prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LignaTop s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50560263aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 10. 201610 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
9 569 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LignaTop s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50560263
daňové identifikačné číslo
2120376412
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. R. Štefánika 77/34, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 10. 2016
V registri
10 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38576/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8884838
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 10. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva21. 10. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba21. 10. 2016—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu21. 10. 2016—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 10. 2016—
Výroba bižutérie a suvenírov21. 10. 2016—
Výroba hračiek a hier21. 10. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 10. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 10. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 10. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 10. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 10. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 10. 2016—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 10. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 10. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí21. 10. 2016—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 10. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120376412: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120376412Obdobia daňových registráciíDIČ 2120376412: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120376412Obdobia daňových registráciíDIČ 2120376412: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120376412
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212037641210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −3 368 € a znížila tržby o ▼65 % na 9,6 tisíc eur.

Tržby

9 569 €

▼ 65,4 %

Výsledok hospodárenia

−3 368 €

▼ 1 147,4 %

Aktíva

2 343 €

▼ 58,3 %

Vlastné imanie

263 €

▼ 92,8 %

Zadlženosť

88,8 %

Hrubá marža

−31,6 %

Čistá marža

−35,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 12 572 €. 2022: tržby 9 383 €. 2023: tržby 13 483 €. 2024: tržby 27 692 €. 2025: tržby 9 569 €.50 tis.25 tis.012,6 tis.9,4 tis.13,5 tis.27,7 tis.9,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 12 572 €. 2022: tržby 9 383 €. 2023: tržby 13 483 €. 2024: tržby 27 692 €. 2025: tržby 9 569 €.50 tis.25 tis.012,6 tis.9,4 tis.13,5 tis.27,7 tis.9,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 12 572 €. 2022: tržby 9 383 €. 2023: tržby 13 483 €. 2024: tržby 27 692 €. 2025: tržby 9 569 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 667 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 468 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −270 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 368 €.2,5 tis.0−10 tis.−5,7 tis.−2,5 tis.+2,2 tis.−270−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 667 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 468 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −270 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 368 €.2,5 tis.0−10 tis.−5,7 tis.−2,5 tis.+2,2 tis.−270−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 667 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 468 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −270 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 368 €.2,5 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 144 €, vlastné imanie 4 185 €. 2022: aktíva 5 805 €, vlastné imanie 1 717 €. 2023: aktíva 4 776 €, vlastné imanie 3 900 €. 2024: aktíva 5 614 €, vlastné imanie 3 631 €. 2025: aktíva 2 343 €, vlastné imanie 263 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 144 €, vlastné imanie 4 185 €. 2022: aktíva 5 805 €, vlastné imanie 1 717 €. 2023: aktíva 4 776 €, vlastné imanie 3 900 €. 2024: aktíva 5 614 €, vlastné imanie 3 631 €. 2025: aktíva 2 343 €, vlastné imanie 263 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 144 €, vlastné imanie 4 185 €. 2022: aktíva 5 805 €, vlastné imanie 1 717 €. 2023: aktíva 4 776 €, vlastné imanie 3 900 €. 2024: aktíva 5 614 €, vlastné imanie 3 631 €. 2025: aktíva 2 343 €, vlastné imanie 263 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 803 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 €, finančné účty 4 676 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 612 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 2 341 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 803 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 €, finančné účty 4 676 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 612 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 2 341 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 803 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 €, finančné účty 4 676 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 5 612 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 2 341 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 185 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 3 906 €. 2022: vlastné imanie 1 717 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 4 029 €. 2023: vlastné imanie 3 900 €, dlhodobé záväzky 72 €, krátkodobé záväzky 804 €. 2024: vlastné imanie 3 631 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 1 898 €. 2025: vlastné imanie 263 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 980 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 185 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 3 906 €. 2022: vlastné imanie 1 717 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 4 029 €. 2023: vlastné imanie 3 900 €, dlhodobé záväzky 72 €, krátkodobé záväzky 804 €. 2024: vlastné imanie 3 631 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 1 898 €. 2025: vlastné imanie 263 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 980 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 185 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 3 906 €. 2022: vlastné imanie 1 717 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 4 029 €. 2023: vlastné imanie 3 900 €, dlhodobé záväzky 72 €, krátkodobé záväzky 804 €. 2024: vlastné imanie 3 631 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 1 898 €. 2025: vlastné imanie 263 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 980 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,6 tis.9,4 tis.13,5 tis.27,7 tis.9,6 tis.
Výsledok hospodárenia−5,7 tis.−2,5 tis.2,2 tis.−270−3,4 tis.
Aktíva8,1 tis.5,8 tis.4,8 tis.5,6 tis.2,3 tis.
Vlastné imanie4,2 tis.1,7 tis.3,9 tis.3,6 tis.263
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť48,6 %70,4 %18,3 %35,3 %88,8 %

aj 10/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
2,3 tis.
Vlastné imanie
263
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
88,8 %

2024

Tržby
27,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−270
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
35,3 %

2023

Tržby
13,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,3 %

2022

Tržby
9,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,4 %

2021

Tržby
12,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
48,6 %

aj 10/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API