Súhrn
- Vznik
- 08. 12. 20168 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 180 432 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BAU MVM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50601954
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 161, 98512 Budiná, Slovenská republika
- Územie
- Budináokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 12. 2016
- Zánik
- 15. 08. 2025
- V registri
- 8 rokov 8 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 15. 08. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30917/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9049206
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲906 % na 12 119 € a zvýšila tržby o ▲287 % na 180,4 tisíc eur.
Tržby
180 432 €
▲ 286,6 %Výsledok hospodárenia
12 119 €
▲ 905,7 %Aktíva
23 644 €
▲ 111,2 %Vlastné imanie
18 605 €
▲ 209,8 %Zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža
8,6 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 7,9 tis. | 46,7 tis. | 180,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −199 | 1,2 tis. | 12,1 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 11,2 tis. | 23,6 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | 6 tis. | 18,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 46,3 % | 21,3 % |
2018
- Tržby
- 180,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,1 tis.
- Aktíva
- 23,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 46,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 11,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 46,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2016 — 12/2016
- Tržby
- 7,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −199
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.