Súhrn
- Vznik
- 14. 12. 20169 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 82 834 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- WOZNIAK SERVICE COMPANY s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50625381
- daňové identifikačné číslo
- 2120398434
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná ulica 97/94, 07633 Slovenské Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Slovenské Nové Mestookres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 12. 2016
- V registri
- 9 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 63137/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9053624
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 12. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 14. 12. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 12. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 12. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 12. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 12. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 14. 12. 2016 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 14. 12. 2016 | — |
| Výroba nápojov | 14. 12. 2016 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 14. 12. 2016 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 14. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 14. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 14. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 14. 12. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 14. 12. 2016 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 14. 12. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120398434 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −31 365 € a znížila tržby o ▼39 % na 82,8 tisíc eur.
Tržby
82 834 €
▼ 38,9 %Výsledok hospodárenia
−31 365 €
▼ 8 516,8 %Aktíva
9 502 €
▼ 59,8 %Vlastné imanie
−30 837 €
▼ 5 940,3 %Zadlženosť
424,5 %
Hrubá marža
−37,9 %
Čistá marža
−37,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 74,4 tis. | 132,4 tis. | 110,8 tis. | 135,6 tis. | 82,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −10,3 tis. | −2,9 tis. | −9,2 tis. | −364 | −31,4 tis. |
| Aktíva | 43,8 tis. | 18,7 tis. | 16,8 tis. | 23,7 tis. | 9,5 tis. |
| Vlastné imanie | −16,5 tis. | −11,8 tis. | 892 | 528 | −30,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 137,7 % | 162,9 % | 94,7 % | 97,8 % | 424,5 % |
aj 2017–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 82,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,4 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 424,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 135,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −364
- Aktíva
- 23,7 tis.
- Vlastné imanie
- 528
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 110,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,2 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 892
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 132,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- −11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 162,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 74,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,3 tis.
- Aktíva
- 43,8 tis.
- Vlastné imanie
- −16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 137,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).