prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SariSof development s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50474251aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 09. 201610 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 10. 2026
Tržby
51 363 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SariSof development s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50474251
daňové identifikačné číslo
2120353708
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120353708
Sídlo
400, 01001 Mojš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 09. 2016
V registri
10 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 66391/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8806305
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 09. 2016—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 09. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 09. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 09. 2016—
reklamné a marketingové služby23. 09. 2016—
dizajnérske činnosti23. 09. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 09. 2016—
čistenie kanalizačných systémov10. 05. 2017—
diagnostika kanalizačných potrubí10. 05. 2017—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 05. 2017—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m10. 05. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby10. 05. 2017—
montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom10. 05. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 05. 2017—
počítačové služby10. 05. 2017—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 05. 2017—
vedenie účtovníctva10. 05. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení10. 05. 2017—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly10. 05. 2017—
čistiace a upratovacie služby10. 05. 2017—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo13. 04. 2019—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 04. 2019—
Výkon odborných činností vo výstavbe podľa zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch ako autorizovaný stavebný inžinier v kategórii inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb27. 08. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 10. 2018 do 22. 12. 2023 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120353708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120353708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120353708IČ DPH SK2120353708Obdobia daňových registráciíDIČ 2120353708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120353708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120353708IČ DPH SK2120353708Obdobia daňových registráciíDIČ 2120353708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120353708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120353708IČ DPH SK2120353708
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212035370811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017
daňové identifikačné číslo212035370810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 31. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 31. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 31. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 31. 10. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 31. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −10 144 € a znížila tržby o ▼78 % na 51,4 tisíc eur.

Tržby

51 363 €

▼ 78,5 %

Výsledok hospodárenia

−10 144 €

▼ 928,1 %

Aktíva

93 494 €

▼ 39,3 %

Vlastné imanie

5 280 €

▼ 59,1 %

Zadlženosť

94,4 %

Hrubá marža

−17,9 %

Čistá marža

−19,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 299 527 €. 2022: tržby 1 392 549 €. 2023: tržby 698 169 €. 2024: tržby 238 491 €. 2025: tržby 51 363 €.2 mil.1 mil.0299,5 tis.1,39 mil.698,2 tis.238,5 tis.51,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 299 527 €. 2022: tržby 1 392 549 €. 2023: tržby 698 169 €. 2024: tržby 238 491 €. 2025: tržby 51 363 €.2 mil.1 mil.0299,5 tis.1,39 mil.698,2 tis.238,5 tis.51,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 299 527 €. 2022: tržby 1 392 549 €. 2023: tržby 698 169 €. 2024: tržby 238 491 €. 2025: tržby 51 363 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 225 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 144 €.20 tis.0−20 tis.+3,3 tis.+14,4 tis.+206+1,2 tis.−10,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 225 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 144 €.20 tis.0−20 tis.+3,3 tis.+14,4 tis.+206+1,2 tis.−10,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 317 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 225 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 144 €.20 tis.0−20 tis.+206202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 231 045 €, vlastné imanie 18 201 €. 2022: aktíva 172 486 €, vlastné imanie 32 579 €. 2023: aktíva 203 395 €, vlastné imanie 11 698 €. 2024: aktíva 153 933 €, vlastné imanie 12 923 €. 2025: aktíva 93 494 €, vlastné imanie 5 280 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 231 045 €, vlastné imanie 18 201 €. 2022: aktíva 172 486 €, vlastné imanie 32 579 €. 2023: aktíva 203 395 €, vlastné imanie 11 698 €. 2024: aktíva 153 933 €, vlastné imanie 12 923 €. 2025: aktíva 93 494 €, vlastné imanie 5 280 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 231 045 €, vlastné imanie 18 201 €. 2022: aktíva 172 486 €, vlastné imanie 32 579 €. 2023: aktíva 203 395 €, vlastné imanie 11 698 €. 2024: aktíva 153 933 €, vlastné imanie 12 923 €. 2025: aktíva 93 494 €, vlastné imanie 5 280 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 74 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 456 €, finančné účty 29 767 €. 2022: dlhodobý majetok 54 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 526 €, finančné účty 12 340 €. 2023: dlhodobý majetok 77 576 €, zásoby 0 €, pohľadávky 109 544 €, finančné účty 5 702 €. 2024: dlhodobý majetok 53 661 €, zásoby 30 149 €, pohľadávky 42 246 €, finančné účty 27 877 €. 2025: dlhodobý majetok 27 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 673 €, finančné účty 33 364 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 74 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 456 €, finančné účty 29 767 €. 2022: dlhodobý majetok 54 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 526 €, finančné účty 12 340 €. 2023: dlhodobý majetok 77 576 €, zásoby 0 €, pohľadávky 109 544 €, finančné účty 5 702 €. 2024: dlhodobý majetok 53 661 €, zásoby 30 149 €, pohľadávky 42 246 €, finančné účty 27 877 €. 2025: dlhodobý majetok 27 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 673 €, finančné účty 33 364 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 74 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 456 €, finančné účty 29 767 €. 2022: dlhodobý majetok 54 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 526 €, finančné účty 12 340 €. 2023: dlhodobý majetok 77 576 €, zásoby 0 €, pohľadávky 109 544 €, finančné účty 5 702 €. 2024: dlhodobý majetok 53 661 €, zásoby 30 149 €, pohľadávky 42 246 €, finančné účty 27 877 €. 2025: dlhodobý majetok 27 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 673 €, finančné účty 33 364 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 201 €, dlhodobé záväzky 86 860 €, krátkodobé záväzky 125 984 €. 2022: vlastné imanie 32 579 €, dlhodobé záväzky 71 937 €, krátkodobé záväzky 67 970 €. 2023: vlastné imanie 11 698 €, dlhodobé záväzky 87 348 €, krátkodobé záväzky 104 349 €. 2024: vlastné imanie 12 923 €, dlhodobé záväzky 85 440 €, krátkodobé záväzky 55 570 €. 2025: vlastné imanie 5 280 €, dlhodobé záväzky 61 169 €, krátkodobé záväzky 27 045 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 201 €, dlhodobé záväzky 86 860 €, krátkodobé záväzky 125 984 €. 2022: vlastné imanie 32 579 €, dlhodobé záväzky 71 937 €, krátkodobé záväzky 67 970 €. 2023: vlastné imanie 11 698 €, dlhodobé záväzky 87 348 €, krátkodobé záväzky 104 349 €. 2024: vlastné imanie 12 923 €, dlhodobé záväzky 85 440 €, krátkodobé záväzky 55 570 €. 2025: vlastné imanie 5 280 €, dlhodobé záväzky 61 169 €, krátkodobé záväzky 27 045 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 201 €, dlhodobé záväzky 86 860 €, krátkodobé záväzky 125 984 €. 2022: vlastné imanie 32 579 €, dlhodobé záväzky 71 937 €, krátkodobé záväzky 67 970 €. 2023: vlastné imanie 11 698 €, dlhodobé záväzky 87 348 €, krátkodobé záväzky 104 349 €. 2024: vlastné imanie 12 923 €, dlhodobé záväzky 85 440 €, krátkodobé záväzky 55 570 €. 2025: vlastné imanie 5 280 €, dlhodobé záväzky 61 169 €, krátkodobé záväzky 27 045 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 955 €. 2022: daň z príjmu 4 953 €. 2023: daň z príjmu 157 €. 2024: daň z príjmu 976 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.09555 tis.15797696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 955 €. 2022: daň z príjmu 4 953 €. 2023: daň z príjmu 157 €. 2024: daň z príjmu 976 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.09555 tis.15797696020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 955 €. 2022: daň z príjmu 4 953 €. 2023: daň z príjmu 157 €. 2024: daň z príjmu 976 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0955157960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby299,5 tis.1,39 mil.698,2 tis.238,5 tis.51,4 tis.
Výsledok hospodárenia3,3 tis.14,4 tis.2061,2 tis.−10,1 tis.
Aktíva231 tis.172,5 tis.203,4 tis.153,9 tis.93,5 tis.
Vlastné imanie18,2 tis.32,6 tis.11,7 tis.12,9 tis.5,3 tis.
Daň z príjmu9555 tis.157976960
Zadlženosť92,1 %81,1 %94,2 %91,6 %94,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
51,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,1 tis.
Aktíva
93,5 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
94,4 %

2024

Tržby
238,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
153,9 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
976
Zadlženosť
91,6 %

2023

Tržby
698,2 tis.
Výsledok hospodárenia
206
Aktíva
203,4 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
157
Zadlženosť
94,2 %

2022

Tržby
1,39 mil.
Výsledok hospodárenia
14,4 tis.
Aktíva
172,5 tis.
Vlastné imanie
32,6 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
81,1 %

2021

Tržby
299,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
231 tis.
Vlastné imanie
18,2 tis.
Daň z príjmu
955
Zadlženosť
92,1 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API