prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Jolly Roger Transport, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50510584zaniknutý 23. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 10. 20169 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Jolly Roger Transport, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50510584
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
56, 919 10 Buková, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 10. 2016
Zánik
23. 09. 2026
V registri
9 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 23. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38531/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8861922

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120363047: od 10. 09. 2026 do 25. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120363047Obdobia daňových registráciíDIČ 2120363047: od 10. 09. 2026 do 25. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120363047Obdobia daňových registráciíDIČ 2120363047: od 10. 09. 2026 do 25. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120363047
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212036304710. 09. 202625. 09. 202624. 09. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −7 305 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−7 305 €

▲ 53,2 %

Aktíva

73 969 €

▼ 9,3 %

Vlastné imanie

15 494 €

▼ 32,0 %

Zadlženosť

78,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 118 707 €. 2019: tržby 3 075 €. 2020: tržby 317 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0118,7 tis.3,1 tis.3170020182019202020212022Tržby2018: tržby 118 707 €. 2019: tržby 3 075 €. 2020: tržby 317 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0118,7 tis.3,1 tis.3170020182019202020212022Tržby2018: tržby 118 707 €. 2019: tržby 3 075 €. 2020: tržby 317 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.03170201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 376 €. 2019: výsledok hospodárenia 407 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 839 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 305 €.10 tis.0−20 tis.+6,4 tis.+407−1,8 tis.−15,6 tis.−7,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 376 €. 2019: výsledok hospodárenia 407 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 839 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 305 €.10 tis.0−20 tis.+6,4 tis.+407−1,8 tis.−15,6 tis.−7,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 376 €. 2019: výsledok hospodárenia 407 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 839 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 305 €.10 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 156 716 €, vlastné imanie 40 010 €. 2019: aktíva 57 649 €, vlastné imanie 40 417 €. 2020: aktíva 91 610 €, vlastné imanie 38 403 €. 2021: aktíva 81 573 €, vlastné imanie 22 799 €. 2022: aktíva 73 969 €, vlastné imanie 15 494 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 156 716 €, vlastné imanie 40 010 €. 2019: aktíva 57 649 €, vlastné imanie 40 417 €. 2020: aktíva 91 610 €, vlastné imanie 38 403 €. 2021: aktíva 81 573 €, vlastné imanie 22 799 €. 2022: aktíva 73 969 €, vlastné imanie 15 494 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 156 716 €, vlastné imanie 40 010 €. 2019: aktíva 57 649 €, vlastné imanie 40 417 €. 2020: aktíva 91 610 €, vlastné imanie 38 403 €. 2021: aktíva 81 573 €, vlastné imanie 22 799 €. 2022: aktíva 73 969 €, vlastné imanie 15 494 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 611 €, finančné účty 9 292 €. 2019: dlhodobý majetok 2 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 246 €, finančné účty 9 341 €. 2020: dlhodobý majetok 30 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 022 €, finančné účty 10 171 €. 2021: dlhodobý majetok 22 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €. 2022: dlhodobý majetok 15 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 611 €, finančné účty 9 292 €. 2019: dlhodobý majetok 2 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 246 €, finančné účty 9 341 €. 2020: dlhodobý majetok 30 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 022 €, finančné účty 10 171 €. 2021: dlhodobý majetok 22 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €. 2022: dlhodobý majetok 15 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 611 €, finančné účty 9 292 €. 2019: dlhodobý majetok 2 062 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 246 €, finančné účty 9 341 €. 2020: dlhodobý majetok 30 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 022 €, finančné účty 10 171 €. 2021: dlhodobý majetok 22 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €. 2022: dlhodobý majetok 15 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 256 €, finančné účty 9 504 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 40 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 706 €. 2019: vlastné imanie 40 417 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 232 €. 2020: vlastné imanie 38 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 078 €. 2021: vlastné imanie 22 799 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2022: vlastné imanie 15 494 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 35 913 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 40 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 706 €. 2019: vlastné imanie 40 417 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 232 €. 2020: vlastné imanie 38 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 078 €. 2021: vlastné imanie 22 799 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2022: vlastné imanie 15 494 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 35 913 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 40 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 706 €. 2019: vlastné imanie 40 417 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 232 €. 2020: vlastné imanie 38 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 078 €. 2021: vlastné imanie 22 799 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2022: vlastné imanie 15 494 €, dlhodobé záväzky 22 433 €, krátkodobé záväzky 35 913 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 808 €. 2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 38 €.2 tis.1 tis.01,8 tis.185003820182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 808 €. 2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 38 €.2 tis.1 tis.01,8 tis.185003820182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 808 €. 2019: daň z príjmu 185 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 38 €.2 tis.1 tis.0038201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby118,7 tis.3,1 tis.31700
Výsledok hospodárenia6,4 tis.407−1,8 tis.−15,6 tis.−7,3 tis.
Aktíva156,7 tis.57,6 tis.91,6 tis.81,6 tis.74 tis.
Vlastné imanie40 tis.40,4 tis.38,4 tis.22,8 tis.15,5 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.1850038
Zadlženosť74,5 %29,9 %57,9 %71,9 %78,9 %

aj 10/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
74 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
38
Zadlženosť
78,9 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−15,6 tis.
Aktíva
81,6 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,9 %

2020

Tržby
317
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
91,6 tis.
Vlastné imanie
38,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,9 %

2019

Tržby
3,1 tis.
Výsledok hospodárenia
407
Aktíva
57,6 tis.
Vlastné imanie
40,4 tis.
Daň z príjmu
185
Zadlženosť
29,9 %

2018

Tržby
118,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,4 tis.
Aktíva
156,7 tis.
Vlastné imanie
40 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
74,5 %

aj 10/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API