prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TMS EUROPE, a.s.

identifikačné číslo organizácie 50719424aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 02. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TMS EUROPE, a.s.
identifikačné číslo organizácie
50719424
daňové identifikačné číslo
2120433755
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 4B, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
09. 02. 2017
V registri
9 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 1827/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9098147
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 02. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby09. 02. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 02. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí09. 02. 2017—
Administratívne služby09. 02. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky09. 02. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájom09. 02. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120433755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120433755Obdobia daňových registráciíDIČ 2120433755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120433755Obdobia daňových registráciíDIČ 2120433755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120433755
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212043375510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −115 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−115 €

▲ 0,9 %

Aktíva

29 186 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

2 320 €

▼ 4,7 %

Zadlženosť

92,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 125 784 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00125,8 tis.00002/2017 — 12/20172018201920202021Tržby02/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 125 784 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000002/2017 — 12/201720192021Tržby02/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 125 784 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0020182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −9 402 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 918 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −116 €. 2021: výsledok hospodárenia −115 €.5 tis.0−10 tis.−9,4 tis.+3,9 tis.−1,6 tis.−116−11502/2017 — 12/20172018201920202021Výsledok hospodárenia02/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −9 402 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 918 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −116 €. 2021: výsledok hospodárenia −115 €.5 tis.0−10 tis.−9,4 tis.−1,6 tis.−11502/2017 — 12/201720192021Výsledok hospodárenia02/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −9 402 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 918 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −116 €. 2021: výsledok hospodárenia −115 €.5 tis.0−10 tis.−11520182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2017 — 12/2017: aktíva 1 888 €, vlastné imanie −2 602 €. 2018: aktíva 131 604 €, vlastné imanie 1 316 €. 2019: aktíva 29 527 €, vlastné imanie 2 551 €. 2020: aktíva 29 212 €, vlastné imanie 2 435 €. 2021: aktíva 29 186 €, vlastné imanie 2 320 €.200 tis.0−5 tis.02/2017 — 12/20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie02/2017 — 12/2017: aktíva 1 888 €, vlastné imanie −2 602 €. 2018: aktíva 131 604 €, vlastné imanie 1 316 €. 2019: aktíva 29 527 €, vlastné imanie 2 551 €. 2020: aktíva 29 212 €, vlastné imanie 2 435 €. 2021: aktíva 29 186 €, vlastné imanie 2 320 €.200 tis.0−5 tis.02/2017 — 12/201720192021Aktíva a vlastné imanie02/2017 — 12/2017: aktíva 1 888 €, vlastné imanie −2 602 €. 2018: aktíva 131 604 €, vlastné imanie 1 316 €. 2019: aktíva 29 527 €, vlastné imanie 2 551 €. 2020: aktíva 29 212 €, vlastné imanie 2 435 €. 2021: aktíva 29 186 €, vlastné imanie 2 320 €.200 tis.0−5 tis.20182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 888 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 784 €, finančné účty 5 820 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 1 345 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 896 €, finančné účty 1 316 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 731 €, finančné účty 1 455 €.200 tis.100 tis.002/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra aktív02/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 888 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 784 €, finančné účty 5 820 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 1 345 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 896 €, finančné účty 1 316 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 731 €, finančné účty 1 455 €.200 tis.100 tis.002/2017 — 12/201720192021Štruktúra aktív02/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 888 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 784 €, finančné účty 5 820 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 1 345 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 896 €, finančné účty 1 316 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 731 €, finančné účty 1 455 €.200 tis.100 tis.020182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2017 — 12/2017: vlastné imanie −2 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 490 €. 2018: vlastné imanie 1 316 €, dlhodobé záväzky 9 218 €, krátkodobé záväzky 121 070 €. 2019: vlastné imanie 2 551 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 916 €. 2020: vlastné imanie 2 435 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 717 €. 2021: vlastné imanie 2 320 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 806 €.200 tis.0−5 tis.02/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra pasív02/2017 — 12/2017: vlastné imanie −2 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 490 €. 2018: vlastné imanie 1 316 €, dlhodobé záväzky 9 218 €, krátkodobé záväzky 121 070 €. 2019: vlastné imanie 2 551 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 916 €. 2020: vlastné imanie 2 435 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 717 €. 2021: vlastné imanie 2 320 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 806 €.200 tis.0−5 tis.02/2017 — 12/201720192021Štruktúra pasív02/2017 — 12/2017: vlastné imanie −2 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 490 €. 2018: vlastné imanie 1 316 €, dlhodobé záväzky 9 218 €, krátkodobé záväzky 121 070 €. 2019: vlastné imanie 2 551 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 916 €. 2020: vlastné imanie 2 435 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 717 €. 2021: vlastné imanie 2 320 €, dlhodobé záväzky 8 060 €, krátkodobé záväzky 18 806 €.200 tis.0−5 tis.20182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 432 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5002500043200002/2017 — 12/20172018201920202021Daň z príjmu02/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 432 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.500250000002/2017 — 12/201720192021Daň z príjmu02/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 432 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5002500432020182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0125,8 tis.000
Výsledok hospodárenia−9,4 tis.3,9 tis.−1,6 tis.−116−115
Aktíva1,9 tis.131,6 tis.29,5 tis.29,2 tis.29,2 tis.
Vlastné imanie−2,6 tis.1,3 tis.2,6 tis.2,4 tis.2,3 tis.
Daň z príjmu0432000
Zadlženosť237,8 %99,0 %91,4 %91,7 %92,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−115
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,1 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−116
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
2,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,7 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
29,5 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,4 %

2018

Tržby
125,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
131,6 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
432
Zadlženosť
99,0 %

02/2017 — 12/2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,4 tis.
Aktíva
1,9 tis.
Vlastné imanie
−2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
237,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API