Súhrn
- Vznik
- 28. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 22. 09. 2026
- Tržby
- 863 623 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GKG s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50706560
- daňové identifikačné číslo
- 2120424185
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120424185
- Sídlo
- Železničná 115/11, 07643 Čierna nad Tisou, Slovenská republika
- Územie
- Čierna nad Tisouokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 01. 2017
- V registri
- 9 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40665/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9088679
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 01. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 01. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 01. 2017 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 28. 01. 2017 | — |
| administratívne služby | 28. 01. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 28. 01. 2017 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 24. 02. 2018 | — |
| vedenie účtovníctva | 24. 02. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 24. 02. 2018 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru | 24. 02. 2018 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 02. 2018 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 02. 2018 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 02. 2018 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 02. 2018 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 02. 2018 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 02. 2018 | — |
| verejné obstarávanie | 24. 02. 2018 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 24. 02. 2018 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 24. 02. 2018 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 02. 2018 | — |
| nákladná cestná doprava | 03. 12. 2020 | — |
| medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 03. 12. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120424185 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 09. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120424185 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 22. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 22. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼48 % na 12 677 € a zvýšila tržby o ▲26 % na 863,6 tisíc eur.
Tržby
863 623 €
▲ 25,7 %Výsledok hospodárenia
12 677 €
▼ 48,5 %Aktíva
290 864 €
▼ 30,9 %Vlastné imanie
92 736 €
▲ 15,8 %Zadlženosť
68,1 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 737 tis. | 833,2 tis. | 717,4 tis. | 686,9 tis. | 863,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8 tis. | 10,7 tis. | 15 tis. | 24,6 tis. | 12,7 tis. |
| Aktíva | 160,2 tis. | 251,3 tis. | 232,6 tis. | 420,9 tis. | 290,9 tis. |
| Vlastné imanie | 29,8 tis. | 40,5 tis. | 55,5 tis. | 80,1 tis. | 92,7 tis. |
| Daň z príjmu | 2,4 tis. | 3,4 tis. | 4,6 tis. | 7 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 81,4 % | 83,9 % | 76,1 % | 81,0 % | 68,1 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 863,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 290,9 tis.
- Vlastné imanie
- 92,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 68,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 686,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,6 tis.
- Aktíva
- 420,9 tis.
- Vlastné imanie
- 80,1 tis.
- Daň z príjmu
- 7 tis.
- Zadlženosť
- 81,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 717,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 232,6 tis.
- Vlastné imanie
- 55,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 76,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 833,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,7 tis.
- Aktíva
- 251,3 tis.
- Vlastné imanie
- 40,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 83,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 737 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8 tis.
- Aktíva
- 160,2 tis.
- Vlastné imanie
- 29,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 81,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.