prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Far - bau s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50546104aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 10. 201610 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
9 475 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Far - bau s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50546104
daňové identifikačné číslo
2120380449
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nádražná 1911, 90101 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 10. 2016
V registri
10 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151652/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8888518
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 03. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy07. 03. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach07. 03. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 03. 2017—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne07. 03. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 03. 2021—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 03. 2021—
prípravné práce k realizácii stavby27. 03. 2021—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 03. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120380449: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120380449Obdobia daňových registráciíDIČ 2120380449: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120380449Obdobia daňových registráciíDIČ 2120380449: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120380449
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212038044910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −400 € a znížila tržby o ▼67 % na 9,5 tisíc eur.

Tržby

9 475 €

▼ 66,8 %

Výsledok hospodárenia

−400 €

▲ 67,3 %

Aktíva

4 971 €

▼ 41,8 %

Vlastné imanie

4 621 €

▼ 7,9 %

Zadlženosť

7,0 %

Hrubá marža

−4,2 %

Čistá marža

−4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 37 275 €. 2018: tržby 36 347 €. 2019: tržby 28 513 €. 2020: tržby 9 475 €.50 tis.25 tis.0037,3 tis.36,3 tis.28,5 tis.9,5 tis.10/2016 — 12/20162017201820192020Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 37 275 €. 2018: tržby 36 347 €. 2019: tržby 28 513 €. 2020: tržby 9 475 €.50 tis.25 tis.0036,3 tis.9,5 tis.10/2016 — 12/201620182020Tržby10/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 37 275 €. 2018: tržby 36 347 €. 2019: tržby 28 513 €. 2020: tržby 9 475 €.50 tis.25 tis.020172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −28 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 073 €. 2018: výsledok hospodárenia 198 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 223 €. 2020: výsledok hospodárenia −400 €.2 tis.0−2 tis.−28+1,1 tis.+198−1,2 tis.−40010/2016 — 12/20162017201820192020Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −28 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 073 €. 2018: výsledok hospodárenia 198 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 223 €. 2020: výsledok hospodárenia −400 €.2 tis.0−2 tis.−28+198−40010/2016 — 12/201620182020Výsledok hospodárenia10/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −28 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 073 €. 2018: výsledok hospodárenia 198 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 223 €. 2020: výsledok hospodárenia −400 €.2 tis.0−2 tis.−40020172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 4 972 €. 2017: aktíva 16 246 €, vlastné imanie 6 045 €. 2018: aktíva 14 338 €, vlastné imanie 6 243 €. 2019: aktíva 8 536 €, vlastné imanie 5 020 €. 2020: aktíva 4 971 €, vlastné imanie 4 621 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 4 972 €. 2017: aktíva 16 246 €, vlastné imanie 6 045 €. 2018: aktíva 14 338 €, vlastné imanie 6 243 €. 2019: aktíva 8 536 €, vlastné imanie 5 020 €. 2020: aktíva 4 971 €, vlastné imanie 4 621 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/201620182020Aktíva a vlastné imanie10/2016 — 12/2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 4 972 €. 2017: aktíva 16 246 €, vlastné imanie 6 045 €. 2018: aktíva 14 338 €, vlastné imanie 6 243 €. 2019: aktíva 8 536 €, vlastné imanie 5 020 €. 2020: aktíva 4 971 €, vlastné imanie 4 621 €.20 tis.10 tis.020172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 972 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 €, finančné účty 16 198 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 14 305 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 8 463 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 971 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162017201820192020Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 972 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 €, finančné účty 16 198 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 14 305 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 8 463 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 971 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/201620182020Štruktúra aktív10/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 972 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 €, finančné účty 16 198 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 €, finančné účty 14 305 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 €, finančné účty 8 463 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 971 €.20 tis.10 tis.020172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 6 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 201 €. 2018: vlastné imanie 6 243 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 095 €. 2019: vlastné imanie 5 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 516 €. 2020: vlastné imanie 4 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 350 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/20162017201820192020Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 6 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 201 €. 2018: vlastné imanie 6 243 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 095 €. 2019: vlastné imanie 5 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 516 €. 2020: vlastné imanie 4 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 350 €.20 tis.10 tis.010/2016 — 12/201620182020Štruktúra pasív10/2016 — 12/2016: vlastné imanie 4 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 6 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 201 €. 2018: vlastné imanie 6 243 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 095 €. 2019: vlastné imanie 5 020 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 516 €. 2020: vlastné imanie 4 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 350 €.20 tis.10 tis.020172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 569 €. 2018: daň z príjmu 455 €. 2019: daň z príjmu 16 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000056945516010/2016 — 12/20162017201820192020Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 569 €. 2018: daň z príjmu 455 €. 2019: daň z príjmu 16 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000455010/2016 — 12/201620182020Daň z príjmu10/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 569 €. 2018: daň z príjmu 455 €. 2019: daň z príjmu 16 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000569020172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby037,3 tis.36,3 tis.28,5 tis.9,5 tis.
Výsledok hospodárenia−281,1 tis.198−1,2 tis.−400
Aktíva5 tis.16,2 tis.14,3 tis.8,5 tis.5 tis.
Vlastné imanie5 tis.6 tis.6,2 tis.5 tis.4,6 tis.
Daň z príjmu0569455160
Zadlženosť0,0 %62,8 %56,5 %41,2 %7,0 %

2020

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−400
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,0 %

2019

Tržby
28,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
16
Zadlženosť
41,2 %

2018

Tržby
36,3 tis.
Výsledok hospodárenia
198
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
455
Zadlženosť
56,5 %

2017

Tržby
37,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
569
Zadlženosť
62,8 %

10/2016 — 12/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−28
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API