prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

erhouse s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50663828aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 20179 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
erhouse s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50663828
daňové identifikačné číslo
2120410919
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Viničná 3, 040 01 Košice - mestská časť Vyšné Opátske, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2017
V registri
9 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40555/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9077159
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 01. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 01. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 01. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 01. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 01. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok21. 11. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok21. 11. 2017—
Fotografické služby21. 11. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120410919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120410919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120410919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120410919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120410919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120410919
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212041091910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 25. 09. 2026, naposledy v zozname 24. 09. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 25. 09. 2026, naposledy v zozname 24. 09. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 25. 09. 2026, naposledy v zozname 24. 09. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 25. 09. 2026 ukončené24. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 25. 09. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −4 143 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 143 €

▼ 88,4 %

Aktíva

408 €

▼ 91,0 %

Vlastné imanie

−16 477 €

▼ 33,6 %

Zadlženosť

4 138,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 22 084 €. 2019: tržby 24 512 €. 2020: tržby 20 778 €. 2021: tržby 9 034 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.022,1 tis.24,5 tis.20,8 tis.9 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 22 084 €. 2019: tržby 24 512 €. 2020: tržby 20 778 €. 2021: tržby 9 034 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.022,1 tis.24,5 tis.20,8 tis.9 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 22 084 €. 2019: tržby 24 512 €. 2020: tržby 20 778 €. 2021: tržby 9 034 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 175 €. 2019: výsledok hospodárenia −12 275 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 143 €.5 tis.0−20 tis.−5,2 tis.−12,3 tis.+4,3 tis.−2,2 tis.−4,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 175 €. 2019: výsledok hospodárenia −12 275 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 143 €.5 tis.0−20 tis.−5,2 tis.−12,3 tis.+4,3 tis.−2,2 tis.−4,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 175 €. 2019: výsledok hospodárenia −12 275 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 143 €.5 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 950 €, vlastné imanie 1 290 €. 2019: aktíva 23 543 €, vlastné imanie −14 484 €. 2020: aktíva 15 112 €, vlastné imanie −10 134 €. 2021: aktíva 4 551 €, vlastné imanie −12 334 €. 2022: aktíva 408 €, vlastné imanie −16 477 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 950 €, vlastné imanie 1 290 €. 2019: aktíva 23 543 €, vlastné imanie −14 484 €. 2020: aktíva 15 112 €, vlastné imanie −10 134 €. 2021: aktíva 4 551 €, vlastné imanie −12 334 €. 2022: aktíva 408 €, vlastné imanie −16 477 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 950 €, vlastné imanie 1 290 €. 2019: aktíva 23 543 €, vlastné imanie −14 484 €. 2020: aktíva 15 112 €, vlastné imanie −10 134 €. 2021: aktíva 4 551 €, vlastné imanie −12 334 €. 2022: aktíva 408 €, vlastné imanie −16 477 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 18 421 €, zásoby 6 165 €, pohľadávky 5 283 €, finančné účty 3 081 €. 2019: dlhodobý majetok 13 324 €, zásoby 7 185 €, pohľadávky 764 €, finančné účty 2 270 €. 2020: dlhodobý majetok 8 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 009 €, finančné účty 5 876 €. 2021: dlhodobý majetok 3 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 913 €, finančné účty 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 €, finančné účty 136 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 18 421 €, zásoby 6 165 €, pohľadávky 5 283 €, finančné účty 3 081 €. 2019: dlhodobý majetok 13 324 €, zásoby 7 185 €, pohľadávky 764 €, finančné účty 2 270 €. 2020: dlhodobý majetok 8 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 009 €, finančné účty 5 876 €. 2021: dlhodobý majetok 3 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 913 €, finančné účty 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 €, finančné účty 136 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 18 421 €, zásoby 6 165 €, pohľadávky 5 283 €, finančné účty 3 081 €. 2019: dlhodobý majetok 13 324 €, zásoby 7 185 €, pohľadávky 764 €, finančné účty 2 270 €. 2020: dlhodobý majetok 8 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 009 €, finančné účty 5 876 €. 2021: dlhodobý majetok 3 502 €, zásoby 0 €, pohľadávky 913 €, finančné účty 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 272 €, finančné účty 136 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 290 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 31 571 €. 2019: vlastné imanie −14 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 027 €. 2020: vlastné imanie −10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 246 €. 2021: vlastné imanie −12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €. 2022: vlastné imanie −16 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 290 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 31 571 €. 2019: vlastné imanie −14 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 027 €. 2020: vlastné imanie −10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 246 €. 2021: vlastné imanie −12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €. 2022: vlastné imanie −16 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 290 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 31 571 €. 2019: vlastné imanie −14 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 027 €. 2020: vlastné imanie −10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 246 €. 2021: vlastné imanie −12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €. 2022: vlastné imanie −16 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 885 €.50 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 23 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2513000230020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 23 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2513000230020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 23 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2513000230020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby22,1 tis.24,5 tis.20,8 tis.9 tis.0
Výsledok hospodárenia−5,2 tis.−12,3 tis.4,3 tis.−2,2 tis.−4,1 tis.
Aktíva33 tis.23,5 tis.15,1 tis.4,6 tis.408
Vlastné imanie1,3 tis.−14,5 tis.−10,1 tis.−12,3 tis.−16,5 tis.
Daň z príjmu002300
Zadlženosť96,1 %161,5 %167,1 %371,0 %4 138,5 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
408
Vlastné imanie
−16,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4 138,5 %

2021

Tržby
9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
−12,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
371,0 %

2020

Tržby
20,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
15,1 tis.
Vlastné imanie
−10,1 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
167,1 %

2019

Tržby
24,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,3 tis.
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
−14,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
161,5 %

2018

Tržby
22,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
33 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API