prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Borovská s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50450182aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
14 004 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Borovská s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50450182
daňové identifikačné číslo
2120328694
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gaboltov 14, 08602 Gaboltov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 2016
V registri
10 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 33283/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8596721
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 08. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 08. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 08. 2016—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach09. 08. 2016—
Finančný lízing09. 08. 2016—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 08. 2016—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 08. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 08. 2016—
Reklamné a marketingové služby09. 08. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky09. 08. 2016—
Čistiace a upratovacie služby09. 08. 2016—
Administratívne služby09. 08. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení09. 08. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 08. 2016—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu09. 08. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120328694: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120328694Obdobia daňových registráciíDIČ 2120328694: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120328694Obdobia daňových registráciíDIČ 2120328694: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120328694
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212032869410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲26 % na 2 209 € a znížila tržby o ▼3 % na 14 tisíc eur.

Tržby

14 004 €

▼ 3,2 %

Výsledok hospodárenia

2 209 €

▲ 26,4 %

Aktíva

13 639 €

▲ 16,9 %

Vlastné imanie

12 905 €

▲ 20,7 %

Zadlženosť

5,4 %

Hrubá marža

18,2 %

Čistá marža

15,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 436 €. 2022: tržby 6 025 €. 2023: tržby 9 903 €. 2024: tržby 14 467 €. 2025: tržby 14 004 €.20 tis.10 tis.05,4 tis.6 tis.9,9 tis.14,5 tis.14 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 436 €. 2022: tržby 6 025 €. 2023: tržby 9 903 €. 2024: tržby 14 467 €. 2025: tržby 14 004 €.20 tis.10 tis.05,4 tis.6 tis.9,9 tis.14,5 tis.14 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 436 €. 2022: tržby 6 025 €. 2023: tržby 9 903 €. 2024: tržby 14 467 €. 2025: tržby 14 004 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 419 €. 2023: výsledok hospodárenia 80 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 209 €.2,5 tis.1,3 tis.0+642+419+80+1,7 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 419 €. 2023: výsledok hospodárenia 80 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 209 €.2,5 tis.1,3 tis.0+642+419+80+1,7 tis.+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 419 €. 2023: výsledok hospodárenia 80 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 209 €.2,5 tis.1,3 tis.0+642+80202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 071 €, vlastné imanie 8 451 €. 2022: aktíva 9 860 €, vlastné imanie 8 870 €. 2023: aktíva 9 235 €, vlastné imanie 8 950 €. 2024: aktíva 11 665 €, vlastné imanie 10 696 €. 2025: aktíva 13 639 €, vlastné imanie 12 905 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 071 €, vlastné imanie 8 451 €. 2022: aktíva 9 860 €, vlastné imanie 8 870 €. 2023: aktíva 9 235 €, vlastné imanie 8 950 €. 2024: aktíva 11 665 €, vlastné imanie 10 696 €. 2025: aktíva 13 639 €, vlastné imanie 12 905 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 071 €, vlastné imanie 8 451 €. 2022: aktíva 9 860 €, vlastné imanie 8 870 €. 2023: aktíva 9 235 €, vlastné imanie 8 950 €. 2024: aktíva 11 665 €, vlastné imanie 10 696 €. 2025: aktíva 13 639 €, vlastné imanie 12 905 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −160 €, finančné účty 9 231 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 860 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 9 195 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 11 533 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 639 €.20 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −160 €, finančné účty 9 231 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 860 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 9 195 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 11 533 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 639 €.20 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −160 €, finančné účty 9 231 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 860 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 9 195 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 11 533 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 639 €.20 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 620 €. 2022: vlastné imanie 8 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2023: vlastné imanie 8 950 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 285 €. 2024: vlastné imanie 10 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2025: vlastné imanie 12 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 734 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 620 €. 2022: vlastné imanie 8 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2023: vlastné imanie 8 950 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 285 €. 2024: vlastné imanie 10 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2025: vlastné imanie 12 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 734 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 620 €. 2022: vlastné imanie 8 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 990 €. 2023: vlastné imanie 8 950 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 285 €. 2024: vlastné imanie 10 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2025: vlastné imanie 12 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 734 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 163 €. 2022: daň z príjmu 112 €. 2023: daň z príjmu 100 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250016311210034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 163 €. 2022: daň z príjmu 112 €. 2023: daň z príjmu 100 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250016311210034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 163 €. 2022: daň z príjmu 112 €. 2023: daň z príjmu 100 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250016311210034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,4 tis.6 tis.9,9 tis.14,5 tis.14 tis.
Výsledok hospodárenia642419801,7 tis.2,2 tis.
Aktíva9,1 tis.9,9 tis.9,2 tis.11,7 tis.13,6 tis.
Vlastné imanie8,5 tis.8,9 tis.8,9 tis.10,7 tis.12,9 tis.
Daň z príjmu163112100340340
Zadlženosť6,8 %10,0 %3,1 %8,3 %5,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
13,6 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
5,4 %

2024

Tržby
14,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
11,7 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
8,3 %

2023

Tržby
9,9 tis.
Výsledok hospodárenia
80
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
100
Zadlženosť
3,1 %

2022

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
419
Aktíva
9,9 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
112
Zadlženosť
10,0 %

2021

Tržby
5,4 tis.
Výsledok hospodárenia
642
Aktíva
9,1 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
163
Zadlženosť
6,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API