Súhrn
- Vznik
- 29. 09. 201610 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 41 358 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRONIX s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50517392
- daňové identifikačné číslo
- 2120365786
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120365786
- Sídlo
- Dlhá 97/50, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Kalná nad Hronomokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 09. 2016
- V registri
- 10 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 41681/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8817772
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Rastlinná výroba | 29. 09. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 29. 09. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 29. 09. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom ( veľkoobchod ) | 29. 09. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 09. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných, a ekonomických poradcov | 29. 09. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 29. 09. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120365786 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 16. 12. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120365786 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲114 % na 15 512 € a zvýšila tržby o ▲73 % na 41,4 tisíc eur.
Tržby
41 358 €
▲ 72,9 %Výsledok hospodárenia
15 512 €
▲ 113,8 %Aktíva
152 485 €
▲ 20,3 %Vlastné imanie
98 720 €
▲ 18,6 %Zadlženosť
35,3 %
Hrubá marža
42,1 %
Čistá marža
37,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 47,7 tis. | 65,9 tis. | 36,3 tis. | 23,9 tis. | 41,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 17,1 tis. | 14,3 tis. | 8,3 tis. | 7,3 tis. | 15,5 tis. |
| Aktíva | 104,1 tis. | 108,8 tis. | 125 tis. | 126,7 tis. | 152,5 tis. |
| Vlastné imanie | 53,3 tis. | 67,6 tis. | 76 tis. | 83,2 tis. | 98,7 tis. |
| Daň z príjmu | 4,4 tis. | 3,5 tis. | 1,9 tis. | 1,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 48,8 % | 37,8 % | 39,2 % | 34,3 % | 35,3 % |
aj 09/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 41,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 152,5 tis.
- Vlastné imanie
- 98,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 35,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 23,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 126,7 tis.
- Vlastné imanie
- 83,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 34,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 36,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 125 tis.
- Vlastné imanie
- 76 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 39,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 65,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,3 tis.
- Aktíva
- 108,8 tis.
- Vlastné imanie
- 67,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 37,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 47,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,1 tis.
- Aktíva
- 104,1 tis.
- Vlastné imanie
- 53,3 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 48,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.