prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

KL Construction s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50620461aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 20169 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KL Construction s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50620461
daňové identifikačné číslo
2120397796
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120397796
Sídlo
Nitrianska 2254/6A, 927 05 Šaľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2016
V registri
9 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 49234/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9052056
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom13. 12. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 12. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 12. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 12. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 12. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 12. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 12. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 12. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 12. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 12. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 12. 2016—
Reklamné a marketingové služby13. 12. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky13. 12. 2016—
Čistiace a upratovacie služby13. 12. 2016—
Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení13. 12. 2016—
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie13. 12. 2016—
Projektovanie, montáž, vykonávanie revízii, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky13. 12. 2016—
Projektovanie, montáž, opravy, revízie a údržba telekomunikačných zariadení13. 12. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120397796: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120397796: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120397796IČ DPH SK2120397796Obdobia daňových registráciíDIČ 2120397796: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120397796: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120397796IČ DPH SK2120397796Obdobia daňových registráciíDIČ 2120397796: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120397796: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120397796IČ DPH SK2120397796
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212039779611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212039779610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

39 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−4 504 €

bez zmeny

Zadlženosť

11 648,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 5 427 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.10 tis.5 tis.05,4 tis.000020192020202120222023Tržby2019: tržby 5 427 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.10 tis.5 tis.05,4 tis.000020192020202120222023Tržby2019: tržby 5 427 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.10 tis.5 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −7 919 €. 2020: výsledok hospodárenia −770 €. 2021: výsledok hospodárenia −408 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−10 tis.−7,9 tis.−770−408−20020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −7 919 €. 2020: výsledok hospodárenia −770 €. 2021: výsledok hospodárenia −408 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−10 tis.−7,9 tis.−770−408−20020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −7 919 €. 2020: výsledok hospodárenia −770 €. 2021: výsledok hospodárenia −408 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−10 tis.−4080201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 44 €, vlastné imanie −3 306 €. 2020: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 076 €. 2021: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 484 €. 2022: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €. 2023: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €.500−5 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 44 €, vlastné imanie −3 306 €. 2020: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 076 €. 2021: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 484 €. 2022: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €. 2023: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €.500−5 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 44 €, vlastné imanie −3 306 €. 2020: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 076 €. 2021: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 484 €. 2022: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €. 2023: aktíva 39 €, vlastné imanie −4 504 €.500−5 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 44 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €.5025020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 44 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €.5025020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 44 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 €.5025020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2020: vlastné imanie −4 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 115 €. 2021: vlastné imanie −4 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 523 €. 2022: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €. 2023: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €.5 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2020: vlastné imanie −4 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 115 €. 2021: vlastné imanie −4 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 523 €. 2022: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €. 2023: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €.5 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −3 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2020: vlastné imanie −4 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 115 €. 2021: vlastné imanie −4 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 523 €. 2022: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €. 2023: vlastné imanie −4 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 543 €.5 tis.0−5 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,4 tis.0000
Výsledok hospodárenia−7,9 tis.−770−408−200
Aktíva4439393939
Vlastné imanie−3,3 tis.−4,1 tis.−4,5 tis.−4,5 tis.−4,5 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť7 613,6 %10 551,3 %11 597,4 %11 648,7 %11 648,7 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
39
Vlastné imanie
−4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11 648,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−20
Aktíva
39
Vlastné imanie
−4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11 648,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−408
Aktíva
39
Vlastné imanie
−4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11 597,4 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−770
Aktíva
39
Vlastné imanie
−4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10 551,3 %

2019

Tržby
5,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,9 tis.
Aktíva
44
Vlastné imanie
−3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7 613,6 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API