prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

PLAYSYSTEM SPORT s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50682571aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
69 122 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PLAYSYSTEM SPORT s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50682571
daňové identifikačné číslo
2120426770
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120426770
Sídlo
Rampová 4, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 01. 2017
V registri
9 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40657/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9087947
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 01. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 01. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 01. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 01. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva27. 01. 2017—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov27. 01. 2017—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba27. 01. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 01. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 01. 2017—
Výroba hračiek a hier27. 01. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení27. 01. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 01. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 01. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 01. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 01. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 01. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 08. 01. 2020 do 11. 07. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120426770: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120426770: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120426770IČ DPH SK2120426770Obdobia daňových registráciíDIČ 2120426770: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120426770: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120426770IČ DPH SK2120426770Obdobia daňových registráciíDIČ 2120426770: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120426770: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120426770IČ DPH SK2120426770
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212042677011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2024
daňové identifikačné číslo212042677010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 26. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 27. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené08. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 % na 33 435 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 69,1 tisíc eur.

Tržby

69 122 €

▲ 5,4 %

Výsledok hospodárenia

33 435 €

▲ 2,5 %

Aktíva

171 743 €

▲ 8,6 %

Vlastné imanie

165 942 €

▲ 25,2 %

Zadlženosť

3,4 %

Hrubá marža

54,2 %

Čistá marža

48,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 44 687 €. 2022: tržby 46 037 €. 2023: tržby 74 614 €. 2024: tržby 65 559 €. 2025: tržby 69 122 €.100 tis.50 tis.044,7 tis.46 tis.74,6 tis.65,6 tis.69,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 687 €. 2022: tržby 46 037 €. 2023: tržby 74 614 €. 2024: tržby 65 559 €. 2025: tržby 69 122 €.100 tis.50 tis.044,7 tis.46 tis.74,6 tis.65,6 tis.69,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 687 €. 2022: tržby 46 037 €. 2023: tržby 74 614 €. 2024: tržby 65 559 €. 2025: tržby 69 122 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 906 €. 2023: výsledok hospodárenia 44 472 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 609 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 435 €.50 tis.25 tis.0+21,6 tis.+17,9 tis.+44,5 tis.+32,6 tis.+33,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 906 €. 2023: výsledok hospodárenia 44 472 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 609 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 435 €.50 tis.25 tis.0+21,6 tis.+17,9 tis.+44,5 tis.+32,6 tis.+33,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 906 €. 2023: výsledok hospodárenia 44 472 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 609 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 435 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 479 €, vlastné imanie 37 520 €. 2022: aktíva 60 640 €, vlastné imanie 55 426 €. 2023: aktíva 114 670 €, vlastné imanie 99 898 €. 2024: aktíva 158 169 €, vlastné imanie 132 507 €. 2025: aktíva 171 743 €, vlastné imanie 165 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 479 €, vlastné imanie 37 520 €. 2022: aktíva 60 640 €, vlastné imanie 55 426 €. 2023: aktíva 114 670 €, vlastné imanie 99 898 €. 2024: aktíva 158 169 €, vlastné imanie 132 507 €. 2025: aktíva 171 743 €, vlastné imanie 165 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 479 €, vlastné imanie 37 520 €. 2022: aktíva 60 640 €, vlastné imanie 55 426 €. 2023: aktíva 114 670 €, vlastné imanie 99 898 €. 2024: aktíva 158 169 €, vlastné imanie 132 507 €. 2025: aktíva 171 743 €, vlastné imanie 165 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 €, pohľadávky 9 409 €, finančné účty 42 059 €. 2022: dlhodobý majetok 20 318 €, zásoby 32 €, pohľadávky 14 149 €, finančné účty 26 141 €. 2023: dlhodobý majetok 15 017 €, zásoby 69 €, pohľadávky 57 624 €, finančné účty 41 960 €. 2024: dlhodobý majetok 9 717 €, zásoby 25 €, pohľadávky 106 109 €, finančné účty 42 318 €. 2025: dlhodobý majetok 4 417 €, zásoby 9 988 €, pohľadávky 118 971 €, finančné účty 38 367 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 €, pohľadávky 9 409 €, finančné účty 42 059 €. 2022: dlhodobý majetok 20 318 €, zásoby 32 €, pohľadávky 14 149 €, finančné účty 26 141 €. 2023: dlhodobý majetok 15 017 €, zásoby 69 €, pohľadávky 57 624 €, finančné účty 41 960 €. 2024: dlhodobý majetok 9 717 €, zásoby 25 €, pohľadávky 106 109 €, finančné účty 42 318 €. 2025: dlhodobý majetok 4 417 €, zásoby 9 988 €, pohľadávky 118 971 €, finančné účty 38 367 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 €, pohľadávky 9 409 €, finančné účty 42 059 €. 2022: dlhodobý majetok 20 318 €, zásoby 32 €, pohľadávky 14 149 €, finančné účty 26 141 €. 2023: dlhodobý majetok 15 017 €, zásoby 69 €, pohľadávky 57 624 €, finančné účty 41 960 €. 2024: dlhodobý majetok 9 717 €, zásoby 25 €, pohľadávky 106 109 €, finančné účty 42 318 €. 2025: dlhodobý majetok 4 417 €, zásoby 9 988 €, pohľadávky 118 971 €, finančné účty 38 367 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 959 €. 2022: vlastné imanie 55 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 214 €. 2023: vlastné imanie 99 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 772 €. 2024: vlastné imanie 132 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 662 €. 2025: vlastné imanie 165 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 801 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 959 €. 2022: vlastné imanie 55 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 214 €. 2023: vlastné imanie 99 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 772 €. 2024: vlastné imanie 132 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 662 €. 2025: vlastné imanie 165 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 801 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 959 €. 2022: vlastné imanie 55 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 214 €. 2023: vlastné imanie 99 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 772 €. 2024: vlastné imanie 132 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 662 €. 2025: vlastné imanie 165 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 801 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 834 €. 2022: daň z príjmu 3 167 €. 2023: daň z príjmu 11 855 €. 2024: daň z príjmu 8 873 €. 2025: daň z príjmu 4 016 €.20 tis.10 tis.03,8 tis.3,2 tis.11,9 tis.8,9 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 834 €. 2022: daň z príjmu 3 167 €. 2023: daň z príjmu 11 855 €. 2024: daň z príjmu 8 873 €. 2025: daň z príjmu 4 016 €.20 tis.10 tis.03,8 tis.3,2 tis.11,9 tis.8,9 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 834 €. 2022: daň z príjmu 3 167 €. 2023: daň z príjmu 11 855 €. 2024: daň z príjmu 8 873 €. 2025: daň z príjmu 4 016 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,7 tis.46 tis.74,6 tis.65,6 tis.69,1 tis.
Výsledok hospodárenia21,6 tis.17,9 tis.44,5 tis.32,6 tis.33,4 tis.
Aktíva51,5 tis.60,6 tis.114,7 tis.158,2 tis.171,7 tis.
Vlastné imanie37,5 tis.55,4 tis.99,9 tis.132,5 tis.165,9 tis.
Daň z príjmu3,8 tis.3,2 tis.11,9 tis.8,9 tis.4 tis.
Zadlženosť27,1 %8,6 %12,9 %16,2 %3,4 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
69,1 tis.
Výsledok hospodárenia
33,4 tis.
Aktíva
171,7 tis.
Vlastné imanie
165,9 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
3,4 %

2024

Tržby
65,6 tis.
Výsledok hospodárenia
32,6 tis.
Aktíva
158,2 tis.
Vlastné imanie
132,5 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
16,2 %

2023

Tržby
74,6 tis.
Výsledok hospodárenia
44,5 tis.
Aktíva
114,7 tis.
Vlastné imanie
99,9 tis.
Daň z príjmu
11,9 tis.
Zadlženosť
12,9 %

2022

Tržby
46 tis.
Výsledok hospodárenia
17,9 tis.
Aktíva
60,6 tis.
Vlastné imanie
55,4 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
8,6 %

2021

Tržby
44,7 tis.
Výsledok hospodárenia
21,6 tis.
Aktíva
51,5 tis.
Vlastné imanie
37,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
27,1 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API