prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Pat a Mat s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50686208aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
18 467 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pat a Mat s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50686208
daňové identifikačné číslo
2120420247
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jána Ondruša 9A, 900 31 Stupava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 01. 2017
V registri
9 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 116753/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9083920
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 01. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 01. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 01. 2017—
administratívne služby24. 01. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 01. 2017—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 01. 2017—
reklamné a marketingové služby24. 01. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 01. 2017—
počítačové služby24. 01. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 01. 2017—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla24. 01. 2017—
vedenie účtovníctva24. 01. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 01. 2017—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva24. 01. 2017—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva24. 01. 2017—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku24. 01. 2017—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne24. 01. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120420247: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120420247Obdobia daňových registráciíDIČ 2120420247: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120420247Obdobia daňových registráciíDIČ 2120420247: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120420247
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212042024710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 07. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk z nuly na 2 061 € a zvýšila tržby z nuly na 18,5 tisíc eur.

Tržby

18 467 €

Výsledok hospodárenia

2 061 €

Aktíva

83 480 €

▲ 1 523,2 %

Vlastné imanie

7 204 €

▲ 40,1 %

Zadlženosť

91,4 %

Hrubá marža

13,1 %

Čistá marža

11,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 14 071 €. 2018: tržby 24 913 €. 2019: tržby 20 596 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 467 €.25 tis.12,5 tis.014,1 tis.24,9 tis.20,6 tis.018,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 14 071 €. 2018: tržby 24 913 €. 2019: tržby 20 596 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 467 €.25 tis.12,5 tis.014,1 tis.24,9 tis.20,6 tis.018,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 14 071 €. 2018: tržby 24 913 €. 2019: tržby 20 596 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 467 €.25 tis.12,5 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −30 €. 2018: výsledok hospodárenia −313 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 061 €.2,5 tis.0−500−30−313−130+2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −30 €. 2018: výsledok hospodárenia −313 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 061 €.2,5 tis.0−500−30−313−130+2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −30 €. 2018: výsledok hospodárenia −313 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 061 €.2,5 tis.0−500−30−13201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 077 €, vlastné imanie 7 855 €. 2018: aktíva 8 573 €, vlastné imanie 7 542 €. 2019: aktíva 5 543 €, vlastné imanie 5 143 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie 5 143 €. 2021: aktíva 83 480 €, vlastné imanie 7 204 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 077 €, vlastné imanie 7 855 €. 2018: aktíva 8 573 €, vlastné imanie 7 542 €. 2019: aktíva 5 543 €, vlastné imanie 5 143 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie 5 143 €. 2021: aktíva 83 480 €, vlastné imanie 7 204 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 077 €, vlastné imanie 7 855 €. 2018: aktíva 8 573 €, vlastné imanie 7 542 €. 2019: aktíva 5 543 €, vlastné imanie 5 143 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie 5 143 €. 2021: aktíva 83 480 €, vlastné imanie 7 204 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 586 €. 2018: dlhodobý majetok 4 591 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 982 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 543 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 143 €. 2021: dlhodobý majetok 44 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 530 €, finančné účty 1 701 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 586 €. 2018: dlhodobý majetok 4 591 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 982 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 543 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 143 €. 2021: dlhodobý majetok 44 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 530 €, finančné účty 1 701 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 586 €. 2018: dlhodobý majetok 4 591 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 982 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 543 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 143 €. 2021: dlhodobý majetok 44 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 530 €, finančné účty 1 701 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 222 €. 2018: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 012 €. 2019: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 367 €. 2020: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 7 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 276 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 222 €. 2018: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 012 €. 2019: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 367 €. 2020: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 7 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 276 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 222 €. 2018: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 012 €. 2019: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 33 €, krátkodobé záväzky 367 €. 2020: vlastné imanie 5 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 7 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 276 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 106 €. 2019: daň z príjmu 154 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 364 €.50025000106154036420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 106 €. 2019: daň z príjmu 154 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 364 €.50025000106154036420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 106 €. 2019: daň z príjmu 154 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 364 €.50025000106154036420172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,1 tis.24,9 tis.20,6 tis.018,5 tis.
Výsledok hospodárenia−30−313−1302,1 tis.
Aktíva9,1 tis.8,6 tis.5,5 tis.5,1 tis.83,5 tis.
Vlastné imanie7,9 tis.7,5 tis.5,1 tis.5,1 tis.7,2 tis.
Daň z príjmu01061540364
Zadlženosť13,5 %12,0 %7,2 %0,0 %91,4 %

2021

Tržby
18,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
83,5 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
364
Zadlženosť
91,4 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
20,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−13
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
154
Zadlženosť
7,2 %

2018

Tržby
24,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−313
Aktíva
8,6 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
106
Zadlženosť
12,0 %

2017

Tržby
14,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−30
Aktíva
9,1 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API