prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

M&M TATRY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50603701aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
86 791 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M&M TATRY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50603701
daňové identifikačné číslo
2120386719
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120386719
Sídlo
Dravce 301, 05314 Dravce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 11. 2016
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45948/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9036684
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby23. 11. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 11. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 11. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva23. 11. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba23. 11. 2016—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov23. 11. 2016—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 11. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 11. 2016—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom23. 11. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 11. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 11. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 03. 2019—
prenájom hnuteľných vecí07. 03. 2019—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 03. 2019—
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom07. 03. 2019—
zámočníctvo07. 03. 2019—
kovoobrábanie07. 03. 2019—
nástrojárstvo07. 03. 2019—
opravy pracovných strojov07. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386719IČ DPH SK2120386719Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386719IČ DPH SK2120386719Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386719IČ DPH SK2120386719
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212038671911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017
daňové identifikačné číslo212038671910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −15 896 € a znížila tržby o ▼38 % na 86,8 tisíc eur.

Tržby

86 791 €

▼ 38,2 %

Výsledok hospodárenia

−15 896 €

▼ 615,3 %

Aktíva

87 886 €

▲ 1,7 %

Vlastné imanie

13 264 €

▼ 54,5 %

Zadlženosť

84,9 %

Hrubá marža

−18,3 %

Čistá marža

−18,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 186 872 €. 2022: tržby 189 544 €. 2023: tržby 204 338 €. 2024: tržby 140 345 €. 2025: tržby 86 791 €.250 tis.125 tis.0186,9 tis.189,5 tis.204,3 tis.140,3 tis.86,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 186 872 €. 2022: tržby 189 544 €. 2023: tržby 204 338 €. 2024: tržby 140 345 €. 2025: tržby 86 791 €.250 tis.125 tis.0186,9 tis.189,5 tis.204,3 tis.140,3 tis.86,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 186 872 €. 2022: tržby 189 544 €. 2023: tržby 204 338 €. 2024: tržby 140 345 €. 2025: tržby 86 791 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 693 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 523 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 085 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 896 €.20 tis.0−20 tis.+12,7 tis.+12,5 tis.+8,2 tis.+3,1 tis.−15,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 693 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 523 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 085 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 896 €.20 tis.0−20 tis.+12,7 tis.+12,5 tis.+8,2 tis.+3,1 tis.−15,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 693 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 523 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 085 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 896 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 45 673 €. 2022: aktíva 118 997 €, vlastné imanie 20 217 €. 2023: aktíva 114 251 €, vlastné imanie 28 370 €. 2024: aktíva 86 456 €, vlastné imanie 29 160 €. 2025: aktíva 87 886 €, vlastné imanie 13 264 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 45 673 €. 2022: aktíva 118 997 €, vlastné imanie 20 217 €. 2023: aktíva 114 251 €, vlastné imanie 28 370 €. 2024: aktíva 86 456 €, vlastné imanie 29 160 €. 2025: aktíva 87 886 €, vlastné imanie 13 264 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 45 673 €. 2022: aktíva 118 997 €, vlastné imanie 20 217 €. 2023: aktíva 114 251 €, vlastné imanie 28 370 €. 2024: aktíva 86 456 €, vlastné imanie 29 160 €. 2025: aktíva 87 886 €, vlastné imanie 13 264 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 17 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 27 521 €. 2022: dlhodobý majetok 16 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 369 €, finančné účty 58 611 €. 2023: dlhodobý majetok 11 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 049 €, finančné účty 59 420 €. 2024: dlhodobý majetok 1 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 492 €, finančné účty 64 730 €. 2025: dlhodobý majetok 9 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 457 €, finančné účty 45 104 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 17 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 27 521 €. 2022: dlhodobý majetok 16 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 369 €, finančné účty 58 611 €. 2023: dlhodobý majetok 11 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 049 €, finančné účty 59 420 €. 2024: dlhodobý majetok 1 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 492 €, finančné účty 64 730 €. 2025: dlhodobý majetok 9 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 457 €, finančné účty 45 104 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 17 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 27 521 €. 2022: dlhodobý majetok 16 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 369 €, finančné účty 58 611 €. 2023: dlhodobý majetok 11 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 049 €, finančné účty 59 420 €. 2024: dlhodobý majetok 1 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 492 €, finančné účty 64 730 €. 2025: dlhodobý majetok 9 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 457 €, finančné účty 45 104 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 673 €, dlhodobé záväzky 12 190 €, krátkodobé záväzky 23 779 €. 2022: vlastné imanie 20 217 €, dlhodobé záväzky 6 199 €, krátkodobé záväzky 92 581 €. 2023: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 983 €, krátkodobé záväzky 84 898 €. 2024: vlastné imanie 29 160 €, dlhodobé záväzky 1 035 €, krátkodobé záväzky 56 261 €. 2025: vlastné imanie 13 264 €, dlhodobé záväzky 1 098 €, krátkodobé záväzky 73 524 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 673 €, dlhodobé záväzky 12 190 €, krátkodobé záväzky 23 779 €. 2022: vlastné imanie 20 217 €, dlhodobé záväzky 6 199 €, krátkodobé záväzky 92 581 €. 2023: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 983 €, krátkodobé záväzky 84 898 €. 2024: vlastné imanie 29 160 €, dlhodobé záväzky 1 035 €, krátkodobé záväzky 56 261 €. 2025: vlastné imanie 13 264 €, dlhodobé záväzky 1 098 €, krátkodobé záväzky 73 524 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 673 €, dlhodobé záväzky 12 190 €, krátkodobé záväzky 23 779 €. 2022: vlastné imanie 20 217 €, dlhodobé záväzky 6 199 €, krátkodobé záväzky 92 581 €. 2023: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 983 €, krátkodobé záväzky 84 898 €. 2024: vlastné imanie 29 160 €, dlhodobé záväzky 1 035 €, krátkodobé záväzky 56 261 €. 2025: vlastné imanie 13 264 €, dlhodobé záväzky 1 098 €, krátkodobé záväzky 73 524 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 949 €. 2022: daň z príjmu 4 533 €. 2023: daň z príjmu 4 094 €. 2024: daň z príjmu 1 793 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.4,5 tis.4,1 tis.1,8 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 949 €. 2022: daň z príjmu 4 533 €. 2023: daň z príjmu 4 094 €. 2024: daň z príjmu 1 793 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.4,5 tis.4,1 tis.1,8 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 949 €. 2022: daň z príjmu 4 533 €. 2023: daň z príjmu 4 094 €. 2024: daň z príjmu 1 793 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby186,9 tis.189,5 tis.204,3 tis.140,3 tis.86,8 tis.
Výsledok hospodárenia12,7 tis.12,5 tis.8,2 tis.3,1 tis.−15,9 tis.
Aktíva81,6 tis.119 tis.114,3 tis.86,5 tis.87,9 tis.
Vlastné imanie45,7 tis.20,2 tis.28,4 tis.29,2 tis.13,3 tis.
Daň z príjmu3,9 tis.4,5 tis.4,1 tis.1,8 tis.0
Zadlženosť44,1 %83,0 %75,2 %66,3 %84,9 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
86,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,9 tis.
Aktíva
87,9 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2024

Tržby
140,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
86,5 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
66,3 %

2023

Tržby
204,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
114,3 tis.
Vlastné imanie
28,4 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
75,2 %

2022

Tržby
189,5 tis.
Výsledok hospodárenia
12,5 tis.
Aktíva
119 tis.
Vlastné imanie
20,2 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
83,0 %

2021

Tržby
186,9 tis.
Výsledok hospodárenia
12,7 tis.
Aktíva
81,6 tis.
Vlastné imanie
45,7 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
44,1 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API