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 656 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €.10 tis.5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 432 €, finančné účty 2 475 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 656 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €.10 tis.5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 432 €, finančné účty 2 475 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 €, finančné účty 656 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 423 €.10 tis.5 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 311 €. 2021: vlastné imanie 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 347 €. 2022: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2023: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 83 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 tis.0−1 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 311 €. 2021: vlastné imanie 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 347 €. 2022: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2023: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 83 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 tis.0−1 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 311 €. 2021: vlastné imanie 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 347 €. 2022: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2023: vlastné imanie 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 83 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 tis.0−1 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 187 €. 2021: daň z príjmu 221 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001872210034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 187 €. 2021: daň z príjmu 221 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001872210034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 187 €. 2021: daň z príjmu 221 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001872210034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,5 tis.38,4 tis.1,1 tis.00
Výsledok hospodárenia1,1 tis.1,3 tis.−1370−340
Aktíva9,6 tis.2,9 tis.660423423
Vlastné imanie−69256042342383
Daň z príjmu18722100340
Zadlženosť107,2 %80,7 %35,9 %0,0 %80,4 %

aj 2017–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
423
Vlastné imanie
83
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
80,4 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
423
Vlastné imanie
423
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−137
Aktíva
660
Vlastné imanie
423
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,9 %

2021

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
560
Daň z príjmu
221
Zadlženosť
80,7 %

2020

Tržby
10,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
9,6 tis.
Vlastné imanie
−692
Daň z príjmu
187
Zadlženosť
107,2 %

aj 2017–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API