Súhrn
- Vznik
- 27. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 28. 09. 2026
- Tržby
- 801 362 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FaRe s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50480197
- daňové identifikačné číslo
- 2120339144
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120339144
- Sídlo
- Harcsová 627/17, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
- Územie
- Kolárovookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 08. 2016
- V registri
- 10 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 41516/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8756454
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 08. 2016 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 27. 08. 2016 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 27. 08. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 08. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 27. 08. 2016 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 27. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 27. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 27. 08. 2016 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 08. 2016 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 27. 08. 2016 | — |
| kuriérske služby | 27. 08. 2016 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 27. 08. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 27. 08. 2016 | — |
| reklamné a marketingové služby | 27. 08. 2016 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 27. 08. 2016 | — |
| administratívne služby | 27. 08. 2016 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 27. 08. 2016 | — |
| medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 24. 10. 2017 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1 | 24. 10. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120339144 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120339144 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 28. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | 24. 09. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 28. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- 24. 09. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 11 208 € a zvýšila tržby o ▲128 % na 801,4 tisíc eur.
Tržby
801 362 €
▲ 128,5 %Výsledok hospodárenia
11 208 €
▲ 227,1 %Aktíva
693 601 €
▲ 95,5 %Vlastné imanie
57 645 €
▲ 24,1 %Zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža
2,0 %
Čistá marža
1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 615,2 tis. | 710,7 tis. | 836,6 tis. | 350,8 tis. | 801,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,2 tis. | 4,7 tis. | 1 tis. | −8,8 tis. | 11,2 tis. |
| Aktíva | 493 tis. | 515,1 tis. | 372,9 tis. | 354,8 tis. | 693,6 tis. |
| Vlastné imanie | 49,6 tis. | 54,2 tis. | 55,3 tis. | 46,4 tis. | 57,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,2 tis. | 1,5 tis. | 2,8 tis. | 696 | 4,5 tis. |
| Zadlženosť | 89,9 % | 89,5 % | 85,2 % | 86,9 % | 91,7 % |
aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 801,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 693,6 tis.
- Vlastné imanie
- 57,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 350,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,8 tis.
- Aktíva
- 354,8 tis.
- Vlastné imanie
- 46,4 tis.
- Daň z príjmu
- 696
- Zadlženosť
- 86,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 836,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 372,9 tis.
- Vlastné imanie
- 55,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 85,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 710,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 515,1 tis.
- Vlastné imanie
- 54,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 89,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 615,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,2 tis.
- Aktíva
- 493 tis.
- Vlastné imanie
- 49,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.