Súhrn
- Vznik
- 09. 11. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 11 507 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ATA BAUSYSTEM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50537504
- daňové identifikačné číslo
- 2120379536
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120379536
- Sídlo
- Hlavná 192/12, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
- Územie
- Veľké Dvorníkyokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 11. 2016
- V registri
- 9 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38692/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9024054
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 11. 2016 | — |
| reklamné a marketingové služby | 09. 11. 2016 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 11. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 11. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 11. 2016 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 09. 11. 2016 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 11. 2016 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 09. 11. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 11. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 09. 11. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 11. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 11. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120379536 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120379536 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2022 (rok porušenia 2021).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 764 € a zvýšila tržby o ▲71 % na 11,5 tisíc eur.
Tržby
11 507 €
▲ 71,2 %Výsledok hospodárenia
4 764 €
▲ 120,6 %Aktíva
172 834 €
▲ 64,4 %Vlastné imanie
76 304 €
▲ 6,7 %Zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža
74,8 %
Čistá marža
41,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 81,3 tis. | 6,7 tis. | 11,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | 46,5 tis. | −23,2 tis. | 4,8 tis. |
| Aktíva | 0 | 0 | 149,3 tis. | 105,1 tis. | 172,8 tis. |
| Vlastné imanie | 0 | 0 | 95,8 tis. | 71,5 tis. | 76,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 12,4 tis. | 960 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | — | — | 35,8 % | 31,9 % | 55,9 % |
aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 11,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 172,8 tis.
- Vlastné imanie
- 76,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 55,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23,2 tis.
- Aktíva
- 105,1 tis.
- Vlastné imanie
- 71,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 31,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 81,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,5 tis.
- Aktíva
- 149,3 tis.
- Vlastné imanie
- 95,8 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 35,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.