Súhrn
- Vznik
- 02. 01. 20179 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 28 917 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Miriam Vetráková s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50633911
- daňové identifikačné číslo
- 2120412888
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Strhárska 480/113, 99201 Modrý Kameň, Slovenská republika
- Územie
- Modrý Kameňokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 01. 2017
- V registri
- 9 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 31042/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9063874
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 01. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 02. 01. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 02. 01. 2017 | — |
| Administratívne služby | 02. 01. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 02. 01. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských , organizačných a ekonomických poradcov | 02. 01. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 02. 01. 2017 | — |
| Finančné sprostredkovanie v sektore zaistenia a poistenia - podriadený finančný agent | 07. 06. 2017 | — |
| Finančné sprostredkovanie v sektore poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov - podriadený finančný agent | 07. 06. 2017 | — |
| Vykonávanie finančného sprostredkovania v postavení podriadeného finančného agenta v sektore kapitálového trhu | 21. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120412888 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 790 € a zvýšila tržby o ▲114 % na 28,9 tisíc eur.
Tržby
28 917 €
▲ 113,9 %Výsledok hospodárenia
3 790 €
▲ 487,9 %Aktíva
139 810 €
▼ 1,6 %Vlastné imanie
55 890 €
▲ 7,3 %Zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža
14,3 %
Čistá marža
13,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34,7 tis. | 39,9 tis. | 23,3 tis. | 13,5 tis. | 28,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 54 | 15 | 20 | −977 | 3,8 tis. |
| Aktíva | 174,1 tis. | 154,6 tis. | 151,9 tis. | 142,2 tis. | 139,8 tis. |
| Vlastné imanie | 53 tis. | 53,1 tis. | 53,1 tis. | 52,1 tis. | 55,9 tis. |
| Daň z príjmu | 10 | 0 | 0 | 340 | 350 |
| Zadlženosť | 69,5 % | 65,7 % | 65,1 % | 63,3 % | 60,0 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 28,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 139,8 tis.
- Vlastné imanie
- 55,9 tis.
- Daň z príjmu
- 350
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 13,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −977
- Aktíva
- 142,2 tis.
- Vlastné imanie
- 52,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 63,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 23,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20
- Aktíva
- 151,9 tis.
- Vlastné imanie
- 53,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 39,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15
- Aktíva
- 154,6 tis.
- Vlastné imanie
- 53,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 34,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 54
- Aktíva
- 174,1 tis.
- Vlastné imanie
- 53 tis.
- Daň z príjmu
- 10
- Zadlženosť
- 69,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.