Súhrn
- Vznik
- 16. 02. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- StavOffer s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50716760
- daňové identifikačné číslo
- 2120449540
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bitúnková 13, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 02. 2017
- V registri
- 9 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 42576/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9103103
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 02. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 16. 02. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 02. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 02. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 02. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 02. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 02. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 27. 05. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120449540 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 23 764 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
23 764 €
▲ 701,2 %Aktíva
43 062 €
bez zmenyVlastné imanie
−33 705 €
▲ 41,4 %Zadlženosť
178,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 240,2 tis. | 79 tis. | 66,4 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −58,7 tis. | −1,8 tis. | 5,9 tis. | −4 tis. | 23,8 tis. |
| Aktíva | 159,1 tis. | 71,1 tis. | 46,5 tis. | 43,1 tis. | 43,1 tis. |
| Vlastné imanie | −57,7 tis. | −59,4 tis. | −53,5 tis. | −57,5 tis. | −33,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 828 | 0 | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 136,2 % | 183,6 % | 215,1 % | 233,5 % | 178,3 % |
aj 2017–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 23,8 tis.
- Aktíva
- 43,1 tis.
- Vlastné imanie
- −33,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 178,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4 tis.
- Aktíva
- 43,1 tis.
- Vlastné imanie
- −57,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 233,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 66,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 46,5 tis.
- Vlastné imanie
- −53,5 tis.
- Daň z príjmu
- 828
- Zadlženosť
- 215,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 79 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 71,1 tis.
- Vlastné imanie
- −59,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 183,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 240,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −58,7 tis.
- Aktíva
- 159,1 tis.
- Vlastné imanie
- −57,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 136,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.