prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Elsie s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50538616aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
17 607 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Elsie s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50538616
daňové identifikačné číslo
2120393429
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
G. Bethlena 4832/19, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 2016
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 55049/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9039992
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 11. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných, ekonomických poradcov26. 11. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 11. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 11. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 11. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120393429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120393429Obdobia daňových registráciíDIČ 2120393429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120393429Obdobia daňových registráciíDIČ 2120393429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120393429
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212039342910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲4 % na 13 910 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 17,6 tisíc eur.

Tržby

17 607 €

▲ 4,2 %

Výsledok hospodárenia

13 910 €

▲ 4,4 %

Aktíva

35 451 €

▲ 65,8 %

Vlastné imanie

31 754 €

▲ 78,0 %

Zadlženosť

10,4 %

Hrubá marža

100,0 %

Čistá marža

79,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 16 900 €. 2019: tržby 17 607 €.20 tis.10 tis.00016,9 tis.17,6 tis.11/2016 — 12/2016201720182019Tržby11/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 16 900 €. 2019: tržby 17 607 €.20 tis.10 tis.0017,6 tis.20172019Tržby11/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 16 900 €. 2019: tržby 17 607 €.20 tis.10 tis.0011/2016 — 12/20162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia 0 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 324 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 910 €.20 tis.0−5000−480+13,3 tis.+13,9 tis.11/2016 — 12/2016201720182019Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia 0 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 324 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 910 €.20 tis.0−500−480+13,9 tis.20172019Výsledok hospodárenia11/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia 0 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 324 €. 2019: výsledok hospodárenia 13 910 €.20 tis.0−500011/2016 — 12/20162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 520 €. 2018: aktíva 21 386 €, vlastné imanie 17 844 €. 2019: aktíva 35 451 €, vlastné imanie 31 754 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/2016201720182019Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 520 €. 2018: aktíva 21 386 €, vlastné imanie 17 844 €. 2019: aktíva 35 451 €, vlastné imanie 31 754 €.50 tis.25 tis.020172019Aktíva a vlastné imanie11/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 520 €. 2018: aktíva 21 386 €, vlastné imanie 17 844 €. 2019: aktíva 35 451 €, vlastné imanie 31 754 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/20162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 386 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 451 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 386 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 451 €.50 tis.25 tis.020172019Štruktúra aktív11/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 386 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 451 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/20162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 542 €. 2019: vlastné imanie 31 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 697 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 542 €. 2019: vlastné imanie 31 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 697 €.50 tis.25 tis.020172019Štruktúra pasív11/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 542 €. 2019: vlastné imanie 31 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 697 €.50 tis.25 tis.011/2016 — 12/20162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 542 €. 2019: daň z príjmu 3 697 €.5 tis.2,5 tis.004803,5 tis.3,7 tis.11/2016 — 12/2016201720182019Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 542 €. 2019: daň z príjmu 3 697 €.5 tis.2,5 tis.04803,7 tis.20172019Daň z príjmu11/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 3 542 €. 2019: daň z príjmu 3 697 €.5 tis.2,5 tis.0011/2016 — 12/20162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0016,9 tis.17,6 tis.
Výsledok hospodárenia0−48013,3 tis.13,9 tis.
Aktíva5 tis.5 tis.21,4 tis.35,5 tis.
Vlastné imanie5 tis.4,5 tis.17,8 tis.31,8 tis.
Daň z príjmu04803,5 tis.3,7 tis.
Zadlženosť0,0 %9,6 %16,6 %10,4 %

2019

Tržby
17,6 tis.
Výsledok hospodárenia
13,9 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
31,8 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
10,4 %

2018

Tržby
16,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
21,4 tis.
Vlastné imanie
17,8 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
16,6 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
9,6 %

11/2016 — 12/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API