prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Unilok s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50628887aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 12. 20169 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
316 473 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Unilok s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50628887
daňové identifikačné číslo
2120409192
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120409192
Sídlo
Vyšnokubínska 82/113, 02601 Vyšný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 12. 2016
V registri
9 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71876/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9062732
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 12. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 12. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 12. 2016—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 12. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 12. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí29. 12. 2016—
Administratívne služby29. 12. 2016—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 12. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok29. 12. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 12. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 12. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení29. 12. 2016—
Fotografické služby29. 12. 2016—
Služby požičovní29. 12. 2016—
Čistiace a upratovacie služby29. 12. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 12. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 12. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 12. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 12. 2016—
Faktoring a forfaiting29. 12. 2016—
Vedenie účtovníctva29. 12. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 12. 2016—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave29. 12. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 12. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120409192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120409192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120409192IČ DPH SK2120409192Obdobia daňových registráciíDIČ 2120409192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120409192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120409192IČ DPH SK2120409192Obdobia daňových registráciíDIČ 2120409192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120409192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120409192IČ DPH SK2120409192
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212040919211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 01. 2018
daňové identifikačné číslo212040919210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −27 316 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 316,5 tisíc eur.

Tržby

316 473 €

▲ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

−27 316 €

▼ 54,1 %

Aktíva

611 622 €

▲ 0,2 %

Vlastné imanie

−234 071 €

▲ 0,3 %

Zadlženosť

138,3 %

Hrubá marža

−8,0 %

Čistá marža

−8,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 92 763 €. 2022: tržby 196 736 €. 2023: tržby 257 187 €. 2024: tržby 285 169 €. 2025: tržby 316 473 €.500 tis.250 tis.092,8 tis.196,7 tis.257,2 tis.285,2 tis.316,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 92 763 €. 2022: tržby 196 736 €. 2023: tržby 257 187 €. 2024: tržby 285 169 €. 2025: tržby 316 473 €.500 tis.250 tis.092,8 tis.196,7 tis.257,2 tis.285,2 tis.316,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 92 763 €. 2022: tržby 196 736 €. 2023: tržby 257 187 €. 2024: tržby 285 169 €. 2025: tržby 316 473 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 170 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 564 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 722 €. 2025: výsledok hospodárenia −27 316 €.20 tis.0−50 tis.−31,2 tis.+15,6 tis.−3,4 tis.−17,7 tis.−27,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 170 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 564 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 722 €. 2025: výsledok hospodárenia −27 316 €.20 tis.0−50 tis.−31,2 tis.+15,6 tis.−3,4 tis.−17,7 tis.−27,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 170 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 564 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 722 €. 2025: výsledok hospodárenia −27 316 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 741 959 €, vlastné imanie −89 142 €. 2022: aktíva 761 915 €, vlastné imanie −73 578 €. 2023: aktíva 756 008 €, vlastné imanie −77 017 €. 2024: aktíva 610 220 €, vlastné imanie −234 755 €. 2025: aktíva 611 622 €, vlastné imanie −234 071 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 741 959 €, vlastné imanie −89 142 €. 2022: aktíva 761 915 €, vlastné imanie −73 578 €. 2023: aktíva 756 008 €, vlastné imanie −77 017 €. 2024: aktíva 610 220 €, vlastné imanie −234 755 €. 2025: aktíva 611 622 €, vlastné imanie −234 071 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 741 959 €, vlastné imanie −89 142 €. 2022: aktíva 761 915 €, vlastné imanie −73 578 €. 2023: aktíva 756 008 €, vlastné imanie −77 017 €. 2024: aktíva 610 220 €, vlastné imanie −234 755 €. 2025: aktíva 611 622 €, vlastné imanie −234 071 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 675 368 €, zásoby 53 509 €, pohľadávky 8 212 €, finančné účty 4 870 €. 2022: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 59 796 €, pohľadávky 8 554 €, finančné účty 5 422 €. 2023: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 50 081 €, pohľadávky 11 807 €, finančné účty 5 977 €. 2024: dlhodobý majetok 523 043 €, zásoby 56 938 €, pohľadávky 14 095 €, finančné účty 16 144 €. 2025: dlhodobý majetok 526 750 €, zásoby 61 579 €, pohľadávky 15 377 €, finančné účty 7 916 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 675 368 €, zásoby 53 509 €, pohľadávky 8 212 €, finančné účty 4 870 €. 2022: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 59 796 €, pohľadávky 8 554 €, finančné účty 5 422 €. 2023: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 50 081 €, pohľadávky 11 807 €, finančné účty 5 977 €. 2024: dlhodobý majetok 523 043 €, zásoby 56 938 €, pohľadávky 14 095 €, finančné účty 16 144 €. 2025: dlhodobý majetok 526 750 €, zásoby 61 579 €, pohľadávky 15 377 €, finančné účty 7 916 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 675 368 €, zásoby 53 509 €, pohľadávky 8 212 €, finančné účty 4 870 €. 2022: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 59 796 €, pohľadávky 8 554 €, finančné účty 5 422 €. 2023: dlhodobý majetok 688 143 €, zásoby 50 081 €, pohľadávky 11 807 €, finančné účty 5 977 €. 2024: dlhodobý majetok 523 043 €, zásoby 56 938 €, pohľadávky 14 095 €, finančné účty 16 144 €. 2025: dlhodobý majetok 526 750 €, zásoby 61 579 €, pohľadávky 15 377 €, finančné účty 7 916 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −89 142 €, dlhodobé záväzky 565 €, krátkodobé záväzky 830 536 €. 2022: vlastné imanie −73 578 €, dlhodobé záväzky 886 €, krátkodobé záväzky 834 607 €. 2023: vlastné imanie −77 017 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 833 000 €. 2024: vlastné imanie −234 755 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 844 430 €. 2025: vlastné imanie −234 071 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 845 145 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −89 142 €, dlhodobé záväzky 565 €, krátkodobé záväzky 830 536 €. 2022: vlastné imanie −73 578 €, dlhodobé záväzky 886 €, krátkodobé záväzky 834 607 €. 2023: vlastné imanie −77 017 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 833 000 €. 2024: vlastné imanie −234 755 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 844 430 €. 2025: vlastné imanie −234 071 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 845 145 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −89 142 €, dlhodobé záväzky 565 €, krátkodobé záväzky 830 536 €. 2022: vlastné imanie −73 578 €, dlhodobé záväzky 886 €, krátkodobé záväzky 834 607 €. 2023: vlastné imanie −77 017 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 833 000 €. 2024: vlastné imanie −234 755 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 844 430 €. 2025: vlastné imanie −234 071 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 845 145 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby92,8 tis.196,7 tis.257,2 tis.285,2 tis.316,5 tis.
Výsledok hospodárenia−31,2 tis.15,6 tis.−3,4 tis.−17,7 tis.−27,3 tis.
Aktíva742 tis.761,9 tis.756 tis.610,2 tis.611,6 tis.
Vlastné imanie−89,1 tis.−73,6 tis.−77 tis.−234,8 tis.−234,1 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť112,0 %109,7 %110,2 %138,4 %138,3 %

aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
316,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,3 tis.
Aktíva
611,6 tis.
Vlastné imanie
−234,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
138,3 %

2024

Tržby
285,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,7 tis.
Aktíva
610,2 tis.
Vlastné imanie
−234,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
138,4 %

2023

Tržby
257,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
756 tis.
Vlastné imanie
−77 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,2 %

2022

Tržby
196,7 tis.
Výsledok hospodárenia
15,6 tis.
Aktíva
761,9 tis.
Vlastné imanie
−73,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,7 %

2021

Tržby
92,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,2 tis.
Aktíva
742 tis.
Vlastné imanie
−89,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,0 %

aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API