prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

R&R mechatronic s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50639404aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 20179 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
414 471 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
R&R mechatronic s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50639404
daňové identifikačné číslo
2120405881
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120405881
Sídlo
227, 053 03 Jablonov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2017
V registri
9 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40472/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9061660
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických01. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby01. 01. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok01. 01. 2017—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely01. 01. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 01. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 01. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 01. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu01. 01. 2017—
Oprava počítačov,osobných potrieb a potrieb pre domácnosť01. 01. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 01. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 01. 2017—
Vedenie účtovníctva01. 01. 2017—
Administratívne služby01. 01. 2017—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá01. 01. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla03. 03. 2026—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy21. 07. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120405881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120405881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120405881IČ DPH SK2120405881Obdobia daňových registráciíDIČ 2120405881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120405881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120405881IČ DPH SK2120405881Obdobia daňových registráciíDIČ 2120405881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120405881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120405881IČ DPH SK2120405881
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212040588111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2017
daňové identifikačné číslo212040588110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 623 % na 8 228 € a zvýšila tržby o ▲293 % na 414,5 tisíc eur.

Tržby

414 471 €

▲ 292,8 %

Výsledok hospodárenia

8 228 €

▲ 3 623,1 %

Aktíva

198 927 €

▲ 75,1 %

Vlastné imanie

10 686 €

▲ 1 821,9 %

Zadlženosť

94,6 %

Hrubá marža

2,2 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 283 835 €. 2022: tržby 417 547 €. 2023: tržby 326 990 €. 2024: tržby 105 523 €. 2025: tržby 414 471 €.500 tis.250 tis.0283,8 tis.417,5 tis.327 tis.105,5 tis.414,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 283 835 €. 2022: tržby 417 547 €. 2023: tržby 326 990 €. 2024: tržby 105 523 €. 2025: tržby 414 471 €.500 tis.250 tis.0283,8 tis.417,5 tis.327 tis.105,5 tis.414,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 283 835 €. 2022: tržby 417 547 €. 2023: tržby 326 990 €. 2024: tržby 105 523 €. 2025: tržby 414 471 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 231 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 332 €. 2024: výsledok hospodárenia 221 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 228 €.10 tis.0−50 tis.−3,7 tis.+1,2 tis.−27,3 tis.+221+8,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 231 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 332 €. 2024: výsledok hospodárenia 221 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 228 €.10 tis.0−50 tis.−3,7 tis.+1,2 tis.−27,3 tis.+221+8,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 231 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 332 €. 2024: výsledok hospodárenia 221 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 228 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 267 395 €, vlastné imanie 8 390 €. 2022: aktíva 205 682 €, vlastné imanie 6 121 €. 2023: aktíva 149 842 €, vlastné imanie 1 207 €. 2024: aktíva 113 635 €, vlastné imanie 556 €. 2025: aktíva 198 927 €, vlastné imanie 10 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 267 395 €, vlastné imanie 8 390 €. 2022: aktíva 205 682 €, vlastné imanie 6 121 €. 2023: aktíva 149 842 €, vlastné imanie 1 207 €. 2024: aktíva 113 635 €, vlastné imanie 556 €. 2025: aktíva 198 927 €, vlastné imanie 10 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 267 395 €, vlastné imanie 8 390 €. 2022: aktíva 205 682 €, vlastné imanie 6 121 €. 2023: aktíva 149 842 €, vlastné imanie 1 207 €. 2024: aktíva 113 635 €, vlastné imanie 556 €. 2025: aktíva 198 927 €, vlastné imanie 10 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 97 872 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 141 497 €, finančné účty 23 019 €. 2022: dlhodobý majetok 91 324 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 106 442 €, finančné účty 2 909 €. 2023: dlhodobý majetok 38 302 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 104 835 €, finančné účty 1 698 €. 2024: dlhodobý majetok 29 743 €, zásoby −81 030 €, pohľadávky 164 624 €, finančné účty 298 €. 2025: dlhodobý majetok 106 498 €, zásoby −114 669 €, pohľadávky 206 511 €, finančné účty 587 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 97 872 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 141 497 €, finančné účty 23 019 €. 2022: dlhodobý majetok 91 324 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 106 442 €, finančné účty 2 909 €. 2023: dlhodobý majetok 38 302 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 104 835 €, finančné účty 1 698 €. 2024: dlhodobý majetok 29 743 €, zásoby −81 030 €, pohľadávky 164 624 €, finančné účty 298 €. 2025: dlhodobý majetok 106 498 €, zásoby −114 669 €, pohľadávky 206 511 €, finančné účty 587 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 97 872 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 141 497 €, finančné účty 23 019 €. 2022: dlhodobý majetok 91 324 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 106 442 €, finančné účty 2 909 €. 2023: dlhodobý majetok 38 302 €, zásoby 5 007 €, pohľadávky 104 835 €, finančné účty 1 698 €. 2024: dlhodobý majetok 29 743 €, zásoby −81 030 €, pohľadávky 164 624 €, finančné účty 298 €. 2025: dlhodobý majetok 106 498 €, zásoby −114 669 €, pohľadávky 206 511 €, finančné účty 587 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 390 €, dlhodobé záväzky 38 166 €, krátkodobé záväzky 220 839 €. 2022: vlastné imanie 6 121 €, dlhodobé záväzky 24 185 €, krátkodobé záväzky 175 376 €. 2023: vlastné imanie 1 207 €, dlhodobé záväzky 10 278 €, krátkodobé záväzky 138 357 €. 2024: vlastné imanie 556 €, dlhodobé záväzky 36 403 €, krátkodobé záväzky 76 676 €. 2025: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 84 095 €, krátkodobé záväzky 104 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 390 €, dlhodobé záväzky 38 166 €, krátkodobé záväzky 220 839 €. 2022: vlastné imanie 6 121 €, dlhodobé záväzky 24 185 €, krátkodobé záväzky 175 376 €. 2023: vlastné imanie 1 207 €, dlhodobé záväzky 10 278 €, krátkodobé záväzky 138 357 €. 2024: vlastné imanie 556 €, dlhodobé záväzky 36 403 €, krátkodobé záväzky 76 676 €. 2025: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 84 095 €, krátkodobé záväzky 104 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 390 €, dlhodobé záväzky 38 166 €, krátkodobé záväzky 220 839 €. 2022: vlastné imanie 6 121 €, dlhodobé záväzky 24 185 €, krátkodobé záväzky 175 376 €. 2023: vlastné imanie 1 207 €, dlhodobé záväzky 10 278 €, krátkodobé záväzky 138 357 €. 2024: vlastné imanie 556 €, dlhodobé záväzky 36 403 €, krátkodobé záväzky 76 676 €. 2025: vlastné imanie 10 686 €, dlhodobé záväzky 84 095 €, krátkodobé záväzky 104 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 766 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.00076620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 766 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.00076620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 766 €.5 tis.2,5 tis.00766202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby283,8 tis.417,5 tis.327 tis.105,5 tis.414,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3,7 tis.1,2 tis.−27,3 tis.2218,2 tis.
Aktíva267,4 tis.205,7 tis.149,8 tis.113,6 tis.198,9 tis.
Vlastné imanie8,4 tis.6,1 tis.1,2 tis.55610,7 tis.
Daň z príjmu2,7 tis.000766
Zadlženosť96,9 %97,0 %99,2 %99,5 %94,6 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
414,5 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
198,9 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
766
Zadlženosť
94,6 %

2024

Tržby
105,5 tis.
Výsledok hospodárenia
221
Aktíva
113,6 tis.
Vlastné imanie
556
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,5 %

2023

Tržby
327 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,3 tis.
Aktíva
149,8 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,2 %

2022

Tržby
417,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
205,7 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,0 %

2021

Tržby
283,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
267,4 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
96,9 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API