Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 201610 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 304 237 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária Bröstl & Čentík s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50560611
- daňové identifikačné číslo
- 2120370274
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120370274
- Sídlo
- Rázusova 1, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 10. 2016
- V registri
- 10 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40058/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8868687
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 14. 10. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120370274 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 11. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120370274 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲52 % na 144 686 € a znížila tržby o ▼12 % na 304,2 tisíc eur.
Tržby
304 237 €
▼ 11,6 %Výsledok hospodárenia
144 686 €
▲ 51,6 %Aktíva
815 929 €
▲ 30,0 %Vlastné imanie
484 294 €
▲ 42,6 %Zadlženosť
40,6 %
Hrubá marža
60,5 %
Čistá marža
47,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 262,5 tis. | 293,7 tis. | 309,4 tis. | 344 tis. | 304,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 41,9 tis. | 64,3 tis. | 72,2 tis. | 95,5 tis. | 144,7 tis. |
| Aktíva | 406,3 tis. | 477 tis. | 541,3 tis. | 627,8 tis. | 815,9 tis. |
| Vlastné imanie | 107,6 tis. | 171,9 tis. | 244,1 tis. | 339,6 tis. | 484,3 tis. |
| Daň z príjmu | 11,8 tis. | 17,6 tis. | 20,2 tis. | 26 tis. | 39,3 tis. |
| Zadlženosť | 73,5 % | 64,0 % | 54,9 % | 45,9 % | 40,6 % |
aj 10/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 304,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 144,7 tis.
- Aktíva
- 815,9 tis.
- Vlastné imanie
- 484,3 tis.
- Daň z príjmu
- 39,3 tis.
- Zadlženosť
- 40,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 344 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 95,5 tis.
- Aktíva
- 627,8 tis.
- Vlastné imanie
- 339,6 tis.
- Daň z príjmu
- 26 tis.
- Zadlženosť
- 45,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 309,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72,2 tis.
- Aktíva
- 541,3 tis.
- Vlastné imanie
- 244,1 tis.
- Daň z príjmu
- 20,2 tis.
- Zadlženosť
- 54,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 293,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 64,3 tis.
- Aktíva
- 477 tis.
- Vlastné imanie
- 171,9 tis.
- Daň z príjmu
- 17,6 tis.
- Zadlženosť
- 64,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 262,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,9 tis.
- Aktíva
- 406,3 tis.
- Vlastné imanie
- 107,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11,8 tis.
- Zadlženosť
- 73,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.