prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

RBProtetika s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50597558aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
281 228 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RBProtetika s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50597558
daňové identifikačné číslo
2120386070
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120386070
Sídlo
Továrenská 656, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 11. 2016
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30836/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9034300
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opravy protetických výrobkov19. 11. 2016—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť19. 11. 2016—
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť19. 11. 2016—
Organizovanie kurzov, školení a seminárov19. 11. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí19. 11. 2016—
Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby19. 11. 2016—
Poskytovanie lekárskej starostlivosti vo výdajni ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok15. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386070: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386070: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386070IČ DPH SK2120386070Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386070: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386070: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386070IČ DPH SK2120386070Obdobia daňových registráciíDIČ 2120386070: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120386070: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120386070IČ DPH SK2120386070
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212038607011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2018
daňové identifikačné číslo212038607010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 15 449 € a zvýšila tržby o ▲55 % na 281,2 tisíc eur.

Tržby

281 228 €

▲ 55,1 %

Výsledok hospodárenia

15 449 €

▲ 770,2 %

Aktíva

103 858 €

▲ 359,3 %

Vlastné imanie

18 347 €

▲ 568,4 %

Zadlženosť

82,3 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

5,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 83 930 €. 2022: tržby 134 276 €. 2023: tržby 186 763 €. 2024: tržby 181 281 €. 2025: tržby 281 228 €.500 tis.250 tis.083,9 tis.134,3 tis.186,8 tis.181,3 tis.281,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 83 930 €. 2022: tržby 134 276 €. 2023: tržby 186 763 €. 2024: tržby 181 281 €. 2025: tržby 281 228 €.500 tis.250 tis.083,9 tis.134,3 tis.186,8 tis.181,3 tis.281,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 83 930 €. 2022: tržby 134 276 €. 2023: tržby 186 763 €. 2024: tržby 181 281 €. 2025: tržby 281 228 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 988 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 853 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 305 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 449 €.20 tis.0−2,5 tis.+7 tis.+16,5 tis.+16,9 tis.−2,3 tis.+15,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 988 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 853 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 305 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 449 €.20 tis.0−2,5 tis.+7 tis.+16,5 tis.+16,9 tis.−2,3 tis.+15,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 988 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 853 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 305 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 449 €.20 tis.0−2,5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 235 €, vlastné imanie −28 328 €. 2022: aktíva 39 302 €, vlastné imanie −11 803 €. 2023: aktíva 40 326 €, vlastné imanie 5 051 €. 2024: aktíva 22 613 €, vlastné imanie 2 745 €. 2025: aktíva 103 858 €, vlastné imanie 18 347 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 235 €, vlastné imanie −28 328 €. 2022: aktíva 39 302 €, vlastné imanie −11 803 €. 2023: aktíva 40 326 €, vlastné imanie 5 051 €. 2024: aktíva 22 613 €, vlastné imanie 2 745 €. 2025: aktíva 103 858 €, vlastné imanie 18 347 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 235 €, vlastné imanie −28 328 €. 2022: aktíva 39 302 €, vlastné imanie −11 803 €. 2023: aktíva 40 326 €, vlastné imanie 5 051 €. 2024: aktíva 22 613 €, vlastné imanie 2 745 €. 2025: aktíva 103 858 €, vlastné imanie 18 347 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 601 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 3 674 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 945 €, pohľadávky 24 345 €, finančné účty 12 012 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 421 €, pohľadávky 32 846 €, finančné účty 5 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 471 €, pohľadávky 13 480 €, finančné účty 6 662 €. 2025: dlhodobý majetok 35 866 €, zásoby 2 633 €, pohľadávky 48 239 €, finančné účty 17 120 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 601 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 3 674 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 945 €, pohľadávky 24 345 €, finančné účty 12 012 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 421 €, pohľadávky 32 846 €, finančné účty 5 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 471 €, pohľadávky 13 480 €, finančné účty 6 662 €. 2025: dlhodobý majetok 35 866 €, zásoby 2 633 €, pohľadávky 48 239 €, finančné účty 17 120 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 601 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 3 674 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 945 €, pohľadávky 24 345 €, finančné účty 12 012 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 421 €, pohľadávky 32 846 €, finančné účty 5 059 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 471 €, pohľadávky 13 480 €, finančné účty 6 662 €. 2025: dlhodobý majetok 35 866 €, zásoby 2 633 €, pohľadávky 48 239 €, finančné účty 17 120 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 563 €. 2022: vlastné imanie −11 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 105 €. 2023: vlastné imanie 5 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 275 €. 2024: vlastné imanie 2 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 868 €. 2025: vlastné imanie 18 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 511 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 563 €. 2022: vlastné imanie −11 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 105 €. 2023: vlastné imanie 5 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 275 €. 2024: vlastné imanie 2 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 868 €. 2025: vlastné imanie 18 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 511 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −28 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 563 €. 2022: vlastné imanie −11 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 105 €. 2023: vlastné imanie 5 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 275 €. 2024: vlastné imanie 2 745 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 868 €. 2025: vlastné imanie 18 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 511 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 804 €. 2023: daň z príjmu 3 879 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 077 €.5 tis.2,5 tis.002,8 tis.3,9 tis.9603,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 804 €. 2023: daň z príjmu 3 879 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 077 €.5 tis.2,5 tis.002,8 tis.3,9 tis.9603,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 804 €. 2023: daň z príjmu 3 879 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 077 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby83,9 tis.134,3 tis.186,8 tis.181,3 tis.281,2 tis.
Výsledok hospodárenia7 tis.16,5 tis.16,9 tis.−2,3 tis.15,4 tis.
Aktíva19,2 tis.39,3 tis.40,3 tis.22,6 tis.103,9 tis.
Vlastné imanie−28,3 tis.−11,8 tis.5,1 tis.2,7 tis.18,3 tis.
Daň z príjmu02,8 tis.3,9 tis.9603,1 tis.
Zadlženosť247,3 %130,0 %87,5 %87,9 %82,3 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
281,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
103,9 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
82,3 %

2024

Tržby
181,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
22,6 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,9 %

2023

Tržby
186,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16,9 tis.
Aktíva
40,3 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
87,5 %

2022

Tržby
134,3 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
−11,8 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
130,0 %

2021

Tržby
83,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
19,2 tis.
Vlastné imanie
−28,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
247,3 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API