prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SALVAPELET s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50538659aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 10. 201610 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
0 €01/2024 — 03/2024
Oznámenia
1313 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SALVAPELET s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50538659
daňové identifikačné číslo
2120374289
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Robotnícka 841, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 10. 2016
V registri
10 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 67600/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8905586
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
administratívne služby29. 10. 2016—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom29. 10. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 10. 2016—
čistiace a upratovacie služby29. 10. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 10. 2016—
kuriérske služby29. 10. 2016—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky29. 10. 2016—
počítačové služby29. 10. 2016—
prenájom hnuteľných vecí29. 10. 2016—
prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 10. 2016—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín29. 10. 2016—
reklamné a marketingové služby29. 10. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 10. 2016—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov29. 10. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 10. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 10. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 10. 2016—
vedenie účtovníctva29. 10. 2016—
opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva,23. 12. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374289Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374289Obdobia daňových registráciíDIČ 2120374289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120374289
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212037428910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2024 — 03/2024 prepadla z nuly do straty −85 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−85 €

Aktíva

146 062 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−146 376 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

200,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 431 418 €. 2020: tržby 9 982 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0431,4 tis.10 tis.000201920202021202201/2024 — 03/2024Tržby2019: tržby 431 418 €. 2020: tržby 9 982 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0431,4 tis.002019202101/2024 — 03/2024Tržby2019: tržby 431 418 €. 2020: tržby 9 982 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00202001/2024 — 03/2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −120 488 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 534 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia −85 €.0−200 tis.−120,5 tis.−24,5 tis.00−85201920202021202201/2024 — 03/2024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −120 488 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 534 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia −85 €.0−200 tis.0−852019202101/2024 — 03/2024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −120 488 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 534 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia −85 €.0−200 tis.−85201901/2024 — 03/2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 218 262 €, vlastné imanie −121 758 €. 2020: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2021: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2022: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 376 €.250 tis.0−200 tis.201920202021202201/2024 — 03/2024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 218 262 €, vlastné imanie −121 758 €. 2020: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2021: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2022: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 376 €.250 tis.0−200 tis.2019202101/2024 — 03/2024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 218 262 €, vlastné imanie −121 758 €. 2020: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2021: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 2022: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 291 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 146 062 €, vlastné imanie −146 376 €.250 tis.0−200 tis.201901/2024 — 03/2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 115 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 172 519 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2021: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.0201920202021202201/2024 — 03/2024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 115 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 172 519 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2021: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.02019202101/2024 — 03/2024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 115 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 172 519 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2021: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 9 764 €, zásoby 32 623 €, pohľadávky 103 675 €, finančné účty 0 €.250 tis.125 tis.0202001/2024 — 03/2024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −121 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 020 €. 2020: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2021: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2022: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie −146 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 438 €.500 tis.0−200 tis.201920202021202201/2024 — 03/2024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −121 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 020 €. 2020: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2021: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2022: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie −146 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 438 €.500 tis.0−200 tis.2019202101/2024 — 03/2024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −121 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 020 €. 2020: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2021: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 2022: vlastné imanie −146 291 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 353 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie −146 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 438 €.500 tis.0−200 tis.201901/2024 — 03/2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 85 €.100500000085201920202021202201/2024 — 03/2024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 85 €.10050000852019202101/2024 — 03/2024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 85 €.100500085202001/2024 — 03/2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2024 — 03/2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby431,4 tis.10 tis.000
Výsledok hospodárenia−120,5 tis.−24,5 tis.00−85
Aktíva218,3 tis.146,1 tis.146,1 tis.146,1 tis.146,1 tis.
Vlastné imanie−121,8 tis.−146,3 tis.−146,3 tis.−146,3 tis.−146,4 tis.
Daň z príjmu000085
Zadlženosť155,8 %200,2 %200,2 %200,2 %200,2 %

aj 10/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

01/2024 — 03/2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−85
Aktíva
146,1 tis.
Vlastné imanie
−146,4 tis.
Daň z príjmu
85
Zadlženosť
200,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
146,1 tis.
Vlastné imanie
−146,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
200,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
146,1 tis.
Vlastné imanie
−146,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
200,2 %

2020

Tržby
10 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,5 tis.
Aktíva
146,1 tis.
Vlastné imanie
−146,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
200,2 %

2019

Tržby
431,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−120,5 tis.
Aktíva
218,3 tis.
Vlastné imanie
−121,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
155,8 %

aj 10/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

13 oznámení

  1. 05. 08. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 16. 05. 2024

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 16. 05. 2024

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 13. 05. 2024

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 25. 03. 2024

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 25. 03. 2024

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 19. 03. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 20. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 10. 01. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 05. 01. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 09. 11. 2023

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 08. 11. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 31. 10. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API