prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

KALORIM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50625781aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 12. 20169 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
8 421 146 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KALORIM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50625781
daňové identifikačné číslo
2120400722
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120400722
Sídlo
759, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 12. 2016
V registri
9 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 66853/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9059789
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 12. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 12. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 12. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 12. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 12. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 12. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 12. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 12. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí22. 12. 2016—
Čistiace a upratovacie služby22. 12. 2016—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických22. 12. 2016—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok22. 12. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení22. 12. 2016—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo22. 12. 2016—
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: 5.1.6 vodné stavby, 6.4.1. vodné hospodárstvo22. 12. 2016—
Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových12. 11. 2022—
Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových12. 11. 2022—
Výkon činnosti stavbyvedúceho14. 09. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 02. 08. 2017
Oprávnená osoba
Hronček & Partners, s. r. o. · od 31. 07. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120400722: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120400722: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120400722IČ DPH SK2120400722Obdobia daňových registráciíDIČ 2120400722: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120400722: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120400722IČ DPH SK2120400722Obdobia daňových registráciíDIČ 2120400722: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120400722: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120400722IČ DPH SK2120400722
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212040072211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2017
daňové identifikačné číslo212040072210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 20. 10. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 20. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −9 202 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 8,42 mil. €.

Tržby

8 421 146 €

▲ 7,1 %

Výsledok hospodárenia

−9 202 €

▼ 131,2 %

Aktíva

2 806 939 €

▲ 0,5 %

Vlastné imanie

203 041 €

▼ 48,1 %

Zadlženosť

92,8 %

Hrubá marža

−0,1 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 676 844 €. 2022: tržby 5 467 457 €. 2023: tržby 12 105 888 €. 2024: tržby 7 860 990 €. 2025: tržby 8 421 146 €.20 mil.10 mil.03,68 mil.5,47 mil.12,11 mil.7,86 mil.8,42 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 676 844 €. 2022: tržby 5 467 457 €. 2023: tržby 12 105 888 €. 2024: tržby 7 860 990 €. 2025: tržby 8 421 146 €.20 mil.10 mil.03,68 mil.5,47 mil.12,11 mil.7,86 mil.8,42 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 676 844 €. 2022: tržby 5 467 457 €. 2023: tržby 12 105 888 €. 2024: tržby 7 860 990 €. 2025: tržby 8 421 146 €.20 mil.10 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 73 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 395 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 202 €.100 tis.0−10 tis.+73,2 tis.+22 tis.+22,4 tis.+29,5 tis.−9,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 73 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 395 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 202 €.100 tis.0−10 tis.+73,2 tis.+22 tis.+22,4 tis.+29,5 tis.−9,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 73 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 395 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 470 €. 2025: výsledok hospodárenia −9 202 €.100 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 527 847 €, vlastné imanie 317 240 €. 2022: aktíva 1 744 263 €, vlastné imanie 339 262 €. 2023: aktíva 3 315 278 €, vlastné imanie 361 657 €. 2024: aktíva 2 793 371 €, vlastné imanie 391 127 €. 2025: aktíva 2 806 939 €, vlastné imanie 203 041 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 527 847 €, vlastné imanie 317 240 €. 2022: aktíva 1 744 263 €, vlastné imanie 339 262 €. 2023: aktíva 3 315 278 €, vlastné imanie 361 657 €. 2024: aktíva 2 793 371 €, vlastné imanie 391 127 €. 2025: aktíva 2 806 939 €, vlastné imanie 203 041 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 527 847 €, vlastné imanie 317 240 €. 2022: aktíva 1 744 263 €, vlastné imanie 339 262 €. 2023: aktíva 3 315 278 €, vlastné imanie 361 657 €. 2024: aktíva 2 793 371 €, vlastné imanie 391 127 €. 2025: aktíva 2 806 939 €, vlastné imanie 203 041 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 254 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 635 €, finančné účty 105 274 €. 2022: dlhodobý majetok 322 275 €, zásoby 95 893 €, pohľadávky 1 140 769 €, finančné účty 147 576 €. 2023: dlhodobý majetok 425 557 €, zásoby 2 890 €, pohľadávky 1 876 691 €, finančné účty 1 010 140 €. 2024: dlhodobý majetok 633 492 €, zásoby 63 680 €, pohľadávky 2 056 681 €, finančné účty 39 518 €. 2025: dlhodobý majetok 572 868 €, zásoby 163 322 €, pohľadávky 1 675 835 €, finančné účty 62 132 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 254 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 635 €, finančné účty 105 274 €. 2022: dlhodobý majetok 322 275 €, zásoby 95 893 €, pohľadávky 1 140 769 €, finančné účty 147 576 €. 2023: dlhodobý majetok 425 557 €, zásoby 2 890 €, pohľadávky 1 876 691 €, finančné účty 1 010 140 €. 2024: dlhodobý majetok 633 492 €, zásoby 63 680 €, pohľadávky 2 056 681 €, finančné účty 39 518 €. 2025: dlhodobý majetok 572 868 €, zásoby 163 322 €, pohľadávky 1 675 835 €, finančné účty 62 132 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 254 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 635 €, finančné účty 105 274 €. 2022: dlhodobý majetok 322 275 €, zásoby 95 893 €, pohľadávky 1 140 769 €, finančné účty 147 576 €. 2023: dlhodobý majetok 425 557 €, zásoby 2 890 €, pohľadávky 1 876 691 €, finančné účty 1 010 140 €. 2024: dlhodobý majetok 633 492 €, zásoby 63 680 €, pohľadávky 2 056 681 €, finančné účty 39 518 €. 2025: dlhodobý majetok 572 868 €, zásoby 163 322 €, pohľadávky 1 675 835 €, finančné účty 62 132 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 317 240 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 1 002 025 €. 2022: vlastné imanie 339 262 €, dlhodobé záväzky 258 239 €, krátkodobé záväzky 1 146 762 €. 2023: vlastné imanie 361 657 €, dlhodobé záväzky 298 428 €, krátkodobé záväzky 2 655 193 €. 2024: vlastné imanie 391 127 €, dlhodobé záväzky 279 658 €, krátkodobé záväzky 2 122 586 €. 2025: vlastné imanie 203 041 €, dlhodobé záväzky 242 124 €, krátkodobé záväzky 2 361 774 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 317 240 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 1 002 025 €. 2022: vlastné imanie 339 262 €, dlhodobé záväzky 258 239 €, krátkodobé záväzky 1 146 762 €. 2023: vlastné imanie 361 657 €, dlhodobé záväzky 298 428 €, krátkodobé záväzky 2 655 193 €. 2024: vlastné imanie 391 127 €, dlhodobé záväzky 279 658 €, krátkodobé záväzky 2 122 586 €. 2025: vlastné imanie 203 041 €, dlhodobé záväzky 242 124 €, krátkodobé záväzky 2 361 774 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 317 240 €, dlhodobé záväzky 208 582 €, krátkodobé záväzky 1 002 025 €. 2022: vlastné imanie 339 262 €, dlhodobé záväzky 258 239 €, krátkodobé záväzky 1 146 762 €. 2023: vlastné imanie 361 657 €, dlhodobé záväzky 298 428 €, krátkodobé záväzky 2 655 193 €. 2024: vlastné imanie 391 127 €, dlhodobé záväzky 279 658 €, krátkodobé záväzky 2 122 586 €. 2025: vlastné imanie 203 041 €, dlhodobé záväzky 242 124 €, krátkodobé záväzky 2 361 774 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 622 €. 2022: daň z príjmu 17 783 €. 2023: daň z príjmu 86 577 €. 2024: daň z príjmu 10 039 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.024,6 tis.17,8 tis.86,6 tis.10 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 622 €. 2022: daň z príjmu 17 783 €. 2023: daň z príjmu 86 577 €. 2024: daň z príjmu 10 039 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.024,6 tis.17,8 tis.86,6 tis.10 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 24 622 €. 2022: daň z príjmu 17 783 €. 2023: daň z príjmu 86 577 €. 2024: daň z príjmu 10 039 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,68 mil.5,47 mil.12,11 mil.7,86 mil.8,42 mil.
Výsledok hospodárenia73,2 tis.22 tis.22,4 tis.29,5 tis.−9,2 tis.
Aktíva1,53 mil.1,74 mil.3,32 mil.2,79 mil.2,81 mil.
Vlastné imanie317,2 tis.339,3 tis.361,7 tis.391,1 tis.203 tis.
Daň z príjmu24,6 tis.17,8 tis.86,6 tis.10 tis.3,8 tis.
Zadlženosť79,2 %80,5 %89,1 %86,0 %92,8 %

aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8,42 mil.
Výsledok hospodárenia
−9,2 tis.
Aktíva
2,81 mil.
Vlastné imanie
203 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
92,8 %

2024

Tržby
7,86 mil.
Výsledok hospodárenia
29,5 tis.
Aktíva
2,79 mil.
Vlastné imanie
391,1 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
86,0 %

2023

Tržby
12,11 mil.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
3,32 mil.
Vlastné imanie
361,7 tis.
Daň z príjmu
86,6 tis.
Zadlženosť
89,1 %

2022

Tržby
5,47 mil.
Výsledok hospodárenia
22 tis.
Aktíva
1,74 mil.
Vlastné imanie
339,3 tis.
Daň z príjmu
17,8 tis.
Zadlženosť
80,5 %

2021

Tržby
3,68 mil.
Výsledok hospodárenia
73,2 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
317,2 tis.
Daň z príjmu
24,6 tis.
Zadlženosť
79,2 %

aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API