prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Kancelária ATLAS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50490206aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
26. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
0 €01/2021 — 08/2021
Oznámenia
99 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kancelária ATLAS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50490206
daňové identifikačné číslo
2120357382
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Grösslingova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 08. 2016
V registri
10 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 113704/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8752971
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 10. 2020—
Administratívne činnosti18. 10. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb,výroby18. 10. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 10. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)18. 10. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120357382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120357382Obdobia daňových registráciíDIČ 2120357382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120357382Obdobia daňových registráciíDIČ 2120357382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120357382
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212035738210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2021 — 08/2021 prehĺbila stratu na −33 536 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−33 536 €

▼ 434,6 %

Aktíva

15 984 €

▼ 35,9 %

Vlastné imanie

−23 121 €

▼ 322,0 %

Zadlženosť

244,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 117 069 €. 2018: tržby 124 883 €. 2019: tržby 50 489 €. 2020: tržby 14 668 €. 01/2021 — 08/2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0117,1 tis.124,9 tis.50,5 tis.14,7 tis.0201720182019202001/2021 — 08/2021Tržby2017: tržby 117 069 €. 2018: tržby 124 883 €. 2019: tržby 50 489 €. 2020: tržby 14 668 €. 01/2021 — 08/2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0117,1 tis.50,5 tis.02017201901/2021 — 08/2021Tržby2017: tržby 117 069 €. 2018: tržby 124 883 €. 2019: tržby 50 489 €. 2020: tržby 14 668 €. 01/2021 — 08/2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201801/2021 — 08/2021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 548 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 249 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 867 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 273 €. 01/2021 — 08/2021: výsledok hospodárenia −33 536 €.10 tis.0−50 tis.+2,5 tis.+1,2 tis.+6,9 tis.−6,3 tis.−33,5 tis.201720182019202001/2021 — 08/2021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 548 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 249 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 867 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 273 €. 01/2021 — 08/2021: výsledok hospodárenia −33 536 €.10 tis.0−50 tis.+2,5 tis.+6,9 tis.−33,5 tis.2017201901/2021 — 08/2021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 548 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 249 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 867 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 273 €. 01/2021 — 08/2021: výsledok hospodárenia −33 536 €.10 tis.0−50 tis.201801/2021 — 08/2021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 250 €, vlastné imanie 13 071 €. 2018: aktíva 78 280 €, vlastné imanie 9 821 €. 2019: aktíva 59 608 €, vlastné imanie 16 687 €. 2020: aktíva 24 935 €, vlastné imanie 10 415 €. 01/2021 — 08/2021: aktíva 15 984 €, vlastné imanie −23 121 €.200 tis.0−25 tis.201720182019202001/2021 — 08/2021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 250 €, vlastné imanie 13 071 €. 2018: aktíva 78 280 €, vlastné imanie 9 821 €. 2019: aktíva 59 608 €, vlastné imanie 16 687 €. 2020: aktíva 24 935 €, vlastné imanie 10 415 €. 01/2021 — 08/2021: aktíva 15 984 €, vlastné imanie −23 121 €.200 tis.0−25 tis.2017201901/2021 — 08/2021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 250 €, vlastné imanie 13 071 €. 2018: aktíva 78 280 €, vlastné imanie 9 821 €. 2019: aktíva 59 608 €, vlastné imanie 16 687 €. 2020: aktíva 24 935 €, vlastné imanie 10 415 €. 01/2021 — 08/2021: aktíva 15 984 €, vlastné imanie −23 121 €.200 tis.0−25 tis.201801/2021 — 08/2021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 49 359 €, zásoby 14 €, pohľadávky 43 737 €, finančné účty 39 140 €. 2018: dlhodobý majetok 35 439 €, zásoby 18 €, pohľadávky 21 334 €, finančné účty 21 489 €. 2019: dlhodobý majetok 17 769 €, zásoby 11 €, pohľadávky 22 830 €, finančné účty 18 998 €. 2020: dlhodobý majetok 1 973 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 425 €, finančné účty 1 537 €. 01/2021 — 08/2021: dlhodobý majetok 1 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 321 €, finančné účty 4 035 €.200 tis.100 tis.0201720182019202001/2021 — 08/2021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 49 359 €, zásoby 14 €, pohľadávky 43 737 €, finančné účty 39 140 €. 2018: dlhodobý majetok 35 439 €, zásoby 18 €, pohľadávky 21 334 €, finančné účty 21 489 €. 2019: dlhodobý majetok 17 769 €, zásoby 11 €, pohľadávky 22 830 €, finančné účty 18 998 €. 2020: dlhodobý majetok 1 973 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 425 €, finančné účty 1 537 €. 01/2021 — 08/2021: dlhodobý majetok 1 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 321 €, finančné účty 4 035 €.200 tis.100 tis.02017201901/2021 — 08/2021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 49 359 €, zásoby 14 €, pohľadávky 43 737 €, finančné účty 39 140 €. 2018: dlhodobý majetok 35 439 €, zásoby 18 €, pohľadávky 21 334 €, finančné účty 21 489 €. 2019: dlhodobý majetok 17 769 €, zásoby 11 €, pohľadávky 22 830 €, finančné účty 18 998 €. 2020: dlhodobý majetok 1 973 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 425 €, finančné účty 1 537 €. 01/2021 — 08/2021: dlhodobý majetok 1 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 321 €, finančné účty 4 035 €.200 tis.100 tis.0201801/2021 — 08/2021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 071 €, dlhodobé záväzky 93 860 €, krátkodobé záväzky 25 319 €. 2018: vlastné imanie 9 821 €, dlhodobé záväzky 60 117 €, krátkodobé záväzky 8 342 €. 2019: vlastné imanie 16 687 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 42 914 €. 2020: vlastné imanie 10 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 520 €. 01/2021 — 08/2021: vlastné imanie −23 121 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 105 €.200 tis.0−25 tis.201720182019202001/2021 — 08/2021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 071 €, dlhodobé záväzky 93 860 €, krátkodobé záväzky 25 319 €. 2018: vlastné imanie 9 821 €, dlhodobé záväzky 60 117 €, krátkodobé záväzky 8 342 €. 2019: vlastné imanie 16 687 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 42 914 €. 2020: vlastné imanie 10 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 520 €. 01/2021 — 08/2021: vlastné imanie −23 121 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 105 €.200 tis.0−25 tis.2017201901/2021 — 08/2021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 071 €, dlhodobé záväzky 93 860 €, krátkodobé záväzky 25 319 €. 2018: vlastné imanie 9 821 €, dlhodobé záväzky 60 117 €, krátkodobé záväzky 8 342 €. 2019: vlastné imanie 16 687 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 42 914 €. 2020: vlastné imanie 10 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 520 €. 01/2021 — 08/2021: vlastné imanie −23 121 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 105 €.200 tis.0−25 tis.201801/2021 — 08/2021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 818 €. 2018: daň z príjmu 936 €. 2019: daň z príjmu 3 077 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 01/2021 — 08/2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01,8 tis.9363,1 tis.00201720182019202001/2021 — 08/2021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 818 €. 2018: daň z príjmu 936 €. 2019: daň z príjmu 3 077 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 01/2021 — 08/2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01,8 tis.3,1 tis.02017201901/2021 — 08/2021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 818 €. 2018: daň z príjmu 936 €. 2019: daň z príjmu 3 077 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 01/2021 — 08/2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09360201801/2021 — 08/2021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok01/2021 — 08/2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby117,1 tis.124,9 tis.50,5 tis.14,7 tis.0
Výsledok hospodárenia2,5 tis.1,2 tis.6,9 tis.−6,3 tis.−33,5 tis.
Aktíva132,3 tis.78,3 tis.59,6 tis.24,9 tis.16 tis.
Vlastné imanie13,1 tis.9,8 tis.16,7 tis.10,4 tis.−23,1 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.9363,1 tis.00
Zadlženosť90,1 %87,5 %72,0 %58,2 %244,7 %

aj 08/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

01/2021 — 08/2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−33,5 tis.
Aktíva
16 tis.
Vlastné imanie
−23,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
244,7 %

2020

Tržby
14,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
24,9 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,2 %

2019

Tržby
50,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
59,6 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
72,0 %

2018

Tržby
124,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
78,3 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
936
Zadlženosť
87,5 %

2017

Tržby
117,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
132,3 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
90,1 %

aj 08/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

9 oznámení

  1. 18. 08. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 02. 05. 2025

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 14. 03. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 26. 07. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 04. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 04. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 04. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 05. 05. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 14. 10. 2021

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API