prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

EAGLE EXPRESS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50468464aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 201610 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
512 420 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EAGLE EXPRESS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50468464
daňové identifikačné číslo
2120344105
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trieda KVP 1, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2016
V registri
10 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39835/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8777308
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov08. 09. 2016—
výroba a spracovanie cukru08. 09. 2016—
spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny08. 09. 2016—
výroba mlynských výrobkov08. 09. 2016—
výroba nápojov08. 09. 2016—
textilná výroba08. 09. 2016—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva08. 09. 2016—
sťahovacie služby08. 09. 2016—
poskytovanie organizačno - technických a informačných služieb v doprave08. 09. 2016—
chov vybraných druhov zvierat08. 09. 2016—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve08. 09. 2016—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá08. 09. 2016—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva08. 09. 2016—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť08. 09. 2016—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia08. 09. 2016—
uskutočňovanie stavieb a zmien08. 09. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby08. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 09. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 09. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 09. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 09. 2016—
skladovanie a uskladňovanie08. 09. 2016—
prevádzkovanie verejného skladu08. 09. 2016—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom08. 09. 2016—
vedenie účtovníctva08. 09. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 09. 2016—
reklamné a marketingové služby08. 09. 2016—
čistiace a upratovacie služby08. 09. 2016—
administratívne služby08. 09. 2016—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 09. 2016—
zasielateľstvo13. 02. 2020—
kuriérske služby13. 02. 2020—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120344105: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120344105Obdobia daňových registráciíDIČ 2120344105: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120344105Obdobia daňových registráciíDIČ 2120344105: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120344105
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212034410510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼74 % na 1 295 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 512,4 tisíc eur.

Tržby

512 420 €

▲ 12,1 %

Výsledok hospodárenia

1 295 €

▼ 74,4 %

Aktíva

251 503 €

▲ 14,3 %

Vlastné imanie

71 645 €

▲ 1,8 %

Zadlženosť

71,5 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 159 €. 2020: tržby 292 870 €. 2021: tržby 540 401 €. 2022: tržby 457 304 €. 2023: tržby 512 420 €.1 mil.500 tis.01,2 tis.292,9 tis.540,4 tis.457,3 tis.512,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 159 €. 2020: tržby 292 870 €. 2021: tržby 540 401 €. 2022: tržby 457 304 €. 2023: tržby 512 420 €.1 mil.500 tis.01,2 tis.292,9 tis.540,4 tis.457,3 tis.512,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 159 €. 2020: tržby 292 870 €. 2021: tržby 540 401 €. 2022: tržby 457 304 €. 2023: tržby 512 420 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 119 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 243 €. 2021: výsledok hospodárenia 40 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 295 €.50 tis.0−2,5 tis.−2,1 tis.+18,2 tis.+40,1 tis.+5,1 tis.+1,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 119 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 243 €. 2021: výsledok hospodárenia 40 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 295 €.50 tis.0−2,5 tis.−2,1 tis.+18,2 tis.+40,1 tis.+5,1 tis.+1,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 119 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 243 €. 2021: výsledok hospodárenia 40 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 295 €.50 tis.0−2,5 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 975 €, vlastné imanie 6 975 €. 2020: aktíva 129 884 €, vlastné imanie 25 218 €. 2021: aktíva 202 813 €, vlastné imanie 65 289 €. 2022: aktíva 220 079 €, vlastné imanie 70 349 €. 2023: aktíva 251 503 €, vlastné imanie 71 645 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 975 €, vlastné imanie 6 975 €. 2020: aktíva 129 884 €, vlastné imanie 25 218 €. 2021: aktíva 202 813 €, vlastné imanie 65 289 €. 2022: aktíva 220 079 €, vlastné imanie 70 349 €. 2023: aktíva 251 503 €, vlastné imanie 71 645 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 975 €, vlastné imanie 6 975 €. 2020: aktíva 129 884 €, vlastné imanie 25 218 €. 2021: aktíva 202 813 €, vlastné imanie 65 289 €. 2022: aktíva 220 079 €, vlastné imanie 70 349 €. 2023: aktíva 251 503 €, vlastné imanie 71 645 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 969 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 554 €, finančné účty 10 787 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 088 €, finančné účty 39 458 €. 2022: dlhodobý majetok 24 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 182 €, finančné účty 56 179 €. 2023: dlhodobý majetok 18 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 164 118 €, finančné účty 69 207 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 969 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 554 €, finančné účty 10 787 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 088 €, finančné účty 39 458 €. 2022: dlhodobý majetok 24 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 182 €, finančné účty 56 179 €. 2023: dlhodobý majetok 18 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 164 118 €, finančné účty 69 207 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 6 969 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 554 €, finančné účty 10 787 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 088 €, finančné účty 39 458 €. 2022: dlhodobý majetok 24 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 182 €, finančné účty 56 179 €. 2023: dlhodobý majetok 18 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 164 118 €, finančné účty 69 207 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 25 218 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 104 538 €. 2021: vlastné imanie 65 289 €, dlhodobé záväzky 396 €, krátkodobé záväzky 137 128 €. 2022: vlastné imanie 70 349 €, dlhodobé záväzky 664 €, krátkodobé záväzky 149 066 €. 2023: vlastné imanie 71 645 €, dlhodobé záväzky 831 €, krátkodobé záväzky 179 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 25 218 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 104 538 €. 2021: vlastné imanie 65 289 €, dlhodobé záväzky 396 €, krátkodobé záväzky 137 128 €. 2022: vlastné imanie 70 349 €, dlhodobé záväzky 664 €, krátkodobé záväzky 149 066 €. 2023: vlastné imanie 71 645 €, dlhodobé záväzky 831 €, krátkodobé záväzky 179 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 25 218 €, dlhodobé záväzky 128 €, krátkodobé záväzky 104 538 €. 2021: vlastné imanie 65 289 €, dlhodobé záväzky 396 €, krátkodobé záväzky 137 128 €. 2022: vlastné imanie 70 349 €, dlhodobé záväzky 664 €, krátkodobé záväzky 149 066 €. 2023: vlastné imanie 71 645 €, dlhodobé záväzky 831 €, krátkodobé záväzky 179 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 937 €. 2021: daň z príjmu 10 850 €. 2022: daň z príjmu 1 679 €. 2023: daň z príjmu 517 €.20 tis.10 tis.004,9 tis.10,8 tis.1,7 tis.51720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 937 €. 2021: daň z príjmu 10 850 €. 2022: daň z príjmu 1 679 €. 2023: daň z príjmu 517 €.20 tis.10 tis.004,9 tis.10,8 tis.1,7 tis.51720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 937 €. 2021: daň z príjmu 10 850 €. 2022: daň z príjmu 1 679 €. 2023: daň z príjmu 517 €.20 tis.10 tis.00517201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,2 tis.292,9 tis.540,4 tis.457,3 tis.512,4 tis.
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.18,2 tis.40,1 tis.5,1 tis.1,3 tis.
Aktíva7 tis.129,9 tis.202,8 tis.220,1 tis.251,5 tis.
Vlastné imanie7 tis.25,2 tis.65,3 tis.70,3 tis.71,6 tis.
Daň z príjmu04,9 tis.10,8 tis.1,7 tis.517
Zadlženosť0,0 %80,6 %67,8 %68,0 %71,5 %

aj 09/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
512,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
251,5 tis.
Vlastné imanie
71,6 tis.
Daň z príjmu
517
Zadlženosť
71,5 %

2022

Tržby
457,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
220,1 tis.
Vlastné imanie
70,3 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
68,0 %

2021

Tržby
540,4 tis.
Výsledok hospodárenia
40,1 tis.
Aktíva
202,8 tis.
Vlastné imanie
65,3 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
67,8 %

2020

Tržby
292,9 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
129,9 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
80,6 %

2019

Tržby
1,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 09/2016 — 12/2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API