prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Fotografovanie, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50631501aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 20179 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
22 880 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Fotografovanie, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50631501
daňové identifikačné číslo
2120550619
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
490, 02 951 Lokca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2017
V registri
9 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70920/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9267998
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby01. 07. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 07. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky01. 07. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 07. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí01. 07. 2017—
Administratívne služby01. 07. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 07. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok01. 07. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 07. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 07. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 07. 2017—
Fotografické služby01. 07. 2017—
Služby požičovní01. 07. 2017—
Čistiace a upratovacie služby01. 07. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 07. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 07. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 07. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 07. 2017—
Faktoring a forfaiting01. 07. 2017—
Vedenie účtovníctva01. 07. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 07. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave01. 07. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 07. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov17. 11. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120550619: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120550619Obdobia daňových registráciíDIČ 2120550619: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120550619Obdobia daňových registráciíDIČ 2120550619: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120550619
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212055061910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲34 % na 1 234 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 22,9 tisíc eur.

Tržby

22 880 €

▲ 2,1 %

Výsledok hospodárenia

1 234 €

▲ 34,0 %

Aktíva

7 700 €

▼ 2,2 %

Vlastné imanie

7 238 €

▲ 20,6 %

Zadlženosť

6,0 %

Hrubá marža

6,3 %

Čistá marža

5,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 17 311 €. 2020: tržby 12 720 €. 2021: tržby 14 894 €. 2022: tržby 22 418 €. 2023: tržby 22 880 €.25 tis.12,5 tis.017,3 tis.12,7 tis.14,9 tis.22,4 tis.22,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 17 311 €. 2020: tržby 12 720 €. 2021: tržby 14 894 €. 2022: tržby 22 418 €. 2023: tržby 22 880 €.25 tis.12,5 tis.017,3 tis.12,7 tis.14,9 tis.22,4 tis.22,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 17 311 €. 2020: tržby 12 720 €. 2021: tržby 14 894 €. 2022: tržby 22 418 €. 2023: tržby 22 880 €.25 tis.12,5 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 698 €. 2020: výsledok hospodárenia −293 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 €. 2022: výsledok hospodárenia 921 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 234 €.2 tis.0−500+698−293−55+921+1,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 698 €. 2020: výsledok hospodárenia −293 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 €. 2022: výsledok hospodárenia 921 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 234 €.2 tis.0−500+698−293−55+921+1,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 698 €. 2020: výsledok hospodárenia −293 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 €. 2022: výsledok hospodárenia 921 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 234 €.2 tis.0−500+698−55201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 617 €, vlastné imanie 5 431 €. 2020: aktíva 5 138 €, vlastné imanie 5 138 €. 2021: aktíva 5 383 €, vlastné imanie 5 083 €. 2022: aktíva 7 872 €, vlastné imanie 6 004 €. 2023: aktíva 7 700 €, vlastné imanie 7 238 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 617 €, vlastné imanie 5 431 €. 2020: aktíva 5 138 €, vlastné imanie 5 138 €. 2021: aktíva 5 383 €, vlastné imanie 5 083 €. 2022: aktíva 7 872 €, vlastné imanie 6 004 €. 2023: aktíva 7 700 €, vlastné imanie 7 238 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 617 €, vlastné imanie 5 431 €. 2020: aktíva 5 138 €, vlastné imanie 5 138 €. 2021: aktíva 5 383 €, vlastné imanie 5 083 €. 2022: aktíva 7 872 €, vlastné imanie 6 004 €. 2023: aktíva 7 700 €, vlastné imanie 7 238 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 400 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 1 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 519 €, finančné účty 2 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 520 €, finančné účty 2 863 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 485 €, finančné účty 5 387 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 379 €, finančné účty 6 321 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 400 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 1 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 519 €, finančné účty 2 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 520 €, finančné účty 2 863 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 485 €, finančné účty 5 387 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 379 €, finančné účty 6 321 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 400 €, pohľadávky 120 €, finančné účty 1 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 519 €, finančné účty 2 619 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 520 €, finančné účty 2 863 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 485 €, finančné účty 5 387 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 379 €, finančné účty 6 321 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 186 €. 2020: vlastné imanie 5 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2022: vlastné imanie 6 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 868 €. 2023: vlastné imanie 7 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 462 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 186 €. 2020: vlastné imanie 5 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2022: vlastné imanie 6 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 868 €. 2023: vlastné imanie 7 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 462 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 186 €. 2020: vlastné imanie 5 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 300 €. 2022: vlastné imanie 6 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 868 €. 2023: vlastné imanie 7 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 462 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 163 €. 2023: daň z príjmu 218 €.25012501850016321820192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 163 €. 2023: daň z príjmu 218 €.25012501850016321820192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 163 €. 2023: daň z príjmu 218 €.25012501850016321820192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby17,3 tis.12,7 tis.14,9 tis.22,4 tis.22,9 tis.
Výsledok hospodárenia698−293−559211,2 tis.
Aktíva5,6 tis.5,1 tis.5,4 tis.7,9 tis.7,7 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.5,1 tis.5,1 tis.6 tis.7,2 tis.
Daň z príjmu18500163218
Zadlženosť3,3 %0,0 %5,6 %23,7 %6,0 %

aj 07/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
22,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
7,7 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
218
Zadlženosť
6,0 %

2022

Tržby
22,4 tis.
Výsledok hospodárenia
921
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
163
Zadlženosť
23,7 %

2021

Tržby
14,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−55
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,6 %

2020

Tržby
12,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−293
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
698
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
185
Zadlženosť
3,3 %

aj 07/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API