prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Green construct s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50595377aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Green construct s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50595377
daňové identifikačné číslo
2120388468
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120388468
Sídlo
Heyrovského 4638/7, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 11. 2016
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 115611/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9039295
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 11. 2016—
Administratívne služby25. 11. 2016—
Informačná činnosť25. 11. 2016—
Služby požičovní25. 11. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí25. 11. 2016—
Verejné obstarávanie25. 11. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva25. 11. 2016—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok25. 11. 2016—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov25. 11. 2016—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí25. 11. 2016—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely25. 11. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 11. 2016—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 11. 2016—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami25. 11. 2016—
Sťahovacie služby25. 11. 2016—
Kuriérske služby25. 11. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 11. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 11. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 11. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 11. 2016—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 11. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 11. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení25. 11. 2016—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly25. 11. 2016—
Dizajnérske činnosti25. 11. 2016—
Fotografické služby25. 11. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 11. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla25. 11. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 11. 2016—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu25. 11. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 11. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 11. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 11. 2016—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach25. 11. 2016—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností25. 11. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 11. 2016—
Čistiace a upratovacie služby25. 11. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 08. 2024
Oprávnená osoba
BEATOW PARTNERS s. r. o. · od 20. 08. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120388468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120388468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120388468IČ DPH SK2120388468Obdobia daňových registráciíDIČ 2120388468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120388468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120388468IČ DPH SK2120388468Obdobia daňových registráciíDIČ 2120388468: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120388468: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120388468IČ DPH SK2120388468
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212038846811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2017
daňové identifikačné číslo212038846810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 779 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 779 €

▼ 9,1 %

Aktíva

13 204 €

▼ 10,0 %

Vlastné imanie

12 556 €

▼ 12,4 %

Zadlženosť

4,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 24 103 €. 2022: tržby 94 512 €. 2023: tržby 22 438 €. 2024: tržby 448 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.024,1 tis.94,5 tis.22,4 tis.448020212022202320242025Tržby2021: tržby 24 103 €. 2022: tržby 94 512 €. 2023: tržby 22 438 €. 2024: tržby 448 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.024,1 tis.94,5 tis.22,4 tis.448020212022202320242025Tržby2021: tržby 24 103 €. 2022: tržby 94 512 €. 2023: tržby 22 438 €. 2024: tržby 448 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 467 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 631 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 779 €.20 tis.0−50 tis.−28,2 tis.+15 tis.+10,5 tis.−1,6 tis.−1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 467 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 631 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 779 €.20 tis.0−50 tis.−28,2 tis.+15 tis.+10,5 tis.−1,6 tis.−1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 043 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 467 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 631 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 779 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 119 648 €, vlastné imanie 22 036 €. 2022: aktíva 53 724 €, vlastné imanie 37 080 €. 2023: aktíva 16 093 €, vlastné imanie 15 967 €. 2024: aktíva 14 676 €, vlastné imanie 14 336 €. 2025: aktíva 13 204 €, vlastné imanie 12 556 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 119 648 €, vlastné imanie 22 036 €. 2022: aktíva 53 724 €, vlastné imanie 37 080 €. 2023: aktíva 16 093 €, vlastné imanie 15 967 €. 2024: aktíva 14 676 €, vlastné imanie 14 336 €. 2025: aktíva 13 204 €, vlastné imanie 12 556 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 119 648 €, vlastné imanie 22 036 €. 2022: aktíva 53 724 €, vlastné imanie 37 080 €. 2023: aktíva 16 093 €, vlastné imanie 15 967 €. 2024: aktíva 14 676 €, vlastné imanie 14 336 €. 2025: aktíva 13 204 €, vlastné imanie 12 556 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 702 €, finančné účty 51 266 €. 2022: dlhodobý majetok 19 396 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 341 €, finančné účty 2 987 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 093 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 14 606 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 104 €, finančné účty 3 100 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 702 €, finančné účty 51 266 €. 2022: dlhodobý majetok 19 396 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 341 €, finančné účty 2 987 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 093 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 14 606 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 104 €, finančné účty 3 100 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 702 €, finančné účty 51 266 €. 2022: dlhodobý majetok 19 396 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 341 €, finančné účty 2 987 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 093 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 14 606 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 104 €, finančné účty 3 100 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 036 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 84 079 €. 2022: vlastné imanie 37 080 €, dlhodobé záväzky 8 627 €, krátkodobé záväzky 8 017 €. 2023: vlastné imanie 15 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 126 €. 2024: vlastné imanie 14 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 12 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 648 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 036 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 84 079 €. 2022: vlastné imanie 37 080 €, dlhodobé záväzky 8 627 €, krátkodobé záväzky 8 017 €. 2023: vlastné imanie 15 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 126 €. 2024: vlastné imanie 14 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 12 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 648 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 036 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 84 079 €. 2022: vlastné imanie 37 080 €, dlhodobé záväzky 8 627 €, krátkodobé záväzky 8 017 €. 2023: vlastné imanie 15 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 126 €. 2024: vlastné imanie 14 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 12 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 648 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby24,1 tis.94,5 tis.22,4 tis.4480
Výsledok hospodárenia−28,2 tis.15 tis.10,5 tis.−1,6 tis.−1,8 tis.
Aktíva119,6 tis.53,7 tis.16,1 tis.14,7 tis.13,2 tis.
Vlastné imanie22 tis.37,1 tis.16 tis.14,3 tis.12,6 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť81,6 %31,0 %0,8 %2,3 %4,9 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
4,9 %

2024

Tržby
448
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
14,7 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,3 %

2023

Tržby
22,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
16,1 tis.
Vlastné imanie
16 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,8 %

2022

Tržby
94,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15 tis.
Aktíva
53,7 tis.
Vlastné imanie
37,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,0 %

2021

Tržby
24,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−28,2 tis.
Aktíva
119,6 tis.
Vlastné imanie
22 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,6 %

aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API