prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

STAVBED s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50605950zaniknutý 04. 02. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 20169 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAVBED s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50605950
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
189, 09422 Nižný Hrušov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 2016
Zánik
04. 02. 2026
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 04. 02. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 33712/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9039800

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −15 658 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−15 658 €

▼ 5,4 %

Aktíva

103 622 €

▼ 12,6 %

Vlastné imanie

−68 597 €

▼ 29,6 %

Zadlženosť

166,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 805 €. 2020: tržby 173 687 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.03,8 tis.173,7 tis.00020192020202120222023Tržby2019: tržby 3 805 €. 2020: tržby 173 687 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.03,8 tis.173,7 tis.00020192020202120222023Tržby2019: tržby 3 805 €. 2020: tržby 173 687 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −160 977 €. 2020: výsledok hospodárenia 113 659 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 079 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 856 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 658 €.200 tis.0−200 tis.−161 tis.+113,7 tis.−36,1 tis.−14,9 tis.−15,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −160 977 €. 2020: výsledok hospodárenia 113 659 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 079 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 856 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 658 €.200 tis.0−200 tis.−161 tis.−36,1 tis.−15,7 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −160 977 €. 2020: výsledok hospodárenia 113 659 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 079 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 856 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 658 €.200 tis.0−200 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 988 €, vlastné imanie −155 477 €. 2020: aktíva 186 349 €, vlastné imanie −41 818 €. 2021: aktíva 147 093 €, vlastné imanie −77 897 €. 2022: aktíva 118 598 €, vlastné imanie −52 939 €. 2023: aktíva 103 622 €, vlastné imanie −68 597 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 988 €, vlastné imanie −155 477 €. 2020: aktíva 186 349 €, vlastné imanie −41 818 €. 2021: aktíva 147 093 €, vlastné imanie −77 897 €. 2022: aktíva 118 598 €, vlastné imanie −52 939 €. 2023: aktíva 103 622 €, vlastné imanie −68 597 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 988 €, vlastné imanie −155 477 €. 2020: aktíva 186 349 €, vlastné imanie −41 818 €. 2021: aktíva 147 093 €, vlastné imanie −77 897 €. 2022: aktíva 118 598 €, vlastné imanie −52 939 €. 2023: aktíva 103 622 €, vlastné imanie −68 597 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky −11 122 €, finančné účty 498 €. 2020: dlhodobý majetok 32 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 226 €, finančné účty 163 440 €. 2021: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −7 307 €, finančné účty 135 117 €. 2022: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −6 656 €, finančné účty 105 971 €. 2023: dlhodobý majetok 9 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 976 €, finančné účty 100 417 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky −11 122 €, finančné účty 498 €. 2020: dlhodobý majetok 32 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 226 €, finančné účty 163 440 €. 2021: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −7 307 €, finančné účty 135 117 €. 2022: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −6 656 €, finančné účty 105 971 €. 2023: dlhodobý majetok 9 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 976 €, finančné účty 100 417 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky −11 122 €, finančné účty 498 €. 2020: dlhodobý majetok 32 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 226 €, finančné účty 163 440 €. 2021: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −7 307 €, finančné účty 135 117 €. 2022: dlhodobý majetok 19 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky −6 656 €, finančné účty 105 971 €. 2023: dlhodobý majetok 9 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 976 €, finančné účty 100 417 €.200 tis.0−20 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −155 477 €, dlhodobé záväzky 6 114 €, krátkodobé záväzky 186 351 €. 2020: vlastné imanie −41 818 €, dlhodobé záväzky 24 099 €, krátkodobé záväzky 204 068 €. 2021: vlastné imanie −77 897 €, dlhodobé záväzky 21 818 €, krátkodobé záväzky 203 172 €. 2022: vlastné imanie −52 939 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 150 519 €. 2023: vlastné imanie −68 597 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 151 201 €.250 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −155 477 €, dlhodobé záväzky 6 114 €, krátkodobé záväzky 186 351 €. 2020: vlastné imanie −41 818 €, dlhodobé záväzky 24 099 €, krátkodobé záväzky 204 068 €. 2021: vlastné imanie −77 897 €, dlhodobé záväzky 21 818 €, krátkodobé záväzky 203 172 €. 2022: vlastné imanie −52 939 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 150 519 €. 2023: vlastné imanie −68 597 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 151 201 €.250 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −155 477 €, dlhodobé záväzky 6 114 €, krátkodobé záväzky 186 351 €. 2020: vlastné imanie −41 818 €, dlhodobé záväzky 24 099 €, krátkodobé záväzky 204 068 €. 2021: vlastné imanie −77 897 €, dlhodobé záväzky 21 818 €, krátkodobé záväzky 203 172 €. 2022: vlastné imanie −52 939 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 150 519 €. 2023: vlastné imanie −68 597 €, dlhodobé záväzky 21 018 €, krátkodobé záväzky 151 201 €.250 tis.0−200 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 21 236 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.0021,2 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 21 236 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.0021,2 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 21 236 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.0000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,8 tis.173,7 tis.000
Výsledok hospodárenia−161 tis.113,7 tis.−36,1 tis.−14,9 tis.−15,7 tis.
Aktíva37 tis.186,3 tis.147,1 tis.118,6 tis.103,6 tis.
Vlastné imanie−155,5 tis.−41,8 tis.−77,9 tis.−52,9 tis.−68,6 tis.
Daň z príjmu021,2 tis.000
Zadlženosť520,3 %122,4 %153,0 %144,6 %166,2 %

aj 11/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−15,7 tis.
Aktíva
103,6 tis.
Vlastné imanie
−68,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
166,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−14,9 tis.
Aktíva
118,6 tis.
Vlastné imanie
−52,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
144,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−36,1 tis.
Aktíva
147,1 tis.
Vlastné imanie
−77,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
153,0 %

2020

Tržby
173,7 tis.
Výsledok hospodárenia
113,7 tis.
Aktíva
186,3 tis.
Vlastné imanie
−41,8 tis.
Daň z príjmu
21,2 tis.
Zadlženosť
122,4 %

2019

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−161 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
−155,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
520,3 %

aj 11/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API