Súhrn
- Vznik
- 08. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 200 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Alterra SK, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50579762
- daňové identifikačné číslo
- 2120380911
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120380911
- Sídlo
- Továrenská 1806/46, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 11. 2016
- V registri
- 9 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 39412/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9021626
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 11. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 11. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 11. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 11. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 11. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 11. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 08. 11. 2016 | — |
| Počítačové služby | 08. 11. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 11. 2016 | — |
| Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení | 10. 12. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 08. 11. 2016 | — |
| Administratívne služby | 08. 11. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 11. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 08. 11. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 08. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 11. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 11. 2016 | — |
| Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 10. 12. 2016 | — |
| Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 10. 12. 2016 | — |
| Výroba elektrických zariadení pre motory a vozidlá | 10. 12. 2016 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie železa a ocele | 10. 12. 2016 | — |
| Vykonávanie zváracích prác | 10. 12. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 12. 2016 | — |
| Nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora | 10. 12. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 30. 10. 2018 | — |
| Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 30. 10. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 30. 10. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 30. 10. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 30. 10. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 30. 10. 2018 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 30. 10. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 30. 10. 2018 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 30. 10. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 30. 10. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 30. 10. 2018 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 30. 10. 2018 | — |
| Organizovanie kurzov, školení a seminárov | 30. 10. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 10. 2018 | — |
| Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie | 30. 10. 2018 | — |
| Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 30. 10. 2018 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 30. 10. 2018 | — |
| Zhotovovanie atypických zabezpečovacích konštrukcií na stavbe pre zaistenie bezpečnosti práce | 30. 10. 2018 | — |
| Zhotovovanie podporných konštrukcií stropov a ostatných stavebných prvkov pri monolitických skeletoch | 30. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120380911 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2120380911 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲51 % na 2 860 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 3,2 tisíc eur.
Tržby
3 200 €
▲ 42,2 %Výsledok hospodárenia
2 860 €
▲ 50,8 %Aktíva
57 386 €
▲ 5,2 %Vlastné imanie
56 968 €
▲ 5,3 %Zadlženosť
0,7 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
89,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 210,6 tis. | 167,8 tis. | 34,2 tis. | 2,3 tis. | 3,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,3 tis. | 2,5 tis. | 197 | 1,9 tis. | 2,9 tis. |
| Aktíva | 72 tis. | 74 tis. | 53,1 tis. | 54,5 tis. | 57,4 tis. |
| Vlastné imanie | 49,5 tis. | 52 tis. | 52,2 tis. | 54,1 tis. | 57 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 691 | 77 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 31,3 % | 29,7 % | 1,7 % | 0,8 % | 0,7 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 57,4 tis.
- Vlastné imanie
- 57 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 54,5 tis.
- Vlastné imanie
- 54,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 34,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 197
- Aktíva
- 53,1 tis.
- Vlastné imanie
- 52,2 tis.
- Daň z príjmu
- 77
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 167,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 74 tis.
- Vlastné imanie
- 52 tis.
- Daň z príjmu
- 691
- Zadlženosť
- 29,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 210,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 72 tis.
- Vlastné imanie
- 49,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 31,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.