Súhrn
- Vznik
- 14. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 396 941 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. Zoltán Sťahula, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50686861
- daňové identifikačné číslo
- 2120418014
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120418014
- Sídlo
- Dunajská 2304/6, 81108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 01. 2017
- V registri
- 9 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 116556/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9077739
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 14. 01. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120418014 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 02. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120418014 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲15 % na 150 734 € a znížila tržby o ▼5 % na 396,9 tisíc eur.
Tržby
396 941 €
▼ 4,8 %Výsledok hospodárenia
150 734 €
▲ 15,3 %Aktíva
1 764 521 €
▲ 8,0 %Vlastné imanie
788 249 €
▼ 1,2 %Zadlženosť
55,3 %
Hrubá marža
48,4 %
Čistá marža
38,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 378,4 tis. | 455 tis. | 403,5 tis. | 417,1 tis. | 396,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 141,7 tis. | 204,3 tis. | 122,6 tis. | 130,7 tis. | 150,7 tis. |
| Aktíva | 740,3 tis. | 949,7 tis. | 696 tis. | 1,63 mil. | 1,76 mil. |
| Vlastné imanie | 716,8 tis. | 921,1 tis. | 667,3 tis. | 798 tis. | 788,2 tis. |
| Daň z príjmu | 38 tis. | 54,6 tis. | 33 tis. | 35,7 tis. | 41,6 tis. |
| Zadlženosť | 3,2 % | 3,0 % | 4,1 % | 51,2 % | 55,3 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 396,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 150,7 tis.
- Aktíva
- 1,76 mil.
- Vlastné imanie
- 788,2 tis.
- Daň z príjmu
- 41,6 tis.
- Zadlženosť
- 55,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 417,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 130,7 tis.
- Aktíva
- 1,63 mil.
- Vlastné imanie
- 798 tis.
- Daň z príjmu
- 35,7 tis.
- Zadlženosť
- 51,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 403,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 122,6 tis.
- Aktíva
- 696 tis.
- Vlastné imanie
- 667,3 tis.
- Daň z príjmu
- 33 tis.
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 455 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 204,3 tis.
- Aktíva
- 949,7 tis.
- Vlastné imanie
- 921,1 tis.
- Daň z príjmu
- 54,6 tis.
- Zadlženosť
- 3,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 378,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 141,7 tis.
- Aktíva
- 740,3 tis.
- Vlastné imanie
- 716,8 tis.
- Daň z príjmu
- 38 tis.
- Zadlženosť
- 3,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.