prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

RKMONTAGE s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50508245aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 09. 201610 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
161 052 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RKMONTAGE s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50508245
daňové identifikačné číslo
2120352784
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120352784
Sídlo
Vieska 146, 908 63 Radošovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 09. 2016
V registri
10 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38419/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8804069
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 09. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 09. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 09. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 09. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 09. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 09. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení22. 09. 2016—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 09. 2016—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu12. 03. 2020—
Chov vybraných druhov zvierat12. 03. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 03. 2020—
Kozmenické služby10. 06. 2021—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 06. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120352784: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120352784: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120352784IČ DPH SK2120352784Obdobia daňových registráciíDIČ 2120352784: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120352784: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120352784IČ DPH SK2120352784Obdobia daňových registráciíDIČ 2120352784: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120352784: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120352784IČ DPH SK2120352784
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212035278411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 04. 01. 2021
daňové identifikačné číslo212035278410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼1 % na 25 505 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 161,1 tisíc eur.

Tržby

161 052 €

▲ 6,6 %

Výsledok hospodárenia

25 505 €

▼ 0,5 %

Aktíva

180 128 €

▲ 6,2 %

Vlastné imanie

171 352 €

▲ 6,5 %

Zadlženosť

4,9 %

Hrubá marža

21,2 %

Čistá marža

15,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 159 820 €. 2022: tržby 161 311 €. 2023: tržby 167 389 €. 2024: tržby 151 151 €. 2025: tržby 161 052 €.200 tis.100 tis.0159,8 tis.161,3 tis.167,4 tis.151,2 tis.161,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 159 820 €. 2022: tržby 161 311 €. 2023: tržby 167 389 €. 2024: tržby 151 151 €. 2025: tržby 161 052 €.200 tis.100 tis.0159,8 tis.161,3 tis.167,4 tis.151,2 tis.161,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 159 820 €. 2022: tržby 161 311 €. 2023: tržby 167 389 €. 2024: tržby 151 151 €. 2025: tržby 161 052 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 29 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 256 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 523 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 638 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 505 €.50 tis.25 tis.0+29,7 tis.+25,3 tis.+32,5 tis.+25,6 tis.+25,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 29 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 256 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 523 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 638 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 505 €.50 tis.25 tis.0+29,7 tis.+25,3 tis.+32,5 tis.+25,6 tis.+25,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 29 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 256 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 523 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 638 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 505 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 607 €, vlastné imanie 77 430 €. 2022: aktíva 110 622 €, vlastné imanie 102 686 €. 2023: aktíva 142 562 €, vlastné imanie 135 209 €. 2024: aktíva 169 548 €, vlastné imanie 160 847 €. 2025: aktíva 180 128 €, vlastné imanie 171 352 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 607 €, vlastné imanie 77 430 €. 2022: aktíva 110 622 €, vlastné imanie 102 686 €. 2023: aktíva 142 562 €, vlastné imanie 135 209 €. 2024: aktíva 169 548 €, vlastné imanie 160 847 €. 2025: aktíva 180 128 €, vlastné imanie 171 352 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 607 €, vlastné imanie 77 430 €. 2022: aktíva 110 622 €, vlastné imanie 102 686 €. 2023: aktíva 142 562 €, vlastné imanie 135 209 €. 2024: aktíva 169 548 €, vlastné imanie 160 847 €. 2025: aktíva 180 128 €, vlastné imanie 171 352 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 617 €, finančné účty 35 799 €. 2022: dlhodobý majetok 40 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 960 €, finančné účty 59 980 €. 2023: dlhodobý majetok 30 141 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 101 821 €. 2024: dlhodobý majetok 31 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 815 €, finančné účty 124 196 €. 2025: dlhodobý majetok 64 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 826 €, finančné účty 100 082 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 617 €, finančné účty 35 799 €. 2022: dlhodobý majetok 40 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 960 €, finančné účty 59 980 €. 2023: dlhodobý majetok 30 141 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 101 821 €. 2024: dlhodobý majetok 31 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 815 €, finančné účty 124 196 €. 2025: dlhodobý majetok 64 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 826 €, finančné účty 100 082 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 617 €, finančné účty 35 799 €. 2022: dlhodobý majetok 40 682 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 960 €, finančné účty 59 980 €. 2023: dlhodobý majetok 30 141 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 600 €, finančné účty 101 821 €. 2024: dlhodobý majetok 31 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 815 €, finančné účty 124 196 €. 2025: dlhodobý majetok 64 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 826 €, finančné účty 100 082 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 77 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 177 €. 2022: vlastné imanie 102 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 936 €. 2023: vlastné imanie 135 209 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 353 €. 2024: vlastné imanie 160 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 701 €. 2025: vlastné imanie 171 352 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 8 767 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 77 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 177 €. 2022: vlastné imanie 102 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 936 €. 2023: vlastné imanie 135 209 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 353 €. 2024: vlastné imanie 160 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 701 €. 2025: vlastné imanie 171 352 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 8 767 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 77 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 177 €. 2022: vlastné imanie 102 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 936 €. 2023: vlastné imanie 135 209 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 353 €. 2024: vlastné imanie 160 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 701 €. 2025: vlastné imanie 171 352 €, dlhodobé záväzky 9 €, krátkodobé záväzky 8 767 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 623 €. 2022: daň z príjmu 8 259 €. 2023: daň z príjmu 9 558 €. 2024: daň z príjmu 8 480 €. 2025: daň z príjmu 8 631 €.10 tis.5 tis.08,6 tis.8,3 tis.9,6 tis.8,5 tis.8,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 623 €. 2022: daň z príjmu 8 259 €. 2023: daň z príjmu 9 558 €. 2024: daň z príjmu 8 480 €. 2025: daň z príjmu 8 631 €.10 tis.5 tis.08,6 tis.8,3 tis.9,6 tis.8,5 tis.8,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 623 €. 2022: daň z príjmu 8 259 €. 2023: daň z príjmu 9 558 €. 2024: daň z príjmu 8 480 €. 2025: daň z príjmu 8 631 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby159,8 tis.161,3 tis.167,4 tis.151,2 tis.161,1 tis.
Výsledok hospodárenia29,7 tis.25,3 tis.32,5 tis.25,6 tis.25,5 tis.
Aktíva87,6 tis.110,6 tis.142,6 tis.169,5 tis.180,1 tis.
Vlastné imanie77,4 tis.102,7 tis.135,2 tis.160,8 tis.171,4 tis.
Daň z príjmu8,6 tis.8,3 tis.9,6 tis.8,5 tis.8,6 tis.
Zadlženosť11,6 %7,2 %5,2 %5,1 %4,9 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
161,1 tis.
Výsledok hospodárenia
25,5 tis.
Aktíva
180,1 tis.
Vlastné imanie
171,4 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
4,9 %

2024

Tržby
151,2 tis.
Výsledok hospodárenia
25,6 tis.
Aktíva
169,5 tis.
Vlastné imanie
160,8 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
5,1 %

2023

Tržby
167,4 tis.
Výsledok hospodárenia
32,5 tis.
Aktíva
142,6 tis.
Vlastné imanie
135,2 tis.
Daň z príjmu
9,6 tis.
Zadlženosť
5,2 %

2022

Tržby
161,3 tis.
Výsledok hospodárenia
25,3 tis.
Aktíva
110,6 tis.
Vlastné imanie
102,7 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
7,2 %

2021

Tržby
159,8 tis.
Výsledok hospodárenia
29,7 tis.
Aktíva
87,6 tis.
Vlastné imanie
77,4 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
11,6 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API