prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CET Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50558269aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 10. 201610 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
21 867 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CET Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50558269
daňové identifikačné číslo
2120374179
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malá 3, 94201 Šurany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 10. 2016
V registri
10 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51794/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8888616
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )22. 10. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 10. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti22. 10. 2016—
Administratívne služby22. 10. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 10. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 10. 2016—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 10. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 10. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 10. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 10. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí22. 10. 2016—
Vedenie účtovníctva22. 10. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 10. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 12. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 12. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení08. 12. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 12. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov08. 12. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok08. 12. 2018—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 12. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374179: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374179Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374179: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374179Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374179: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374179
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212037417910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 1 501 € a zvýšila tržby o ▲474 % na 21,9 tisíc eur.

Tržby

21 867 €

▲ 474,1 %

Výsledok hospodárenia

1 501 €

▲ 717,7 %

Aktíva

10 941 €

▲ 69,0 %

Vlastné imanie

2 216 €

▲ 209,9 %

Zadlženosť

79,7 %

Hrubá marža

6,9 %

Čistá marža

6,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 3 443 €. 2018: tržby 3 809 €. 2019: tržby 21 867 €.25 tis.12,5 tis.003,4 tis.3,8 tis.21,9 tis.10/2016 — 12/2016201720182019Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 3 443 €. 2018: tržby 3 809 €. 2019: tržby 21 867 €.25 tis.12,5 tis.03,4 tis.21,9 tis.20172019Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 3 443 €. 2018: tržby 3 809 €. 2019: tržby 21 867 €.25 tis.12,5 tis.0010/2016 — 12/20162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −130 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 912 €. 2018: výsledok hospodárenia −243 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 501 €.2 tis.0−5 tis.−130−3,9 tis.−243+1,5 tis.10/2016 — 12/2016201720182019Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −130 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 912 €. 2018: výsledok hospodárenia −243 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 501 €.2 tis.0−5 tis.−3,9 tis.+1,5 tis.20172019Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −130 €. 2017: výsledok hospodárenia −3 912 €. 2018: výsledok hospodárenia −243 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 501 €.2 tis.0−5 tis.−13010/2016 — 12/20162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 870 €, vlastné imanie 4 870 €. 2017: aktíva 6 858 €, vlastné imanie 958 €. 2018: aktíva 6 475 €, vlastné imanie 715 €. 2019: aktíva 10 941 €, vlastné imanie 2 216 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/2016201720182019Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 870 €, vlastné imanie 4 870 €. 2017: aktíva 6 858 €, vlastné imanie 958 €. 2018: aktíva 6 475 €, vlastné imanie 715 €. 2019: aktíva 10 941 €, vlastné imanie 2 216 €.20 tis.10 tis.020172019Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 870 €, vlastné imanie 4 870 €. 2017: aktíva 6 858 €, vlastné imanie 958 €. 2018: aktíva 6 475 €, vlastné imanie 715 €. 2019: aktíva 10 941 €, vlastné imanie 2 216 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 €, finančné účty 4 620 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 541 €, pohľadávky 369 €, finančné účty 4 948 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 777 €, pohľadávky 330 €, finančné účty 5 368 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 6 821 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 €, finančné účty 4 620 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 541 €, pohľadávky 369 €, finančné účty 4 948 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 777 €, pohľadávky 330 €, finančné účty 5 368 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 6 821 €.20 tis.10 tis.020172019Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 €, finančné účty 4 620 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 541 €, pohľadávky 369 €, finančné účty 4 948 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 777 €, pohľadávky 330 €, finančné účty 5 368 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 6 821 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 958 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 900 €. 2018: vlastné imanie 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 760 €. 2019: vlastné imanie 2 216 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 725 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 958 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 900 €. 2018: vlastné imanie 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 760 €. 2019: vlastné imanie 2 216 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 725 €.20 tis.10 tis.020172019Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 958 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 900 €. 2018: vlastné imanie 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 760 €. 2019: vlastné imanie 2 216 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 725 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.500009600010/2016 — 12/2016201720182019Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960020172019Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000010/2016 — 12/20162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby03,4 tis.3,8 tis.21,9 tis.
Výsledok hospodárenia−130−3,9 tis.−2431,5 tis.
Aktíva4,9 tis.6,9 tis.6,5 tis.10,9 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.9587152,2 tis.
Daň z príjmu096000
Zadlženosť0,0 %86,0 %89,0 %79,7 %

2019

Tržby
21,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
10,9 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,7 %

2018

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−243
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
715
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,0 %

2017

Tržby
3,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
6,9 tis.
Vlastné imanie
958
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
86,0 %

10/2016 — 12/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−130
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API