Súhrn
- Vznik
- 19. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 17 231 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GIA BEATA s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50582143
- daňové identifikačné číslo
- 2120385806
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Horný rad 329/12, 976 57 Michalová, Slovenská republika
- Územie
- Michalováokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 11. 2016
- V registri
- 9 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30837/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9034462
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Zámočníctvo | 19. 11. 2016 | — |
| Opravy pracovných strojov | 19. 11. 2016 | — |
| Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 19. 11. 2016 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 19. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 19. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 19. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 11. 2016 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 11. 2016 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 19. 11. 2016 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 19. 11. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 11. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 11. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 11. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 11. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 19. 11. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 11. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 11. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 11. 2016 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 19. 11. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 19. 11. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 11. 2016 | — |
| Služby požičovní | 19. 11. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 11. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 11. 2016 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 19. 11. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 11. 2016 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 19. 11. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120385806 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 758 € a zvýšila tržby o ▲788 % na 17,2 tisíc eur.
Tržby
17 231 €
▲ 788,2 %Výsledok hospodárenia
758 €
▲ 216,8 %Aktíva
10 774 €
▲ 11,0 %Vlastné imanie
10 197 €
▲ 8,0 %Zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža
5,3 %
Čistá marža
4,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15,5 tis. | 6,7 tis. | 4,9 tis. | 1,9 tis. | 17,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 93 | 838 | 893 | −649 | 758 |
| Aktíva | 8,4 tis. | 9,3 tis. | 10,4 tis. | 9,7 tis. | 10,8 tis. |
| Vlastné imanie | 8,4 tis. | 9,2 tis. | 10,1 tis. | 9,4 tis. | 10,2 tis. |
| Daň z príjmu | 24 | 148 | 157 | 0 | 160 |
| Zadlženosť | 0,3 % | 1,2 % | 2,6 % | 2,7 % | 5,4 % |
aj 11/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 17,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 758
- Aktíva
- 10,8 tis.
- Vlastné imanie
- 10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 160
- Zadlženosť
- 5,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −649
- Aktíva
- 9,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 893
- Aktíva
- 10,4 tis.
- Vlastné imanie
- 10,1 tis.
- Daň z príjmu
- 157
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 6,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 838
- Aktíva
- 9,3 tis.
- Vlastné imanie
- 9,2 tis.
- Daň z príjmu
- 148
- Zadlženosť
- 1,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 15,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 93
- Aktíva
- 8,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 24
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.