prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MPL Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50604554aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 20179 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
631 593 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MPL Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50604554
daňové identifikačné číslo
2120406431
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Z. Kodálya 788, 92401 Galanta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2017
V registri
9 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 54298/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9064775
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 01. 2017—
Textilná výroba01. 01. 2017—
Odevná výroba01. 01. 2017—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo01. 01. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 01. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 01. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 01. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 01. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 01. 2017—
Reklamné a marketingové služby01. 01. 2017—
Prieskum trhu a verejnej mienky01. 01. 2017—
Administratívne služby01. 01. 2017—
Oprava odevov, textilu a bytového textilu01. 01. 2017—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 01. 2017—
vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania25. 08. 2017—
sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta25. 08. 2017—
čistiace a upratovacie služby25. 08. 2017—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla25. 08. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 06. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí23. 06. 2020—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne03. 06. 2021—
Fotografické služby03. 06. 2021—
Prevádzkovanie výdajne stravy03. 06. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 06. 2021—
Vedenie účtovníctva03. 06. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 06. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach03. 06. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 15. 01. 2021 do 30. 12. 2022 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120406431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120406431Obdobia daňových registráciíDIČ 2120406431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120406431Obdobia daňových registráciíDIČ 2120406431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120406431
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212040643110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 11. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼51 % na 20 499 € a znížila tržby o ▼53 % na 631,6 tisíc eur.

Tržby

631 593 €

▼ 52,9 %

Výsledok hospodárenia

20 499 €

▼ 50,7 %

Aktíva

305 728 €

▼ 33,7 %

Vlastné imanie

187 268 €

▲ 12,3 %

Zadlženosť

38,7 %

Hrubá marža

4,2 %

Čistá marža

3,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 691 171 €. 2019: tržby 982 651 €. 2020: tržby 1 041 434 €. 2021: tržby 1 340 490 €. 2022: tržby 631 593 €.2 mil.1 mil.0691,2 tis.982,7 tis.1,04 mil.1,34 mil.631,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 691 171 €. 2019: tržby 982 651 €. 2020: tržby 1 041 434 €. 2021: tržby 1 340 490 €. 2022: tržby 631 593 €.2 mil.1 mil.0691,2 tis.982,7 tis.1,04 mil.1,34 mil.631,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 691 171 €. 2019: tržby 982 651 €. 2020: tržby 1 041 434 €. 2021: tržby 1 340 490 €. 2022: tržby 631 593 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 285 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 264 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 414 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 499 €.50 tis.25 tis.0+29,3 tis.+18,3 tis.+11,4 tis.+41,6 tis.+20,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 285 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 264 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 414 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 499 €.50 tis.25 tis.0+29,3 tis.+18,3 tis.+11,4 tis.+41,6 tis.+20,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 285 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 264 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 414 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 499 €.50 tis.25 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 380 211 €, vlastné imanie 95 470 €. 2019: aktíva 350 978 €, vlastné imanie 113 734 €. 2020: aktíva 439 132 €, vlastné imanie 125 413 €. 2021: aktíva 461 159 €, vlastné imanie 166 769 €. 2022: aktíva 305 728 €, vlastné imanie 187 268 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 380 211 €, vlastné imanie 95 470 €. 2019: aktíva 350 978 €, vlastné imanie 113 734 €. 2020: aktíva 439 132 €, vlastné imanie 125 413 €. 2021: aktíva 461 159 €, vlastné imanie 166 769 €. 2022: aktíva 305 728 €, vlastné imanie 187 268 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 380 211 €, vlastné imanie 95 470 €. 2019: aktíva 350 978 €, vlastné imanie 113 734 €. 2020: aktíva 439 132 €, vlastné imanie 125 413 €. 2021: aktíva 461 159 €, vlastné imanie 166 769 €. 2022: aktíva 305 728 €, vlastné imanie 187 268 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 43 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 400 €, finančné účty 179 710 €. 2019: dlhodobý majetok 27 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 175 €, finančné účty 155 292 €. 2020: dlhodobý majetok 27 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 202 330 €, finančné účty 208 627 €. 2021: dlhodobý majetok 12 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 787 €, finančné účty 196 641 €. 2022: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 491 €, finančné účty 282 461 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 43 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 400 €, finančné účty 179 710 €. 2019: dlhodobý majetok 27 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 175 €, finančné účty 155 292 €. 2020: dlhodobý majetok 27 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 202 330 €, finančné účty 208 627 €. 2021: dlhodobý majetok 12 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 787 €, finančné účty 196 641 €. 2022: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 491 €, finančné účty 282 461 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 43 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 157 400 €, finančné účty 179 710 €. 2019: dlhodobý majetok 27 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 175 €, finančné účty 155 292 €. 2020: dlhodobý majetok 27 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 202 330 €, finančné účty 208 627 €. 2021: dlhodobý majetok 12 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 787 €, finančné účty 196 641 €. 2022: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 491 €, finančné účty 282 461 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 470 €, dlhodobé záväzky 76 368 €, krátkodobé záväzky 208 373 €. 2019: vlastné imanie 113 734 €, dlhodobé záväzky 90 017 €, krátkodobé záväzky 147 227 €. 2020: vlastné imanie 125 413 €, dlhodobé záväzky 76 189 €, krátkodobé záväzky 237 530 €. 2021: vlastné imanie 166 769 €, dlhodobé záväzky 57 302 €, krátkodobé záväzky 237 088 €. 2022: vlastné imanie 187 268 €, dlhodobé záväzky 28 968 €, krátkodobé záväzky 89 492 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 470 €, dlhodobé záväzky 76 368 €, krátkodobé záväzky 208 373 €. 2019: vlastné imanie 113 734 €, dlhodobé záväzky 90 017 €, krátkodobé záväzky 147 227 €. 2020: vlastné imanie 125 413 €, dlhodobé záväzky 76 189 €, krátkodobé záväzky 237 530 €. 2021: vlastné imanie 166 769 €, dlhodobé záväzky 57 302 €, krátkodobé záväzky 237 088 €. 2022: vlastné imanie 187 268 €, dlhodobé záväzky 28 968 €, krátkodobé záväzky 89 492 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 95 470 €, dlhodobé záväzky 76 368 €, krátkodobé záväzky 208 373 €. 2019: vlastné imanie 113 734 €, dlhodobé záväzky 90 017 €, krátkodobé záväzky 147 227 €. 2020: vlastné imanie 125 413 €, dlhodobé záväzky 76 189 €, krátkodobé záväzky 237 530 €. 2021: vlastné imanie 166 769 €, dlhodobé záväzky 57 302 €, krátkodobé záväzky 237 088 €. 2022: vlastné imanie 187 268 €, dlhodobé záväzky 28 968 €, krátkodobé záväzky 89 492 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 992 €. 2019: daň z príjmu 8 961 €. 2020: daň z príjmu 9 060 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 853 €.10 tis.5 tis.010 tis.9 tis.9,1 tis.05,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 992 €. 2019: daň z príjmu 8 961 €. 2020: daň z príjmu 9 060 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 853 €.10 tis.5 tis.010 tis.9 tis.9,1 tis.05,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 992 €. 2019: daň z príjmu 8 961 €. 2020: daň z príjmu 9 060 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 853 €.10 tis.5 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby691,2 tis.982,7 tis.1,04 mil.1,34 mil.631,6 tis.
Výsledok hospodárenia29,3 tis.18,3 tis.11,4 tis.41,6 tis.20,5 tis.
Aktíva380,2 tis.351 tis.439,1 tis.461,2 tis.305,7 tis.
Vlastné imanie95,5 tis.113,7 tis.125,4 tis.166,8 tis.187,3 tis.
Daň z príjmu10 tis.9 tis.9,1 tis.05,9 tis.
Zadlženosť74,9 %67,6 %71,4 %63,8 %38,7 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
631,6 tis.
Výsledok hospodárenia
20,5 tis.
Aktíva
305,7 tis.
Vlastné imanie
187,3 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
38,7 %

2021

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
41,6 tis.
Aktíva
461,2 tis.
Vlastné imanie
166,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,8 %

2020

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
11,4 tis.
Aktíva
439,1 tis.
Vlastné imanie
125,4 tis.
Daň z príjmu
9,1 tis.
Zadlženosť
71,4 %

2019

Tržby
982,7 tis.
Výsledok hospodárenia
18,3 tis.
Aktíva
351 tis.
Vlastné imanie
113,7 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
67,6 %

2018

Tržby
691,2 tis.
Výsledok hospodárenia
29,3 tis.
Aktíva
380,2 tis.
Vlastné imanie
95,5 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
74,9 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API