Súhrn
- Vznik
- 01. 02. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 247 284 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Le pro, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50678485
- daňové identifikačné číslo
- 2120425725
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Mostová 529, 958 04 Partizánske, Slovenská republika
- Územie
- Partizánskeokres PartizánskeTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 02. 2017
- V registri
- 9 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 34173/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9090524
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 01. 02. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 02. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 02. 2017 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 02. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavieb | 01. 02. 2017 | — |
| výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 16. 03. 2017 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 03. 2017 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 03. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 03. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 03. 2017 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 03. 2017 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 03. 2017 | — |
| administratívne služby | 16. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120425725 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 531 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 247,3 tisíc eur.
Tržby
247 284 €
▲ 27,5 %Výsledok hospodárenia
531 €
▲ 101,4 %Aktíva
115 015 €
▲ 8,3 %Vlastné imanie
15 564 €
▼ 37,8 %Zadlženosť
86,5 %
Hrubá marža
0,4 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 02/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 219,1 tis. | 194 tis. | 247,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | −36,8 tis. | 531 |
| Aktíva | 92,8 tis. | 106,2 tis. | 115 tis. |
| Vlastné imanie | 61,8 tis. | 25 tis. | 15,6 tis. |
| Daň z príjmu | 821 | 0 | 348 |
| Zadlženosť | 33,4 % | 76,4 % | 86,5 % |
2019
- Tržby
- 247,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 531
- Aktíva
- 115 tis.
- Vlastné imanie
- 15,6 tis.
- Daň z príjmu
- 348
- Zadlženosť
- 86,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 194 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,8 tis.
- Aktíva
- 106,2 tis.
- Vlastné imanie
- 25 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
02/2017 — 12/2017
- Tržby
- 219,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 92,8 tis.
- Vlastné imanie
- 61,8 tis.
- Daň z príjmu
- 821
- Zadlženosť
- 33,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.