prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

HomeFix s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50677080zaniknutý 23. 12. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 02. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
22 980 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HomeFix s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50677080
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 02. 2017
Zánik
23. 12. 2025
V registri
8 rokov 10 mesiacov
Stav
zaniknutý 23. 12. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 66860/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9098311

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 18 007 € a znížila tržby o ▼65 % na 23 tisíc eur.

Tržby

22 980 €

▼ 64,8 %

Výsledok hospodárenia

18 007 €

▲ 163,6 %

Aktíva

127 077 €

▲ 24,7 %

Vlastné imanie

18 869 €

▲ 2 089,0 %

Zadlženosť

85,2 %

Hrubá marža

92,4 %

Čistá marža

78,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 107 315 €. 2020: tržby 107 438 €. 2021: tržby 64 470 €. 2022: tržby 65 210 €. 2023: tržby 22 980 €.200 tis.100 tis.0107,3 tis.107,4 tis.64,5 tis.65,2 tis.23 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 107 315 €. 2020: tržby 107 438 €. 2021: tržby 64 470 €. 2022: tržby 65 210 €. 2023: tržby 22 980 €.200 tis.100 tis.0107,3 tis.107,4 tis.64,5 tis.65,2 tis.23 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 107 315 €. 2020: tržby 107 438 €. 2021: tržby 64 470 €. 2022: tržby 65 210 €. 2023: tržby 22 980 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 760 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 434 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 858 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 007 €.20 tis.0−50 tis.−4,8 tis.+5,4 tis.−3,9 tis.−28,3 tis.+18 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 760 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 434 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 858 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 007 €.20 tis.0−50 tis.−4,8 tis.+5,4 tis.−3,9 tis.−28,3 tis.+18 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 760 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 434 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 858 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 307 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 007 €.20 tis.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 235 €, vlastné imanie 27 593 €. 2020: aktíva 113 676 €, vlastné imanie 33 027 €. 2021: aktíva 128 553 €, vlastné imanie 29 169 €. 2022: aktíva 101 910 €, vlastné imanie 862 €. 2023: aktíva 127 077 €, vlastné imanie 18 869 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 235 €, vlastné imanie 27 593 €. 2020: aktíva 113 676 €, vlastné imanie 33 027 €. 2021: aktíva 128 553 €, vlastné imanie 29 169 €. 2022: aktíva 101 910 €, vlastné imanie 862 €. 2023: aktíva 127 077 €, vlastné imanie 18 869 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 235 €, vlastné imanie 27 593 €. 2020: aktíva 113 676 €, vlastné imanie 33 027 €. 2021: aktíva 128 553 €, vlastné imanie 29 169 €. 2022: aktíva 101 910 €, vlastné imanie 862 €. 2023: aktíva 127 077 €, vlastné imanie 18 869 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 45 853 €, pohľadávky 8 646 €, finančné účty 936 €. 2020: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 46 901 €, pohľadávky 27 491 €, finančné účty 9 484 €. 2021: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 47 066 €, pohľadávky 17 387 €, finančné účty 34 300 €. 2022: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 528 €, pohľadávky 31 456 €, finančné účty −7 874 €. 2023: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 555 €, pohľadávky 38 710 €, finančné účty 10 012 €.200 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 45 853 €, pohľadávky 8 646 €, finančné účty 936 €. 2020: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 46 901 €, pohľadávky 27 491 €, finančné účty 9 484 €. 2021: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 47 066 €, pohľadávky 17 387 €, finančné účty 34 300 €. 2022: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 528 €, pohľadávky 31 456 €, finančné účty −7 874 €. 2023: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 555 €, pohľadávky 38 710 €, finančné účty 10 012 €.200 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 45 853 €, pohľadávky 8 646 €, finančné účty 936 €. 2020: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 46 901 €, pohľadávky 27 491 €, finančné účty 9 484 €. 2021: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 47 066 €, pohľadávky 17 387 €, finančné účty 34 300 €. 2022: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 528 €, pohľadávky 31 456 €, finančné účty −7 874 €. 2023: dlhodobý majetok 29 800 €, zásoby 48 555 €, pohľadávky 38 710 €, finančné účty 10 012 €.200 tis.0−10 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 57 599 €. 2020: vlastné imanie 33 027 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 80 607 €. 2021: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 99 342 €. 2022: vlastné imanie 862 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 101 006 €. 2023: vlastné imanie 18 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 208 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 57 599 €. 2020: vlastné imanie 33 027 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 80 607 €. 2021: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 99 342 €. 2022: vlastné imanie 862 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 101 006 €. 2023: vlastné imanie 18 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 208 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 57 599 €. 2020: vlastné imanie 33 027 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 80 607 €. 2021: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 99 342 €. 2022: vlastné imanie 862 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 101 006 €. 2023: vlastné imanie 18 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 208 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 399 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 222 €.5 tis.2,5 tis.00399003,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 399 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 222 €.5 tis.2,5 tis.00399003,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 399 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 222 €.5 tis.2,5 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby107,3 tis.107,4 tis.64,5 tis.65,2 tis.23 tis.
Výsledok hospodárenia−4,8 tis.5,4 tis.−3,9 tis.−28,3 tis.18 tis.
Aktíva85,2 tis.113,7 tis.128,6 tis.101,9 tis.127,1 tis.
Vlastné imanie27,6 tis.33 tis.29,2 tis.86218,9 tis.
Daň z príjmu0399003,2 tis.
Zadlženosť67,6 %70,9 %77,3 %99,2 %85,2 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
23 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
127,1 tis.
Vlastné imanie
18,9 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
85,2 %

2022

Tržby
65,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−28,3 tis.
Aktíva
101,9 tis.
Vlastné imanie
862
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,2 %

2021

Tržby
64,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
128,6 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
77,3 %

2020

Tržby
107,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
113,7 tis.
Vlastné imanie
33 tis.
Daň z príjmu
399
Zadlženosť
70,9 %

2019

Tržby
107,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
85,2 tis.
Vlastné imanie
27,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,6 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API