prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Project Frequency, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50703854aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 02. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 534 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Project Frequency, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50703854
daňové identifikačné číslo
2120437660
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120437660
Sídlo
Malacká 19, 90031 Stupava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 02. 2017
V registri
9 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 117235/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9097600
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve15. 02. 2017—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá15. 02. 2017—
Výroba potravinárskych výrobkov15. 02. 2017—
Výroba nápojov15. 02. 2017—
Odevná výroba15. 02. 2017—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky15. 02. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 02. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 02. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 02. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 02. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 02. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 02. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok15. 02. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností15. 02. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 02. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach15. 02. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 02. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 02. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 02. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied15. 02. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 02. 2017—
Dizajnérske činnosti15. 02. 2017—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií15. 02. 2017—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií15. 02. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí15. 02. 2017—
Informačná činnosť15. 02. 2017—
Čistiace a upratovacie služby15. 02. 2017—
Administratívne služby15. 02. 2017—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií15. 02. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 02. 2017—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu15. 02. 2017—
Poskytovanie sociálnych služieb15. 02. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 02. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 02. 2017—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela15. 02. 2017—
Poskytovanie služieb osobného charakteru15. 02. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120437660: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120437660: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120437660IČ DPH SK2120437660Obdobia daňových registráciíDIČ 2120437660: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120437660: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120437660IČ DPH SK2120437660Obdobia daňových registráciíDIČ 2120437660: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120437660: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120437660IČ DPH SK2120437660
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212043766011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2018
daňové identifikačné číslo212043766010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −14 877 € a znížila tržby o ▼89 % na 2,5 tisíc eur.

Tržby

2 534 €

▼ 89,5 %

Výsledok hospodárenia

−14 877 €

▼ 749,7 %

Aktíva

127 718 €

▼ 32,5 %

Vlastné imanie

152 408 €

▼ 28,9 %

Zadlženosť

−19,3 %

Hrubá marža

−573,7 %

Čistá marža

−587,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 64 297 €. 2022: tržby 82 274 €. 2023: tržby 72 176 €. 2024: tržby 24 112 €. 2025: tržby 2 534 €.100 tis.50 tis.064,3 tis.82,3 tis.72,2 tis.24,1 tis.2,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 297 €. 2022: tržby 82 274 €. 2023: tržby 72 176 €. 2024: tržby 24 112 €. 2025: tržby 2 534 €.100 tis.50 tis.064,3 tis.82,3 tis.72,2 tis.24,1 tis.2,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 297 €. 2022: tržby 82 274 €. 2023: tržby 72 176 €. 2024: tržby 24 112 €. 2025: tržby 2 534 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 770 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 877 €.100 tis.0−20 tis.+40,8 tis.+54,2 tis.+43,9 tis.+2,3 tis.−14,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 770 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 877 €.100 tis.0−20 tis.+40,8 tis.+54,2 tis.+43,9 tis.+2,3 tis.−14,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 770 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 877 €.100 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 113 873 €. 2022: aktíva 174 548 €, vlastné imanie 168 066 €. 2023: aktíva 187 201 €, vlastné imanie 211 957 €. 2024: aktíva 189 272 €, vlastné imanie 214 247 €. 2025: aktíva 127 718 €, vlastné imanie 152 408 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 113 873 €. 2022: aktíva 174 548 €, vlastné imanie 168 066 €. 2023: aktíva 187 201 €, vlastné imanie 211 957 €. 2024: aktíva 189 272 €, vlastné imanie 214 247 €. 2025: aktíva 127 718 €, vlastné imanie 152 408 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 113 873 €. 2022: aktíva 174 548 €, vlastné imanie 168 066 €. 2023: aktíva 187 201 €, vlastné imanie 211 957 €. 2024: aktíva 189 272 €, vlastné imanie 214 247 €. 2025: aktíva 127 718 €, vlastné imanie 152 408 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 676 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 151 €, finančné účty 102 856 €. 2022: dlhodobý majetok 5 423 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 231 €, finančné účty 158 894 €. 2023: dlhodobý majetok 23 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 119 €, finančné účty 140 691 €. 2024: dlhodobý majetok 16 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 688 €, finančné účty 159 070 €. 2025: dlhodobý majetok 9 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 619 €, finančné účty 117 461 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 676 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 151 €, finančné účty 102 856 €. 2022: dlhodobý majetok 5 423 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 231 €, finančné účty 158 894 €. 2023: dlhodobý majetok 23 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 119 €, finančné účty 140 691 €. 2024: dlhodobý majetok 16 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 688 €, finančné účty 159 070 €. 2025: dlhodobý majetok 9 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 619 €, finančné účty 117 461 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 676 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 151 €, finančné účty 102 856 €. 2022: dlhodobý majetok 5 423 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 231 €, finančné účty 158 894 €. 2023: dlhodobý majetok 23 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 119 €, finančné účty 140 691 €. 2024: dlhodobý majetok 16 514 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 688 €, finančné účty 159 070 €. 2025: dlhodobý majetok 9 638 €, zásoby 0 €, pohľadávky 619 €, finančné účty 117 461 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 113 873 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 11 761 €. 2022: vlastné imanie 168 066 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 6 418 €. 2023: vlastné imanie 211 957 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky −24 833 €. 2024: vlastné imanie 214 247 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky −25 064 €. 2025: vlastné imanie 152 408 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky −24 794 €.250 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 113 873 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 11 761 €. 2022: vlastné imanie 168 066 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 6 418 €. 2023: vlastné imanie 211 957 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky −24 833 €. 2024: vlastné imanie 214 247 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky −25 064 €. 2025: vlastné imanie 152 408 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky −24 794 €.250 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 113 873 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 11 761 €. 2022: vlastné imanie 168 066 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 6 418 €. 2023: vlastné imanie 211 957 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky −24 833 €. 2024: vlastné imanie 214 247 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky −25 064 €. 2025: vlastné imanie 152 408 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky −24 794 €.250 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 907 €. 2022: daň z príjmu 14 462 €. 2023: daň z príjmu 11 778 €. 2024: daň z príjmu 586 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.010,9 tis.14,5 tis.11,8 tis.58634020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 907 €. 2022: daň z príjmu 14 462 €. 2023: daň z príjmu 11 778 €. 2024: daň z príjmu 586 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.010,9 tis.14,5 tis.11,8 tis.58634020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 907 €. 2022: daň z príjmu 14 462 €. 2023: daň z príjmu 11 778 €. 2024: daň z príjmu 586 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.0340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,3 tis.82,3 tis.72,2 tis.24,1 tis.2,5 tis.
Výsledok hospodárenia40,8 tis.54,2 tis.43,9 tis.2,3 tis.−14,9 tis.
Aktíva125,7 tis.174,5 tis.187,2 tis.189,3 tis.127,7 tis.
Vlastné imanie113,9 tis.168,1 tis.212 tis.214,2 tis.152,4 tis.
Daň z príjmu10,9 tis.14,5 tis.11,8 tis.586340
Zadlženosť9,4 %3,7 %−13,2 %−13,2 %−19,3 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,9 tis.
Aktíva
127,7 tis.
Vlastné imanie
152,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
−19,3 %

2024

Tržby
24,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
189,3 tis.
Vlastné imanie
214,2 tis.
Daň z príjmu
586
Zadlženosť
−13,2 %

2023

Tržby
72,2 tis.
Výsledok hospodárenia
43,9 tis.
Aktíva
187,2 tis.
Vlastné imanie
212 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
−13,2 %

2022

Tržby
82,3 tis.
Výsledok hospodárenia
54,2 tis.
Aktíva
174,5 tis.
Vlastné imanie
168,1 tis.
Daň z príjmu
14,5 tis.
Zadlženosť
3,7 %

2021

Tržby
64,3 tis.
Výsledok hospodárenia
40,8 tis.
Aktíva
125,7 tis.
Vlastné imanie
113,9 tis.
Daň z príjmu
10,9 tis.
Zadlženosť
9,4 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API