prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

GePa-Bau s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50455010aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
147 473 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GePa-Bau s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50455010
daňové identifikačné číslo
2120334205
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120334205
Sídlo
Hlboká 273, 93013 Trhová Hradská, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 08. 2016
V registri
10 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38256/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8737692
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom18. 08. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 08. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby18. 08. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 08. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 08. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 08. 2016—
Vykonávanie odťahovej služby18. 08. 2016—
Čistiace a upratovacie služby18. 08. 2016—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5t: 2 /dve/10. 08. 2022—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu10. 08. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120334205: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120334205: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120334205IČ DPH SK2120334205Obdobia daňových registráciíDIČ 2120334205: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120334205: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120334205IČ DPH SK2120334205Obdobia daňových registráciíDIČ 2120334205: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120334205: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120334205IČ DPH SK2120334205
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212033420511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2018
daňové identifikačné číslo212033420510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −20 274 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 147,5 tisíc eur.

Tržby

147 473 €

▲ 1,8 %

Výsledok hospodárenia

−20 274 €

▼ 383,0 %

Aktíva

73 471 €

▲ 17,8 %

Vlastné imanie

−47 203 €

▼ 75,3 %

Zadlženosť

164,2 %

Hrubá marža

−13,1 %

Čistá marža

−13,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 148 548 €. 2021: tržby 63 277 €. 2022: tržby 174 770 €. 2023: tržby 144 896 €. 2024: tržby 147 473 €.200 tis.100 tis.0148,5 tis.63,3 tis.174,8 tis.144,9 tis.147,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 148 548 €. 2021: tržby 63 277 €. 2022: tržby 174 770 €. 2023: tržby 144 896 €. 2024: tržby 147 473 €.200 tis.100 tis.0148,5 tis.63,3 tis.174,8 tis.144,9 tis.147,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 148 548 €. 2021: tržby 63 277 €. 2022: tržby 174 770 €. 2023: tržby 144 896 €. 2024: tržby 147 473 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 242 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 735 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 091 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 274 €.10 tis.0−50 tis.+1,2 tis.−45,7 tis.+2,1 tis.+7,2 tis.−20,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 242 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 735 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 091 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 274 €.10 tis.0−50 tis.+1,2 tis.−45,7 tis.+2,1 tis.+7,2 tis.−20,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 242 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 735 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 091 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 274 €.10 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 41 678 €, vlastné imanie 9 963 €. 2021: aktíva 41 788 €, vlastné imanie −35 773 €. 2022: aktíva 57 941 €, vlastné imanie −33 793 €. 2023: aktíva 62 394 €, vlastné imanie −26 929 €. 2024: aktíva 73 471 €, vlastné imanie −47 203 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 41 678 €, vlastné imanie 9 963 €. 2021: aktíva 41 788 €, vlastné imanie −35 773 €. 2022: aktíva 57 941 €, vlastné imanie −33 793 €. 2023: aktíva 62 394 €, vlastné imanie −26 929 €. 2024: aktíva 73 471 €, vlastné imanie −47 203 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 41 678 €, vlastné imanie 9 963 €. 2021: aktíva 41 788 €, vlastné imanie −35 773 €. 2022: aktíva 57 941 €, vlastné imanie −33 793 €. 2023: aktíva 62 394 €, vlastné imanie −26 929 €. 2024: aktíva 73 471 €, vlastné imanie −47 203 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 441 €, finančné účty 4 819 €. 2021: dlhodobý majetok 16 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 946 €, finančné účty 1 586 €. 2022: dlhodobý majetok 9 419 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 810 €, finančné účty 8 712 €. 2023: dlhodobý majetok 33 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 715 €, finančné účty 986 €. 2024: dlhodobý majetok 24 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 718 €, finančné účty 2 063 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 441 €, finančné účty 4 819 €. 2021: dlhodobý majetok 16 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 946 €, finančné účty 1 586 €. 2022: dlhodobý majetok 9 419 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 810 €, finančné účty 8 712 €. 2023: dlhodobý majetok 33 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 715 €, finančné účty 986 €. 2024: dlhodobý majetok 24 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 718 €, finančné účty 2 063 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 441 €, finančné účty 4 819 €. 2021: dlhodobý majetok 16 256 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 946 €, finančné účty 1 586 €. 2022: dlhodobý majetok 9 419 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 810 €, finančné účty 8 712 €. 2023: dlhodobý majetok 33 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 715 €, finančné účty 986 €. 2024: dlhodobý majetok 24 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 718 €, finančné účty 2 063 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 963 €, dlhodobé záväzky 148 €, krátkodobé záväzky 31 567 €. 2021: vlastné imanie −35 773 €, dlhodobé záväzky 236 €, krátkodobé záväzky 77 325 €. 2022: vlastné imanie −33 793 €, dlhodobé záväzky 298 €, krátkodobé záväzky 91 436 €. 2023: vlastné imanie −26 929 €, dlhodobé záväzky 1 053 €, krátkodobé záväzky 88 270 €. 2024: vlastné imanie −47 203 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 119 570 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 963 €, dlhodobé záväzky 148 €, krátkodobé záväzky 31 567 €. 2021: vlastné imanie −35 773 €, dlhodobé záväzky 236 €, krátkodobé záväzky 77 325 €. 2022: vlastné imanie −33 793 €, dlhodobé záväzky 298 €, krátkodobé záväzky 91 436 €. 2023: vlastné imanie −26 929 €, dlhodobé záväzky 1 053 €, krátkodobé záväzky 88 270 €. 2024: vlastné imanie −47 203 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 119 570 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 963 €, dlhodobé záväzky 148 €, krátkodobé záväzky 31 567 €. 2021: vlastné imanie −35 773 €, dlhodobé záväzky 236 €, krátkodobé záväzky 77 325 €. 2022: vlastné imanie −33 793 €, dlhodobé záväzky 298 €, krátkodobé záväzky 91 436 €. 2023: vlastné imanie −26 929 €, dlhodobé záväzky 1 053 €, krátkodobé záväzky 88 270 €. 2024: vlastné imanie −47 203 €, dlhodobé záväzky 1 104 €, krátkodobé záväzky 119 570 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 223 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 556 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50002230556096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 223 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 556 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50002230556096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 223 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 556 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50002230556096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby148,5 tis.63,3 tis.174,8 tis.144,9 tis.147,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,2 tis.−45,7 tis.2,1 tis.7,2 tis.−20,3 tis.
Aktíva41,7 tis.41,8 tis.57,9 tis.62,4 tis.73,5 tis.
Vlastné imanie10 tis.−35,8 tis.−33,8 tis.−26,9 tis.−47,2 tis.
Daň z príjmu22305560960
Zadlženosť76,1 %185,6 %158,3 %143,2 %164,2 %

aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
147,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,3 tis.
Aktíva
73,5 tis.
Vlastné imanie
−47,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
164,2 %

2023

Tržby
144,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
62,4 tis.
Vlastné imanie
−26,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,2 %

2022

Tržby
174,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
57,9 tis.
Vlastné imanie
−33,8 tis.
Daň z príjmu
556
Zadlženosť
158,3 %

2021

Tržby
63,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,7 tis.
Aktíva
41,8 tis.
Vlastné imanie
−35,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
185,6 %

2020

Tržby
148,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
41,7 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
223
Zadlženosť
76,1 %

aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API