Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 95 104 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TURKY SPOL s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50612735
- daňové identifikačné číslo
- 2120393671
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120393671
- Sídlo
- Osloboditeľov 60, 04414 Čaňa, Slovenská republika
- Územie
- Čaňaokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2016
- V registri
- 9 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40323/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9043062
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Chov vybraných druhov zvierat | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba nápojov | 01. 12. 2016 | — |
| Textilná výroba | 01. 12. 2016 | — |
| Odevná výroba | 01. 12. 2016 | — |
| Spracovanie kože | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba obuvi a komponentov z obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 01. 12. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 01. 12. 2016 | — |
| Keramická výroba | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z kovu | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 01. 12. 2016 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba storjov a zariadení pre všeobecné účely | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba hračiek a hier | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 01. 12. 2016 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 01. 12. 2016 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 01. 12. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 12. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 12. 2016 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 01. 12. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 12. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 12. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 01. 12. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 12. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 12. 2016 | — |
| Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 01. 12. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná s vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 12. 2016 | — |
| Sťahovacie služby | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 01. 12. 2016 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 01. 12. 2016 | — |
| Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 01. 12. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 01. 12. 2016 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťou v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 01. 12. 2016 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 01. 12. 2016 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 01. 12. 2016 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 01. 12. 2016 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 01. 12. 2016 | — |
| Záložne | 01. 12. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 12. 2016 | — |
| Správa a údržba bytového fondu v rozsahu voľných živností | 01. 12. 2016 | — |
| Služby požičovní | 01. 12. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 12. 2016 | — |
| Informačná činnosť | 01. 12. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 12. 2016 | — |
| Administratívne služby | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 01. 12. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 01. 12. 2016 | — |
| oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 01. 12. 2016 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 01. 12. 2016 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 01. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 01. 12. 2016 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 30. 11. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120393671 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120393671 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −2 763 € a znížila tržby o ▼11 % na 95,1 tisíc eur.
Tržby
95 104 €
▼ 10,9 %Výsledok hospodárenia
−2 763 €
▼ 121,6 %Aktíva
59 832 €
▼ 3,9 %Vlastné imanie
−70 323 €
▼ 4,1 %Zadlženosť
217,5 %
Hrubá marža
−1,9 %
Čistá marža
−2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 73,2 tis. | 100,3 tis. | 112,6 tis. | 106,8 tis. | 95,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −16,1 tis. | −36,5 tis. | −14,8 tis. | 12,8 tis. | −2,8 tis. |
| Aktíva | 36,3 tis. | 73 tis. | 53,2 tis. | 62,3 tis. | 59,8 tis. |
| Vlastné imanie | −29,1 tis. | −65,5 tis. | −80,3 tis. | −67,6 tis. | −70,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 179,9 % | 189,8 % | 251,1 % | 208,5 % | 217,5 % |
aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 95,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- 59,8 tis.
- Vlastné imanie
- −70,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 217,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 106,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,8 tis.
- Aktíva
- 62,3 tis.
- Vlastné imanie
- −67,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 208,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 112,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,8 tis.
- Aktíva
- 53,2 tis.
- Vlastné imanie
- −80,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 251,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,5 tis.
- Aktíva
- 73 tis.
- Vlastné imanie
- −65,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 189,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 73,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,1 tis.
- Aktíva
- 36,3 tis.
- Vlastné imanie
- −29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 179,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.