prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ANTSTAV, s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 50680587aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
43 660 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ANTSTAV, s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
50680587
daňové identifikačné číslo
2120427683
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Na letisko 2088/15, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 01. 2017
V registri
9 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 33972/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9089205
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby31. 01. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 01. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby31. 01. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 01. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla31. 01. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu31. 01. 2017—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov31. 01. 2017—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve31. 01. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva31. 01. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu31. 01. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov31. 01. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 01. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov31. 01. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení31. 01. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky31. 01. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí31. 01. 2017—
Čistiace a upratovacie služby31. 01. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti31. 01. 2017—
Administratívne služby31. 01. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení31. 01. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120427683: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120427683Obdobia daňových registráciíDIČ 2120427683: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120427683Obdobia daňových registráciíDIČ 2120427683: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120427683
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212042768310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼88 % na 190 € a zvýšila tržby o ▲197 % na 43,7 tisíc eur.

Tržby

43 660 €

▲ 197,0 %

Výsledok hospodárenia

190 €

▼ 88,0 %

Aktíva

7 246 €

▲ 3,4 %

Vlastné imanie

6 775 €

▲ 2,9 %

Zadlženosť

6,5 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 14 700 €. 2018: tržby 43 660 €.50 tis.25 tis.014,7 tis.43,7 tis.20172018Tržby2017: tržby 14 700 €. 2018: tržby 43 660 €.50 tis.25 tis.014,7 tis.43,7 tis.20172018Tržby2017: tržby 14 700 €. 2018: tržby 43 660 €.50 tis.25 tis.014,7 tis.43,7 tis.20172018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 585 €. 2018: výsledok hospodárenia 190 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.+19020172018Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 585 €. 2018: výsledok hospodárenia 190 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.+19020172018Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 585 €. 2018: výsledok hospodárenia 190 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.+19020172018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 006 €, vlastné imanie 6 585 €. 2018: aktíva 7 246 €, vlastné imanie 6 775 €.10 tis.5 tis.020172018Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 006 €, vlastné imanie 6 585 €. 2018: aktíva 7 246 €, vlastné imanie 6 775 €.10 tis.5 tis.020172018Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 006 €, vlastné imanie 6 585 €. 2018: aktíva 7 246 €, vlastné imanie 6 775 €.10 tis.5 tis.020172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 006 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 246 €.10 tis.5 tis.020172018Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 006 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 246 €.10 tis.5 tis.020172018Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 006 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 246 €.10 tis.5 tis.020172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 421 €. 2018: vlastné imanie 6 775 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 €.10 tis.5 tis.020172018Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 421 €. 2018: vlastné imanie 6 775 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 €.10 tis.5 tis.020172018Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 585 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 421 €. 2018: vlastné imanie 6 775 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 €.10 tis.5 tis.020172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 421 €. 2018: daň z príjmu 50 €.50025004215020172018Daň z príjmu2017: daň z príjmu 421 €. 2018: daň z príjmu 50 €.50025004215020172018Daň z príjmu2017: daň z príjmu 421 €. 2018: daň z príjmu 50 €.50025004215020172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,7 tis.43,7 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.190
Aktíva7 tis.7,2 tis.
Vlastné imanie6,6 tis.6,8 tis.
Daň z príjmu42150
Zadlženosť6,0 %6,5 %

2018

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
190
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
50
Zadlženosť
6,5 %

2017

Tržby
14,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
421
Zadlženosť
6,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API