Súhrn
- Vznik
- 05. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 49 976 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Makovská lesná spoločnosť, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50556657
- daňové identifikačné číslo
- 2120376379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Makov 293, 02356 Makov, Slovenská republika
- Územie
- Makovokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 11. 2016
- V registri
- 9 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 66610/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8988557
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 11. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 11. 2016 | — |
| Dokončovacie práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 11. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 11. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 11. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 11. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 05. 11. 2016 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 11. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 11. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 11. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie práce | 05. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 05. 11. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 11. 2016 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 05. 11. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 11. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 05. 11. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120376379 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲102 % na 4 427 € a znížila tržby o ▼18 % na 50 tisíc eur.
Tržby
49 976 €
▼ 17,7 %Výsledok hospodárenia
4 427 €
▲ 101,9 %Aktíva
138 470 €
▲ 26,9 %Vlastné imanie
23 408 €
▲ 23,3 %Zadlženosť
83,1 %
Hrubá marža
9,9 %
Čistá marža
8,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,8 tis. | 41,6 tis. | 38,1 tis. | 60,7 tis. | 50 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,2 tis. | 1,6 tis. | 1,4 tis. | 2,2 tis. | 4,4 tis. |
| Aktíva | 91,4 tis. | 122,2 tis. | 106,4 tis. | 109,1 tis. | 138,5 tis. |
| Vlastné imanie | 13,8 tis. | 15,4 tis. | 16,8 tis. | 19 tis. | 23,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 299 | 245 | 960 | 497 |
| Zadlženosť | 84,9 % | 87,4 % | 84,2 % | 82,6 % | 83,1 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 50 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 138,5 tis.
- Vlastné imanie
- 23,4 tis.
- Daň z príjmu
- 497
- Zadlženosť
- 83,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 60,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 109,1 tis.
- Vlastné imanie
- 19 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 38,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 106,4 tis.
- Vlastné imanie
- 16,8 tis.
- Daň z príjmu
- 245
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 41,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 122,2 tis.
- Vlastné imanie
- 15,4 tis.
- Daň z príjmu
- 299
- Zadlženosť
- 87,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 91,4 tis.
- Vlastné imanie
- 13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.