prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DEA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50574612aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DEA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50574612
daňové identifikačné číslo
2120382748
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120382748
Sídlo
Matejkova 11, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 11. 2016
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 115303/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9027022
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 11. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 11. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 11. 2016—
Administratívne služby11. 11. 2016—
Vedenie účtovníctva11. 11. 2016—
Reklamné a marketingové služby11. 11. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 11. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 11. 2016—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 11. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky11. 11. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti11. 11. 2016—
Vydavateľská činnosť11. 11. 2016—
Počítačové služby11. 11. 2016—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela ?01. 06. 2017—
Kozmetické služby ?01. 06. 2017—
Manikúra – pedikúra01. 06. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 06. 2017—
Upratovacie práce01. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120382748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120382748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120382748IČ DPH SK2120382748Obdobia daňových registráciíDIČ 2120382748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120382748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120382748IČ DPH SK2120382748Obdobia daňových registráciíDIČ 2120382748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120382748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120382748IČ DPH SK2120382748
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212038274811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212038274810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −8 255 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−8 255 €

▼ 159,7 %

Aktíva

62 008 €

▼ 11,7 %

Vlastné imanie

39 424 €

▼ 17,3 %

Zadlženosť

36,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 26 752 €. 2019: tržby 30 910 €. 2020: tržby 0 €.50 tis.25 tis.018,1 tis.26,8 tis.30,9 tis.011/2016 — 12/20162017201820192020Tržby11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 26 752 €. 2019: tržby 30 910 €. 2020: tržby 0 €.50 tis.25 tis.026,8 tis.011/2016 — 12/201620182020Tržby11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 26 752 €. 2019: tržby 30 910 €. 2020: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0020172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 12 456 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 971 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 817 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 255 €.20 tis.0−10 tis.+12,5 tis.+14 tis.+13,8 tis.−8,3 tis.11/2016 — 12/20162017201820192020Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 12 456 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 971 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 817 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 255 €.20 tis.0−10 tis.+14 tis.−8,3 tis.11/2016 — 12/201620182020Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 12 456 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 971 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 817 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 255 €.20 tis.0−10 tis.20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 844 €, vlastné imanie 17 456 €. 2018: aktíva 72 487 €, vlastné imanie 33 861 €. 2019: aktíva 70 263 €, vlastné imanie 47 679 €. 2020: aktíva 62 008 €, vlastné imanie 39 424 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 844 €, vlastné imanie 17 456 €. 2018: aktíva 72 487 €, vlastné imanie 33 861 €. 2019: aktíva 70 263 €, vlastné imanie 47 679 €. 2020: aktíva 62 008 €, vlastné imanie 39 424 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/201620182020Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 844 €, vlastné imanie 17 456 €. 2018: aktíva 72 487 €, vlastné imanie 33 861 €. 2019: aktíva 70 263 €, vlastné imanie 47 679 €. 2020: aktíva 62 008 €, vlastné imanie 39 424 €.100 tis.50 tis.020172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 374 €, finančné účty 4 470 €. 2018: dlhodobý majetok 32 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 500 €, finančné účty 32 654 €. 2019: dlhodobý majetok 24 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €. 2020: dlhodobý majetok 15 822 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/20162017201820192020Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 374 €, finančné účty 4 470 €. 2018: dlhodobý majetok 32 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 500 €, finančné účty 32 654 €. 2019: dlhodobý majetok 24 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €. 2020: dlhodobý majetok 15 822 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/201620182020Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 374 €, finančné účty 4 470 €. 2018: dlhodobý majetok 32 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 500 €, finančné účty 32 654 €. 2019: dlhodobý majetok 24 077 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €. 2020: dlhodobý majetok 15 822 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 733 €, finančné účty 9 453 €.100 tis.50 tis.020172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 17 456 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 5 383 €. 2018: vlastné imanie 33 861 €, dlhodobé záväzky 22 668 €, krátkodobé záväzky 15 958 €. 2019: vlastné imanie 47 679 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €. 2020: vlastné imanie 39 424 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/20162017201820192020Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 17 456 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 5 383 €. 2018: vlastné imanie 33 861 €, dlhodobé záväzky 22 668 €, krátkodobé záväzky 15 958 €. 2019: vlastné imanie 47 679 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €. 2020: vlastné imanie 39 424 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €.100 tis.50 tis.011/2016 — 12/201620182020Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 17 456 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 5 383 €. 2018: vlastné imanie 33 861 €, dlhodobé záväzky 22 668 €, krátkodobé záväzky 15 958 €. 2019: vlastné imanie 47 679 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €. 2020: vlastné imanie 39 424 €, dlhodobé záväzky 16 667 €, krátkodobé záväzky 5 917 €.100 tis.50 tis.020172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 714 €. 2019: daň z príjmu 3 673 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04803,7 tis.3,7 tis.011/2016 — 12/20162017201820192020Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 714 €. 2019: daň z príjmu 3 673 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.011/2016 — 12/201620182020Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 714 €. 2019: daň z príjmu 3 673 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0480020172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—18,1 tis.26,8 tis.30,9 tis.0
Výsledok hospodárenia—12,5 tis.14 tis.13,8 tis.−8,3 tis.
Aktíva5 tis.22,8 tis.72,5 tis.70,3 tis.62 tis.
Vlastné imanie5 tis.17,5 tis.33,9 tis.47,7 tis.39,4 tis.
Daň z príjmu—4803,7 tis.3,7 tis.0
Zadlženosť0,0 %23,6 %53,3 %32,1 %36,4 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−8,3 tis.
Aktíva
62 tis.
Vlastné imanie
39,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,4 %

2019

Tržby
30,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,8 tis.
Aktíva
70,3 tis.
Vlastné imanie
47,7 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
32,1 %

2018

Tržby
26,8 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
72,5 tis.
Vlastné imanie
33,9 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
53,3 %

2017

Tržby
18,1 tis.
Výsledok hospodárenia
12,5 tis.
Aktíva
22,8 tis.
Vlastné imanie
17,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
23,6 %

11/2016 — 12/2016

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API